Cubuk Cubukk Cubukkkkk her şey cubukla başlar cubukla biter

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Trakyali72

Member
sag ele veya sol ele almışın fark etmez

1 eline boşluk alıyon boşluk tespit ediyon boşluk sınırlarını belirliyon
2 eline altın alıp altına bakıyon
3 gümüş
4 bakır
5 kurşun

boşluk mezar oda mahsen ne olursa 4 metal tespit ediyon boşluk içinde 4 metalik madenli kaya olmaz minaral olmaz cubukları iyi kullanıyorsan yanılmada olmaz senin el becerine tespitine kalmış Trakyali72 tespit ettigin erde acaba varmıki diye düşünü yosan cubukta eksigin vardır
Ustam slm

Yalnış anlamadıysam tesbit yaptığım yerde bahsettiğin 4 madene olasımı gerekıyor

Orneğin 1) bir yer tesbit ettiğimi düşünelim oda olculerini aldım sımetrik bir görünüm verdi yanı kare veya dikdörtgen oda içi olçümü de aldım o da makul göründü şimdi değerli tesbiti yapacam burada bahsettiğin 4metal de var gösteriyor 4dü de atnı noktayı gösteriyor o zaman doğru yerdemisi yüzde kaç? yoksa mineral etikisinde misin

2) oda tesbiti ve ölçümleri yaptın şimdi değerli tesbitine geçtin odanın içinde serpme şeklinde maden tesbit ettin doğru yerdemisin? Yüzde kaç? Yoksa mineral etkisinde misin

Yüzdenin anlamı yaklaşık en nihayetinde onu oraya biz koymadık orantisal anlamda soruyorum

3) oda tesbiti yaptın derinlik ve oda içi ölçümü yaptın yer yamaçta ama değerli tesbitinde ise altın ve kurşun aldın doğru yerde misin? Yuzde kaç? Yada mineral etkisindemisin

Bilgi tecrübenizle yardımcı olurmusunuz?

Selamlar

poseidon2023

Uzman
aleyküm selam aga

iş sadece cubuk kullanmak ile bitmiyor tecrübe bilgi gerektirir 1 en önemli işaret arazidir nezarın odayın mahsenin parayın nereye koyulması gerektirdigini bu belirler ve bunların nerde oldugunu bilmen gerek kiremit parcaların kalınlıgına göre hangi medeniyet bilmek hangi medeniyet ne tip mezar yapmış şekilleri nasıl odaları nasıl kac mezar olur kac oda vardır bilmek herkez bakar önemli olan görmek yani tecrübe gerek

her mezarda 4 metal olacak diye şart yok yada oda da yada mahsende bizans altın gümüş bakır kullandı roma altın gümüş kullandı mezarda ve odalarında mezarlar tek olmaz sıralıdır odalarda tek olmaz bir oda bulduysan cevrede başka odalarda olacak yada oda büyük ise içinde üç lahit olacak yada bir birine gecmeli odalar bu uzarrrrrr gider mezar odaları mazeme odaları ayrı yerde lahitler @Trakyali72 yakın olsan gel arazide anlatayım dicem trakya uzak

yüzde vermek sana kalmış tecrübene

Trakyali72

Member
Değerli poseidon2023 ustam tarkya saraylıyım ama istanbul küçükçekmece cennet mah inde ikamet ediyorum ya siz?

Trakyali72

Member
Bayram tatilinde o tarafa doğru geçmek bir programım olacak inşallah o zaman görüşürüz

İstanbula yolunuz düşerse beklerim

Selamlar

Son düzenleme: