kurt kale ve 4 basamak

paytoncu

Aktif Üye
cümleten selamun aleyküm.
sevgili ustalar saygı değer abi ve kardeşlerim. evvela cümlemizin başı sağolsun geçmiş olsun vatan ve milletimiz adına.
benim ustalardan bir arzu halim var yardımcı olurlarsa sevinirim. kurt kalede 4 basamak yaptık altına 8 teneke para koyduk der acaba bu basamaklar kalenin ne arafında . kaldeki kurtları gördüm ikisi yüz yüze bakıyor biride kale dışında doğuya bakıyor. basamaklarla ilgisi yada bilgisi olan varsa lütfen buyursun ..şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımla..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kurtkale Kudretkaledir. NE yazık ki kurtkalede kolay para pek azdır. Eğer kaleyi gezebiliyor isen Kuzeybatıdan üzerine çıkar isen üst düzlükte reel cihaz ile bulabileceğin kolay para olması mevcut. Sen basamak ve teneke şifrelerine aldanma kurt daima mahzeni verir.Kayalıkta dirsek sapağı kısımlardaki mahzeni.Bu iş ile ilgili olan kurttan bahsetmektir sadece bu.

paytoncu

Aktif Üye
Kurtkale Kudretkaledir. NE yazık ki kurtkalede kolay para pek azdır. Eğer kaleyi gezebiliyor isen Kuzeybatıdan üzerine çıkar isen üst düzlükte reel cihaz ile bulabileceğin kolay para olması mevcut. Sen basamak ve teneke şifrelerine aldanma kurt daima mahzeni verir.Kayalıkta dirsek sapağı kısımlardaki mahzeni.Bu iş ile ilgili olan kurttan bahsetmektir sadece bu.
kurt kalenin kuzey doğusunda deve var biri yoz deve ikisi buyuk deve ..
bu kalede 3 adet kurt var . basamakla ilgili bilginiz yokmudur yani??

paytoncu

Aktif Üye
bu arada ismim murat root kardeşim cevabın için teşekkür ederim burası güzel muhabbetlerin olduğu yer sanırım aranızda yeniyim teşekkür ederim..

paytoncu

Aktif Üye
kurt olan kalenin tam batısı ceneviz kalesi kalıntısı hala mecuttur lakin asıl bilinmesi gereken husus şu gerçek kale kurt kalenin kuzeyindedir çünki tabanca ordadır..

Sabri

Yeni Üye
kurt olan kalenin tam batısı ceneviz kalesi kalıntısı hala mecuttur lakin asıl bilinmesi gereken husus şu gerçek kale kurt kalenin kuzeyindedir çünki tabanca ordadır..
Paranın içinden geçtin Kardeş hadi hadi eyusun

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
enteresan şeyler çıkacak gibi...

paytoncu

Aktif Üye
eşkiyaya ait kaç adet kurt var bilemem lakin benim saya bildiğim şu ana kadar 7 tane bir yerde 3 adet bir yerde iki adet bir yerde iki adet ikisi ana roma kalesinde iksi alibey denilen alanda 3 tanesi kurt kalesi denilen yerde başka bilmiyorum.. ayrıca tabanca 1 adet ben iki tabanca görmedim birtane namlusu kostantin çeşmesine doğru başka bildğim tabanca yok.. silah gördüğünü söyleyenler oldu lakşn ben inanmam kendim görmedikten sonra..

Sabri

Yeni Üye
herşey allahın lakin ben cihaza falan inanmıyorum ayrıca burda nokta falan da bilmiyorum herşey nasip işi kardeşim teşekkür ederim yorumun için..
Kurdun resmini görsem sana çekiç ve murcla 1 saate alacağın yeri söylerdim .Bu kurt bozkurt olacak karnı kazan gibi şis kafası silik olacak