Çok merak ediyorum neye istinaden böyle biyer açılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caylak67

Aktif Üye
Birde define dedimmi bizim millette akan sular duruluyo. Bundan 10 15 sene önce çocukken bi kütleme sesleri geliyo sanırsınız top atıyolar, yer sallanıyor o şekil. Tabi nerden geldiğini öğrenemedik. Aradan 10 sene sonra falan çalışma yapıyoruz, o kütleme seslerini yapan arkadaş bizim ekipteymiş. Kaç ay çalışmışlar dağ başında. Jeneratör ile karda kıyamette. Oluyo böyle şeyler

Gezenti

Bilgili Üye
güzelim doğayı çöplük moloz deposu haline getirmişler yazık günah.
Bende ne yazık abi. Afedersin içinden geçmişler. Keşke o 15kişiye basıl cıkarttıysalar öyle bunları çıkardıkları yere döktürüp öyle alıp götürselermiş. Adamların kıyafetleri dai duruyor ya

Gezenti

Bilgili Üye
Birde define dedimmi bizim millette akan sular duruluyo. Bundan 10 15 sene önce çocukken bi kütleme sesleri geliyo sanırsınız top atıyolar, yer sallanıyor o şekil. Tabi nerden geldiğini öğrenemedik. Aradan 10 sene sonra falan çalışma yapıyoruz, o kütleme seslerini yapan arkadaş bizim ekipteymiş. Kaç ay çalışmışlar dağ başında. Jeneratör ile karda kıyamette. Oluyo böyle şeyler
Aynen öyle usta bunlarda yazdan bi başlıyor Aralık sonunda yakalanıyorlar. Büyük işçilik helal olsun büyük emek war.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Gezenti

Bilgili Üye
Böyle bir çalışma yapıldıysa kesin bu işin içinde hatta başında ismi hoca olan bı şaklaban vardır...... Kim bilir neler anlatıp inandırdı o ekibe....Helikopter falanda efsane...
Okadarını bilemiyorum abicim ama köyde söylenen yanlarına gidip sohbet edende olmuş. Anlayamadığım karmakarışık bir ekip. Biri diyor uzun saçlı dovmeli heryeri küpeli insanlar war. Kimi diyor para verip suruyeli çalıştırmışlar. Anlayamadım yani. Helikopter olayını bir değil komple köylü görüp anlatıyor bir kişiden duymadım. Bilmiyorum tabi belki dediğiniz gibi hikaye üzerine yapıldı helikopter işi hikaye. Ama babama dedeme çocukluk arkadaşlarıma kadar görenler war. Bu iş herkesle yapılmaz deniyor. Suruyeli çalıştırması benım kafama yatmıyor. Yada şöyle bişi olabilir malı götürdüler kılıfına uydurmak içinde suruyelileri yakalattılar. Bilemiyorum sadece tahmin.

Gezenti

Bilgili Üye
Böyle bir çalışma yapıldıysa kesin bu işin içinde hatta başında ismi hoca olan bı şaklaban vardır...... Kim bilir neler anlatıp inandırdı o ekibe....Helikopter falanda efsane...
Hatta şöyle bişi söyleyim çoban arkadaş bunların yanına sürekli gitmiş gelmiş sohbete. 3-5tanesiyle konuştum diyor. Ama bitanesi wardı dıyor üstü temiz koca sakallı bi adam sadece sağa sola bakınıyor laf attım bakmadı konuşmadı bile diyor. Belki de dediğin gibi

Gezenti

Bilgili Üye
Ve bu yakalanan 15 kişinin hiçbiri bizim bölgeden değil yani bizim köy yada komşu köylerden değil. Belki harita üzerine belki hurafe üzerine. Bilemiyorum

@ibrhm

Bilgili Üye
Ve bu yakalanan 15 kişinin hiçbiri bizim bölgeden değil yani bizim köy yada komşu köylerden değil. Belki harita üzerine belki hurafe üzerine. Bilemiyorum
Madem sizin köy güvenlik şeridi, herhangi bir yasak yoksa bir merdiven uydurup, iyi ışıklandırma ile bir kaç kişi inip aşağıyı kontrol etmeli, muhakkak açıķta veya döküntü bir şeyler vardır.. bir veya iki oda açıp koridora ulaşamamışlar. Tahminim girişi bulamamışlar üstten metal ve boşluk tespiti ile aceleye getirmişler. İlk fotonun solu 10,,15 metre arasında işaret bak orasını iyi incele ..

Gezenti

Bilgili Üye
Madem sizin köy güvenlik şeridi, herhangi bir yasak yoksa bir merdiven uydurup, iyi ışıklandırma ile bir kaç kişi inip aşağıyı kontrol etmeli, muhakkak açıķta veya döküntü bir şeyler vardır.. bir veya iki oda açıp koridora ulaşamamışlar. Tahminim girişi bulamamışlar üstten metal ve boşluk tespiti ile aceleye getirmişler. İlk fotonun solu 10,,15 metre arasında işaret bak orasını iyi incele ..
Yok abicim burda inceleme yapıp kowalıcak kadar yürekli değilim. Hiç gerek yok öyle şeylere. Ben sadece merak ettim bu kadar hırsın altında ne olabilir diye. BKarken korktum o merdivene adım bile atamam :) bizi aşar baba buralar. Ben merakımı gidermek istedim sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...