nelere

 1. S

  MFD sistem alan taramalarin faydalari ve zararlari

  Hayirli akşamlar ustalarim ben şimdi kendi cabamla mfd sistem bi alan tarama yaptim daha önce kullanan ustalarim yardimci olabilirmi faydalari ve zararlari nelerdir ? nelere dikkat etmeliyim ?
 2. İ

  Şelalenin altında yerdeki kayada üçgen

  Merhaba sevgili ustalarim Hatırlayanlar görenler hatırlayacaktır 7 merdivenli 4 mağaralı bir konumda merdivenlerin tepesinden gözüken ileriki dağdaki şelaleyi sizlere göstermiştim Henuz şelale çevresine gitme fırsatım olmadi ama arkadasimi gönderip gözüne takılan şeyleri resimlemesini rica...
 3. may77

  işaretsiz arama

  ustalarım yaşanmışlık olan yerlerde hiç işaret yoksa.kayalar uygunsa ya da toprak altındaysa nelere bakmalıyız nasıl bir yol izlemeliyiz.
 4. M

  V işaretinin anlamı nedir ve etrafında nelere dikkat etmeliyim

  Değerli üstadlar yorumlarınızı rica ederim. Saygılar
 5. S

  Kasabada araştırma yapmak

  Merhaba arkadaşlar ben küçük kasabamda amatör bir cihazla araştırma yapmak istiyorum, hobi niyetine ticari bir amacım yok. Problem çıkmaması için nelere dikkat etmeliyim?
 6. toyalp

  Rica etsem herkes gördüğünü yazabilir mi ?

  Selamun Aleykum üstadlarım. Burası mezopotamya bölgesi eski ermeni yerleşkesi. Geçen sene ermeni yaşlı bir kadın bu köye gelmiş ve bu kayalıklarda üç teneke malzeme olduğunu lakin bunu bulmanın herkesin haddi olmadığını söylemiş. Bu yüzden buranın resmini çekmiştim. Siz değerli üstadlarımı takip...
Üst