kurt kale ve 4 basamak

paytoncu

Aktif Üye
Madem 7 tane kurtların kafalarını gösteren fotoları yayınla sana söyleyeyim hangi Kurt olduğunu sadece kafa fotoları ben diğerleri gibi çevre fotosuda istemiyorum
Seni çok iyi anlıyorum usta bu mesele işaret konusu henüz açıklayamadık ben konu hakkında ikinci bir tartışma konusu açtım isterseniz evvela bu konuyu tartışalım işaretler neye göre yapılmış yada nasıl yapılmış. Şimdi desemki işaretler göz kadrajı dışında siz bana kızarsınız bende bu nedenle diyorum ki işaretler resime sığmaz mesela kurdun biri 27 MT boyunda zaten alan ağaçlık siz olsanız bunu nasıl resimlerdiniz mesela?

paytoncu

Aktif Üye
Madem 7 tane kurtların kafalarını gösteren fotoları yayınla sana söyleyeyim hangi Kurt olduğunu sadece kafa fotoları ben diğerleri gibi çevre fotosuda istemiyorum
Şunuda şahsım adına diyeyim işaretlerin %99 unu krallıklar yapmış bu eşkiyalar çok nadir işaret yapmış hep hazıra konmuşlar nedenini merak edenler illeki olur çok ne söyliyeyim ki adam yeni işaret yaparsa o işeretin yapıldığı aşikar belli olur lakin eski hazır işareti kullanırsa zaten hiç belli durum olmayacak . Adamlar bir ölçü ve bir gizlilik içerisinde bu işlerle meşgul olmuşlar ve gunumuze kadar hiç izine rastlanmamış hakikat bölgesi denilen 7 .8. 9 bölge bunlar bilinmiyor nedeni açık ve net işaretler göz kadrajı dışında . Mesela desemki kıç kıça yatan öküzler ikisinin toplamı 45 MT civarında yine yanlış anlaşılırım ben yine de susmayı tercih edeyim. Ustalar varken bana söz düşmez diye düşünüyorum saygılarımla.

paytoncu

Aktif Üye
Mesela bir kuru kafadan bahsedilir ana Roma kalesi yakınında kuru kafa tamam orda kuyruksuz kertenkele var oda tamam insan kafasını andıran kayalarda tamam lakin ordada bir kurt var arkası batı önü doğu ordada ayı var ama topal değil ordada çok işlemler var mesela atın sırtında biri var kaftanı arkasında atın ayakları yok başka neler var neler lakin burada yürümek büyük bir emek ve yürek ister varsa canlı ayıdan ben korkmam diyen 😁😁 benim dizlerimin bağı çözülüyor mesela 😁😁😁

paytoncu

Aktif Üye
Kartal kayadan bahsederler kartal süzülür şekildedir kartal nasıl süzülür bilen varmı aramızda illeki var. Kartal ıslanmış Kaya'nın tepesinde kısık şekilde duruyor suları damlıyor onun için süzülüyor deniyor. Suları akıyor . Kartal ile şahin kaya aynı kayadır kartalın yuva falan tamam kartalın çok yakınında şelale var orada tamam duruyor kartalın bir tarafı uçurum altıda uçurum burası ortada bir yerde yandan kesme yol yapılmış lakin yoluda uçurmular anca iple inmek mümkün olur. Ben bu saydıklarımı gördüğüm için anlatıyorum ha kartalın yüzünde maske var gözleri kapatılmış vesaire vesaire..

paytoncu

Aktif Üye
IMG_20230217_021852.jpg
kartal Kaya'nın hemen yanı başı doğu tarafı ..çok aranmış burası çok. Etrafı tamamen uçurum keçi olsa yürüyemez şekilde..

paytoncu

Aktif Üye
Başka resim atmam şimdiden ustalarımdan özür diliyorum..

paytoncu

Aktif Üye
IMG_20230217_022655.jpg
meşhur şelaledeki isli mağara yada bacalı mağara giden yolun kapağı. Bu yolun tamamını uçurmuşlar burası yaklaşık 15 MT yerden yüksekliği yukarısı zaten 5 MT fazla gelir dere kuru dere su yok ilk baharın buranın üstünden su akıyor.

