Zor Bir Bulmaca. Ancak Her Bulmacayı Çözen Birisi Olur...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Diğer ustalarımızdan ayrı gözüme çarpan yerler buralar var. Alan çok büyük ve bunların neyi andırdığını anlamak için daha yakın resim gerekiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 230627
dadas_25 işaretlediğiniz yerler dikkat çekici ustam haklısınız. O bölge devasal büyüklükte zaten. Daha yakın şimdilik mümkün değil. Uydudan bu kadar yaklaşabildim. Kısmetse bahara kadar ziyaretine gider çayını içerim.
işaretlemeler için teşekkür ederim. Fiziki olarak tek tek ilgileneceğim.

Trakyalı81

kabakburgiba
İşaretleme için teşekkür ederim. Büyük bir yapının temel izleri gibi duruyor uzaktan sanki..
Bu bölge, bölgenin en yüksek hakim tepesinin kapsadığı alan içerisinde kalıyor. Ayrıca tam tepede temelleri toprak altında kalmış,gün yüzünde görülmeyen çok eski bir kale var.
Toplam bölge genişliği 22 bin dönüm. Farklı yamaçlarda yerleşim izleri mevcut. Antik bizans paraları da toplanıyor dereye yakın tarlalarda..
Belirli yerlerde halk mezarlıkları var. At nalından adım atamaz hale geleceğiniz bölgeleri var. (Tektek)
Harikulade kayalıkları var tek bir bölgede :)
Lakin özel bir sebepten dolayı buralara pek bulaşamıyor meraklılar..
Resimlediğim bölgede dolaşmamıştım hiç. Bakacağız bir falına..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Karar verdim böyle yerler için bize imkanı olana 4*4 olmadı kesin mobilet yoksa zor çaya kitleniyorum aksam oluyor :200::322:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şu ufak olanlarmı yav yatırırız biz onu :200: Kamyonet gibi olucak yada paletli Hızlı kaçabilmek içinde şu arazi motorları var ondan olucak :D

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Trakyalı81

Şu ufak olanlarmı yav yatırırız biz onu :200: Kamyonet gibi olucak yada paletli Hızlı kaçabilmek içinde şu arazi motorları var ondan olucak :D
Siz istiyorsunuz ki hem panelvan gibi olsun,hem sırtında cross motor olsun. Sıkıştığınızda terket aracı atla crossa :))
Ondaki arazi vitesi hem çok güzel hem de kısa şase olması büyük avantajdır. Yürüyerek çıkamadığınız yerleri onunla tırmanırsınız :)