Alan tarama, doğadaki karişimli taşlar. şakül.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kabakburgiba ustadim ozel mesajiniz dolu size mesaj gelmiyor ilgilenebilirmisiniz selametle

kabakburgiba

Operatör
daha önceki konularımda sizlere hiç bir bilgisini vermediğim şakülle ilgili yeni bilgileri aktarmaya çalışacağım. bakın tekrar yazıyorum. benim konularımın radyestezi ile hiç bir ilgisi yoktur.bu konuda en değerli hocalarımızdan.a.seydi hocamızın ve diğer büyüklerimizin bilgileri artık ayyuka çıktı.ülkemiz sınırlarını aştı.insanlığa çok büyük faydalarını okuyup görmekteyiz.teşekkürü bir borç biliriz.mekanları cennet olur inşallah.bu kadar gerip insanları sevindiriyorlar ya o yeter onlara.

kabakburgiba

Operatör
şimdi gelelim yeni bilgilerimize.bana bu konuları öğrenmemde yardımlarını esirgemeyen Ankebut ustama tekrar teşekkür ederim. mezar tesbitini daha önce yapmıştık.şimdide mezarda ki kemikleri nasıl tesbit ederiz bu konuyu inceleyelim. önce ip boyunu ayarlıyalım. ip boyu 79 cm olacak. dönme sayısıda 24 olacak.bunu not edniiz.bunun teyidininasıl yapalım. mezardan uzaklaşın şakülünzüip boyu 79 dan tutun. atım devam ederken olduğunuz yerden elinize eski bi kemik parçası alın. 2 saniye sonra atım duracaktır.duruyorsa burdakemik olduğunu onaylarız. bi şakülcünün yanınd a demekki her numuneden bir parça olcak.

kabakburgiba

Operatör
diğer bir konumuzda,şakülde gaz tesbiti.işte bu definecinin can damarıdır.bakın bu bilgiyi hiç bir yerde ne okudunuz,ne gördünüz, nede duydunuz.ben hayli iddalıyım bu konuda.işte hodri meydan.en kral makinelerede meydan okuyabilirsiniz şakülcü kardeşlerim.kendinizi arge konusunda geliştirin,hep iddialı olun,hırslı olun,kendinizden emin olun.bilgi herşeyin üstündedir.bilginiz ne kadar değerli ise kendinize okadar güvenirsiniz.Eğer insanlara faydası olacağına inanıyorsanız bu bilgiyide paylaşmaktan korkmayın.paylaşımcı olun. tabiki iiiiiii DÜRÜST olun.

kabakburgiba

Operatör
gaz da ip boyu ölçüsünü veriyorum. ip boyu 83. tür.not ediniz. heee daha ömnceki konularımızı bi hatırlayalım bakalım. b ilgi tazeleyelim. iyi olur değil mi. ip boyu 83 te daha önce ne vardı????????????? boşluk değil mi. yaaaaa şimdi ikisi çakıştı değilmi. ne yapacaz,b oşluk mu ?????? gaz mı.???????? çünkü ikisininde ip boyu boşluğunda gazında 83 .etki alanın dışında şakülümüzü ip boyu 83 te tuttuk.şakül önce gaza atım yapar.atım yönünde ilerledik.üzerine geldik şimdi tur sayısına bakalım.tur dönme 56 olacak arkadaşlar. 56 değilde tur 42 ol.bu nedir demeyeceğiz. ip boyu ikisininde aynı çünkü. 42 boşluktur.

kabakburgiba

Operatör
boşlukta etki alanı dışına çıkın,ip boyunu 83 te tutun. atım yapmaya başlar.şakülünüzü 3 defa ucunu toprağa vurun.daha sonra tekrar tutun.atım tekrar başlar,eline boş pinpon topunu veya şu mis kokusu koyulan tüpler var içi boş olacak alın eğer bu boşluk gerçek boşluksa atım durur.bu seferde elinize bidolu çakmak alın.orda gaz varsa atım duracaktır. üzerine de gitseniz dönme yapmayacaktır.içerdeki gazı tesbit etmez isek başımıza ne geleceğni artık hepimiz biliyoruz.çünkü sonu 1 saniyede koklasak,ya sakat kalmak,yada ölüm.hiç şakası yok arkadaşlar.basındandevamlı ölüm haberleri duyuyoruz.en büyük tehlike GAZ dır.daha sonra TUZAK gelir.parası olan için korunma yöntemleri vardır tabiki nik ustam yanılmıyorsam bu konuda birkaç bilgi vermişti.............. gaz maskeleri.

sysvol

Yeni Üye
kabakburgiba ustam merhaba nasılsınız. Yazılarınızı okudum. Fakat altın için ip boyu 73.66cm ve dönme sayısı 22 mi olacak? Tam anlayamadım. Saf altın ile ayarlı altın dönme sayısı ve ip boyları aynı mı?

alaçamlı

Bilgili Üye
bu işi meslek edinen arkadaşlar.bu işte başarı oranı %1 .yani 99 u boşa kürek sallıyor.o %1 in de %1 i yakalanmadan elden çıkarabiliyor.benim çevremden bildiğim genellikle tesadüfen bulunuyor.evet çok iyi ustalar da var.ancak gelip burada teknik paylaşım yapanını görmedim.zaten işi bilen gelip paylaşmıyor.çubuk,şakül,alan tarama hepsi bi yere kadar.önemli olan doğru alanı bilmektir.nerede arama yapılacağını bilmek asıl uzmanlık alanı.