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
güneş düşen yerin sağ üst köşesinde çarpı var zaten

Sabri

Yeni Üye
Mesela bir kuru kafadan bahsedilir ana Roma kalesi yakınında kuru kafa tamam orda kuyruksuz kertenkele var oda tam
Şunuda şahsım adına diyeyim işaretlerin %99 unu krallıklar yapmış bu eşkiyalar çok nadir işaret yapmış hep hazıra konmuşlar nedenini merak edenler illeki olur çok ne söyliyeyim ki adam yeni işaret yaparsa o işeretin yapıldığı aşikar belli olur lakin eski hazır işareti kullanırsa zaten hiç belli durum olmayacak . Adamlar bir ölçü ve bir gizlilik içerisinde bu işlerle meşgul olmuşlar ve gunumuze kadar hiç izine rastlanmamış hakikat bölgesi denilen 7 .8. 9 bölge bunlar bilinmiyor nedeni açık ve net işaretler göz kadrajı dışında . Mesela desemki kıç kıça yatan öküzler ikisinin toplamı 45 MT civarında yine yanlış anlaşılırım ben yine de susmayı tercih edeyim. Ustalar varken bana söz düşmez diye düşünüyorum saygılarımla.
Burada Muhabet ediyoruz doğru veya yalnıs ustaların bir şey bilse idi hepsi trilyonerdi .Hepsinden özür diliyorum bu arada Kurdun gövdesi ve arka tarafı Boz sert tasdandır kafası ve on iki ayakları horasandır renkleri farklıdır ayaklarının arasına iyi bak bir portre gorürsün ve gozünün biri siyah taş diğeri ise sarı tasdır her kurt define işareti değildir bu dediğim kurt bir kayaya zıplayıp yere düşmüs halde olacak ve kayadaki pençe izlerini göreceksin . Bunun yanında diğer anlat8ğın işaretlerin hepsini görmen lazım en alt basmakda yerden 1 ci basmakda yatan öküzler 2 . basmakda kral resmi 3 basmakda yuklü yüksüz deve resmi en son basamkda ise tavuk ve civciv resmi olacak civcivden baslayıp aşağıdaki yatan öküzlere doğru üçgen şeklinde inecek ve bu basmaklar büyük olacak .Senin at ve üstündeki sivri kulahlı biniciside bu merdivene cikarken sağ tarafdadır iki renkli bir kayadalar gemide oradadır ,oturak tası koltuk taşıda .Senin paytona da bir bak hemen alt8nda olabilir 😉

paytoncu

Aktif Üye
Burada Muhabet ediyoruz doğru veya yalnıs ustaların bir şey bilse idi hepsi trilyonerdi .Hepsinden özür diliyorum bu arada Kurdun gövdesi ve arka tarafı Boz sert tasdandır kafası ve on iki ayakları horasandır renkleri farklıdır ayaklarının arasına iyi bak bir portre gorürsün ve gozünün biri siyah taş diğeri ise sarı tasdır her kurt define işareti değildir bu dediğim kurt bir kayaya zıplayıp yere düşmüs halde olacak ve kayadaki pençe izlerini göreceksin . Bunun yanında diğer anlat8ğın işaretlerin hepsini görmen lazım en alt basmakda yerden 1 ci basmakda yatan öküzler 2 . basmakda kral resmi 3 basmakda yuklü yüksüz deve resmi en son basamkda ise tavuk ve civciv resmi olacak civcivden baslayıp aşağıdaki yatan öküzlere doğru üçgen şeklinde inecek ve bu basmaklar büyük olacak .Senin at ve üstündeki sivri kulahlı biniciside bu merdivene cikarken sağ tarafdadır iki renkli bir kayadalar gemide oradadır ,oturak tası koltuk taşıda .Senin paytona da bir bak hemen alt8nda olabilir 😉
Bak güzel kardeşim yorumun için çok teşekkür ediyorum. Senin basit saydıkların alınmış onları unutalım. Yatan öküzlerle bu yerin arası yaklaşık 7 km rahat var. Buraya develer 2 km ya var yada daha yakın senin saydıkların buranın tam kuzeyinde. Sarı gölde buranın kuzeyinde kapı kayada kuzey doğusunda. Hangi birini sayalım . Lakin ben özür dileyerek ustalarımız dan yada bu işi bilipte yorum yapmasını beklediğimiz ustalara diyorum . Basamaklar kalede değil basamaklar kale dışında olsa gerek kale zaten yıkık harabe halde. Buralarda mal mezarından dama taşından bahsediliyor hepsine eyvallah lakin bu mal mezarları neresinde şimdiden teşekkür ederim. Bu arada kurtlardan yaklaşık 1 km hafif kuzey batısında kurt izi var ve orada daire içerisinde haç var yada artı nasıl deniyorsa işte.