kaya işareti

 1. H

  Pek doğal görünmeyen kayalar, kaya işaretlerinden anlayanlar buyursun.

  Konuya hiç hakim değilim hobi olarak sadece arada siteye girip bakarım bu kayalar gözüme hiç doğal gelmedi ve sanki işaretli
 2. T

  Kaplumbağa kafası

  Bu kafanın altında 3 tane yan yana sığınak şeklinde mağara mevcut.
 3. D

  kayadaki insan işareti

  yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki kayanın ön yüzünde belden yukarı insan resmi veya resmin tamamına bakıldığında sakallı papaz resmine benziyor , resmin bulunduğu yüzeyde kırmızı kök boyasına benzer bir renk var arka tarafında da aynı şekilde ve yosun tutmamış muhtelif yerlerine vurulduğunda boş...
 4. B

  İnsan yüzümü..!

  Değerli ustalar bu işareti bir tanıdığım attı. İki gözün önünde burun kısmında yuvarlak taşlar varmış. Doğal olma şansı yokmuş.değerlendirme yaparmısınız.?
 5. E

  Kaya doğal mı ,değil mi ? Eski Rum yerleşkesi

  Merhabalar arkadaşlar ve saygıdeğer ustalar , bugün bahçemde gezerken bir Kaya gördüm ve taşta delik olduğunu doğal olmadığını düşündüm bu işleri sadece izlemeyi ve takip eden birisiyim formu görünce atayım dedim Kaya’yı. Değerli arkadaşlar Bilgi verirseniz bir araştırma yapmak istiyorum ?
 6. K

  Dere kenarı Kaya İşareti

  Sevgili ustalar definecilikle uğraşmıyorum ama arazide gezinirken böyle bir işarete rastladım. Biraz klasik olacak ama sizce nedir ? Kayanın sağ tarafında akan bir dere var bir kısmı bataklık. Görüşlerinizi yazıp Cevaplarsanız sevinirim.
Üst