olursa

 1. I

  Elinde satilik Magnosis pulse olan var midir ? Marmara bolgesi

  Temiz saglam cihaz lazim elinde olan abiler yardimci olursa sevinirim
 2. pesimist25

  Tarihi değerleri varmı ustalar ?

  Ustalar bu paraların maddi değerleri var mıdır acaba? hangi dönemlere aittir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
 3. H

  Bilen varsa lütfen cvp yazsın

  Bir yer belirledik belirlediğimiz yerde biraz kazı yaptık kazdığımız taşın altı güzel bir dikdörtgen şekilde uyulmuş uyulan yere aynı güzel bir şekilde taş bırakılmıştı tabi fazla kazmadık araştırma yapalım sonra devam ederiz dedik bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
 4. C

  Dönemi değeri

  İyi usta zamanın olursa bakarmisn
 5. Sedegor

  Konya Doganhısar

  Başlıkta yazdıgım gibi Konya Doganhisar da Define yeri isteyen varsa yazsın. Yakın yada aynı bölgeden definecilere 5 ayrı yer verecegim. ortak olmam bir şey talep etmem kendine güvenen varsa konuya yazsın. Bu yerlerin cogu bütce ister zaman ister. Ben garibim diyen varsada kolay bir yer var...
 6. B

  Kaya mezari girişi nerede

  Merhaba saygı değer abilerim ve kardeşlerim resimde görünen kaya mezarının girişini tam olarak tutturamıyorum bununla alakalı bilgilsi olanlar bana yardımcı olursa çok memnun olurum saygılarımla ..
 7. M

  Hicri 1100 tarihli tuğra ve diger rakamların ne oldugu hakkında bilgisi olan

  Bilgi sahibi olan kardeslerim yardımcı olursa sevinirim
 8. akyol

  Para hakkında bilgisi olan varmı

  Selamaleyküm herkese merhabalar bayağıdır siteye giremiyodum umarım herkesin sağlığı sıhhati yerindedir arkadaşlar baktım ama bulamadım bu para hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. .
 9. M

  Enteresan bir parça !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Üstadlar bu parça tesadüfen bahçede çalışırken bulunmuştur. Yakınlarda dere ve çeşme vardır. Bu nedir ve üstündeki resim ve işaretler ne manaya gelmektedir. Tecrübeli üstadlar yardımcı olursa sevinirim.
Üst