Zirvedeki Kare Oyma

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

kerti17

Aktif Üye
Ustalarım hepinizden Allah razı olsun nasip olursa haftasonu tek tek her işaretlediğiniz yere bakacağım.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Merhaba ustam. Sana da geç cevap verdim. Kusura bakma.

Aşağıdaki fotoğraflarda kırmızı ile işaretlediğim yerlerde yapman gereken bir patika yol olup olmadığını teyit etmen. Sabit bir bilgi olarak paylaşayım ki böyle yerlerde patika yollar insanı mezar kapısına kadar götürür. Eğer son fotoğraftaki gibi gerilere kadar gidiyorsa büyük ihtimalle düşündüğüm gibidir.

Peki patika yol olursa beni kapıya götürürse ben bu kapıyı nasıl bulacağım diye sorarsın. Onun cevabını da sanıyorum ki timur964 verdi. Eğer patika yol ise ve iki kayanın arasında koyulmuş o tek kayaya getirip bitiyorsa dikkat etmen gereken yer orasıdır.

Diğer renklerle işaretlenen yerleri de incele ustam; doğaya uymayan ne gibi oluşumlar var.

Sevgiler.

Ekli dosyayı görüntüle 162761

Ekli dosyayı görüntüle 162762

Ekli dosyayı görüntüle 162763

kerti17

Aktif Üye
Merhaba ustam. Sana da geç cevap verdim. Kusura bakma.

Aşağıdaki fotoğraflarda kırmızı ile işaretlediğim yerlerde yapman gereken bir patika yol olup olmadığını teyit etmen. Sabit bir bilgi olarak paylaşayım ki böyle yerlerde patika yollar insanı mezar kapısına kadar götürür. Eğer son fotoğraftaki gibi gerilere kadar gidiyorsa büyük ihtimalle düşündüğüm gibidir.

Peki patika yol olursa beni kapıya götürürse ben bu kapıyı nasıl bulacağım diye sorarsın. Onun cevabını da sanıyorum ki @timur964 verdi. Eğer patika yol ise ve iki kayanın arasında koyulmuş o tek kayaya getirip bitiyorsa dikkat etmen gereken yer orasıdır.

Diğer renklerle işaretlenen yerleri de incele ustam; doğaya uymayan ne gibi oluşumlar var.

Sevgiler.

Ekli dosyayı görüntüle 162761

Ekli dosyayı görüntüle 162762

Ekli dosyayı görüntüle 162763
sevgili ustam değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim estağfurullah ne kusuru.
İşaretlediğin yerleri yarın nasipse tek tek inceleyeceğim. Yeni bir konu başlığı altında bütün fotoğrafları paylaşacağım.