Ayasofya'daki altını da bulurum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Evet gezdigim alanlar..muhtesem bi yer tespit olmasa bile oraya gidip havasini bile solumak cok guzel valla.birde suyun icindekiler var balikcilar bile burda pusuya yatmis sagda solda dolastigini yada bi tespt olayina gectinmi hemen paket olayina gidiyolar..hele suya girmeye calis ne oldugunu anlamadan bakiyosun birileri hemen gelmis
Ustam suyun altındaki gümüşleri hangi çubuklarla tespit ettin sen ? Millet karada tespit yapamıyorken:D Merak ettim

sef_er

Operatör
Mehmet_mehmet he kardeş aynen, ekibi buyutelim, OsiriS ustam saygılar senmi gelirsin bizme alalim, hayir guzelliklekahkaha

ZİKRULLAH

Engellendi
Ayasofya da altınlar duruyor zamanı geldiğinde ispatlarım

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH yav bütün medeniyetleri, kilise, kale, yerlesim, mahsen, şapel ... Hepsi defineciler buldu, saygimi gördüler, bak nasıl aşağılaniyor, sukur sana inanmıyorlar, inansalar sen ve ailen ne yapacak, cok fazla kendine guvenme ve cok acma kardeşim

ZİKRULLAH

Engellendi
ZİKRULLAH yav bütün medeniyetleri, kilise, kale, yerlesim, mahsen, şapel ... Hepsi defineciler buldu, saygimi gördüler, bak nasıl aşağılaniyor, sukur sana inanmıyorlar, inansalar sen ve ailen ne yapacak, cok fazla kendine guvenme ve cok acma kardeşim
Haklısın usta milli duygular artıyor ama değer konusu 0 tabi.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
sef_er kardesim Aydın Didimde yasiyorum..buralar bana yetiyor fazla sikintim yok yer konusu tespit gezme dolasma konusunda..bu kadar cesitliligin medeniyetin oldugu yerin her metresinde tarih fiskiriyor valla... Gönül_Eri kardesim kullandigim cubuk bir sistemle calisiyor cok basit bir yontem ama yanilma payi cok dusuk.bu cubuklar ve sistem piyasada bilinmiyor ve bilinmemeside gerekli ticari anlamda yada cikar amacli kullanilmamasi gerektiginden bende ne oldugu nasi calistigi hakkinda bilgi almadan sözler verdim ve o sozlerimin arkasinda oldugumdan aciklama yapamiyorum kusura bakma kardesim..

trabzon_61

Member
@sef_er kardesim Aydın Didimde yasiyorum..buralar bana yetiyor fazla sikintim yok yer konusu tespit gezme dolasma konusunda..bu kadar cesitliligin medeniyetin oldugu yerin her metresinde tarih fiskiriyor valla... @Gönül_Eri kardesim kullandigim cubuk bir sistemle calisiyor cok basit bir yontem ama yanilma payi cok dusuk.bu cubuklar ve sistem piyasada bilinmiyor ve bilinmemeside gerekli ticari anlamda yada cikar amacli kullanilmamasi gerektiginden bende ne oldugu nasi calistigi hakkinda bilgi almadan sözler verdim ve o sozlerimin arkasinda oldugumdan aciklama yapamiyorum kusura bakma kardesim..
hocam çubuk dedin de aklıma geldi geçen gece DMAX kanalda amerikalı ünlü bir suçlunun adını unuttum paralarını arıyorlardı orada adamda çubuk vardı çok dikkatimi çekti