Zemin ana kaya büyük tümlüs

Zazadayı

Yeni Üye
Arkadaslar meraba büyük bir tümlüsümüz var 3 defa işlemde bulunduk makine ile zemin komple ana kaya girişi bir türlü bulamıyoruz kayada kabarma olan biryerden girdik yine bir sonuç yok akıl verin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin görsel varsa ekleyin . Yön olarak hangi yönde işlem yapıldı . Kabartma neydi Bu kayalık alana kaç metrede denk geldiniz . Bu gibi bildiklerinizide yazın arkadaşlar fikirlerini yazıcaktır .

Zazadayı

Yeni Üye
Kardesim meraba öncelikle yarın görsel atacagım şuan bilgilrri yazıyorum tümlüs ana kayaya oturuyor fakat sadece tümlüsün altı değil etrafıda zemin komple kaya makine çalışırken kayaya hamle yapınca 15 20 metre ilerde oynama oluyor ve bu bölgede bir tümlüs daha var bunun 10 15 km uzağında en yüksek bölgede yer alıyorbuna kral tümlüsü diyorlar bu zemin ana kaya olanada kraliçe yüksekte olandan bakınca alçaktaki gözükmüyor alçaktakinddn bakınca diğeri net ortada ve bunlar birbirine paralel bu bir işaret olabilir yön olarak

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardesim meraba öncelikle yarın görsel atacagım şuan bilgilrri yazıyorum tümlüs ana kayaya oturuyor fakat sadece tümlüsün altı değil etrafıda zemin komple kaya makine çalışırken kayaya hamle yapınca 15 20 metre ilerde oynama oluyor ve bu bölgede bir tümlüs daha var bunun 10 15 km uzağında en yüksek bölgede yer alıyorbuna kral tümlüsü diyorlar bu zemin ana kaya olanada kraliçe yüksekte olandan bakınca alçaktaki gözükmüyor alçaktakinddn bakınca diğeri net ortada ve bunlar birbirine paralel bu bir işaret olabilir yön olarak
Uzaktan birkac cepheden resim yokmu kardesim. Calistiginiz alanda tumsege sirtlama gelen bir yer varmi bazen cokuntude yapiyor. Ben olsam tumsekten tarlaya dogru gider girisi oradan bulup sonuca ulasmaya calisirdim. Enzorlu mezar cesitleri den biridir bu ve cok derindir, tumsege zemi den sifirdan dahi girmeye calisirsaniz yine metrelerce altta kalir odasi. Tuneli bulmalisiniz.selametle kal

Zazadayı

Yeni Üye
Anakayaa 20 metrede çıktı yarin resim atacağım diğer tümlüsün resmi var onu incelememizi isterim atıyorum

Zazadayı

Yeni Üye
Küçük taşlar kuzeyden tümlüsün tam orta merkezini gösteriyor buraya çalısma yapmadık henüz bunlar site alanı

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu tumsek halen bu sekildemi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Zazadayım,
Tüneli bulun, hem kolaydır hem daha kısa sürer.
İşinin ehli bir çubukçu bul 1 saatte işini çözer inşallah.

Muhtemelen yıldız koyduğum yöndedir tünel.
O yön hangisi, yıldızın olduğu..?
Ekli dosyayı görüntüle 211884