kurt kale ve 4 basamak

paytoncu

Aktif Üye
güneş düşen yerin sağ üst köşesinde çarpı var zaten
Ustam yorum için teşekkürler.
Ben resmi kırptım zaten burayı bilen bilir. Burada karaca başı var deforme olsada halen duruyor. Buranın batısına 700 MT falan orda filler var 7 adet saydım başka da olabilir çok engebeli olduğu için tam net bakamadıysamda gördüm. Ve çok şeyler var her birinin arasında uzun yollar var . Vesaire

Sabri

Yeni Üye
Bak güzel kardeşim yorumun için çok teşekkür ediyorum. Senin basit saydıkların alınmış onları unutalım. Yatan öküzlerle bu yerin arası yaklaşık 7 km rahat var. Buraya develer 2 km ya var yada daha yakın senin saydıkların buranın tam kuzeyinde. Sarı gölde buranın kuzeyinde kapı kayada kuzey doğusunda. Hangi birini sayalım . Lakin ben özür dileyerek ustalarımız dan yada bu işi bilipte yorum yapmasını beklediğimiz ustalara diyorum . Basamaklar kalede değil basamaklar kale dışında olsa gerek kale zaten yıkık harabe halde. Buralarda mal mezarından dama taşından bahsediliyor hepsine eyvallah lakin bu mal mezarları neresinde şimdiden teşekkür ederim. Bu arada kurtlardan yaklaşık 1 km haf
Bak güzel kardeşim yorumun için çok teşekkür ediyorum. Senin basit saydıkların alınmış onları unutalım. Yatan öküzlerle bu yerin arası yaklaşık 7 km rahat var. Buraya develer 2 km ya var yada daha yakın senin saydıkların buranın tam kuzeyinde. Sarı gölde buranın kuzeyinde kapı kayada kuzey doğusunda. Hangi birini sayalım . Lakin ben özür dileyerek ustalarımız dan yada bu işi bilipte yorum yapmasını beklediğimiz ustalara diyorum . Basamaklar kalede değil basamaklar kale dışında olsa gerek kale zaten yıkık harabe halde. Buralarda mal mezarından dama taşından bahsediliyor hepsine eyvallah lakin bu mal mezarları neresinde şimdiden teşekkür ederim. Bu arada kurtlardan yaklaşık 1 km hafif kuzey batısında kurt izi var ve orada daire içerisinde haç var yada artı nasıl deniyorsa işte.
Onlar alınmıssa boşuna uğraşma kardeşim zaten olanı buydu toplamda 200 okka piramidin içindeydi ne güzel sevinmisdim paranın içinden biri sonunda geçti diye .Geri kalanların tamamı hedef saptirmak için kulanıldı tamamı resimdir .Ustalarinda bunu biliyor zaten Tonlar kazanlar Kasalar tuneler odalar falan hepsi aldatmaca hedef şasirtmak için yapıldı Volçi tarafından başka nasıl intikam alacakdıki Türklerden birine kotülük yapmak istiyorsan onu defineye gotureceksin sonra kenara çekilip izleyeceksin nasıl hayatını perişan etiğini gormek için .

paytoncu

Aktif Üye
Onlar alınmıssa boşuna uğraşma kardeşim zaten olanı buydu toplamda 200 okka piramidin içindeydi ne güzel sevinmisdim paranın içinden biri sonunda geçti diye .Geri kalanların tamamı hedef saptirmak için kulanıldı tamamı resimdir .Ustalarinda bunu biliyor zaten Tonlar kazanlar Kasalar tuneler odalar falan hepsi aldatmaca hedef şasirtmak için yapıldı Volçi tarafından başka nasıl intikam alacakdıki Türklerden birine kotülük yapmak istiyorsan onu defineye gotureceksin sonra kenara çekilip izleyeceksin nasıl hayatını perişan etiğini gormek için .
Sabri usta ben senle aynı fikirde değilim.
Bunların asıl anlatmak istedikleri eski medeniyetlere depo yada banka yada kullanım yerlerini iyi bildikleri için bu yerler unutulmaması için etrafına ufak tefek şeyler serpiştirmeleridir yoksa eşkiya dediğinin kimseden birşey aldığı yok. Bunlar eski medeniyeti bir yerden soyup başka bir yere naklettikleri malzemelerdir gerisi hikayee. Kurdun ayağında mal varmıydı kayıtlarda benim bilgim yoktur bu konuda.

paytoncu

Aktif Üye
Kurtkale Kudretkaledir. NE yazık ki kurtkalede kolay para pek azdır. Eğer kaleyi gezebiliyor isen Kuzeybatıdan üzerine çıkar isen üst düzlükte reel cihaz ile bulabileceğin kolay para olması mevcut. Sen basamak ve teneke şifrelerine aldanma kurt daima mahzeni verir.Kayalıkta dirsek sapağı kısımlardaki mahzeni.Bu iş ile ilgili olan kurttan bahsetmektir sadece bu.
Başka eklemek istediğiniz bir şey varmı ustam veya kurt izlerinin olduğu alan ile ilgili bildiğin başka şeyler varmı? Kalenin batısında dere yatağına yakın bir yerde kurt izleri. Bu dere kuru dere güneye akar su olsa.

eski

Editör
Bak güzel kardeşim yorumun için çok teşekkür ediyorum. Senin basit saydıkların alınmış onları unutalım. Yatan öküzlerle bu yerin arası yaklaşık 7 km rahat var. Buraya develer 2 km ya var yada daha yakın senin saydıkların buranın tam kuzeyinde. Sarı gölde buranın kuzeyinde kapı kayada kuzey doğusunda. Hangi birini sayalım . Lakin ben özür dileyerek ustalarımız dan yada bu işi bilipte yorum yapmasını beklediğimiz ustalara diyorum . Basamaklar kalede değil basamaklar kale dışında olsa gerek kale zaten yıkık harabe halde. Buralarda mal mezarından dama taşından bahsediliyor hepsine eyvallah lakin bu mal mezarları neresinde şimdiden teşekkür ederim. Bu arada kurtlardan yaklaşık 1 km hafif kuzey batısında kurt izi var ve orada daire içerisinde haç var yada artı nasıl deniyorsa işte.
Daire içinde haç olan yeri değerlendir. arazide gördüklerimde açılmış odalar mevcuttu. mal mezarlarıysa söylediğin çakıllı dikmenin orada olabilir.