sizin

 1. pesimist25

  Bu taşlar değerli mi?

  Bu taşları bir bilene sormuşlar oda oksitlenme yapmış çevresinde değerli olma ihtimali çok yüksek demiş sizin düşünceniz nedir ?
 2. Yörük ali

  Kaplumbağa veya kurbağa

  S.a arkadaşlar kurbağa kaplumbağaya benzettim karşısındaki kayalarda oyma var 2 adet işaretlerde var gibi sizin yorumlarınız neler 9
 3. C

  Sit alanında izinli tektekcilik yapılır mı?

  S.a. ustalarım,sit alanı içinde para aramak için müze müdürlüğüne dilekçe versek,kabul ederler mi? Bir de tektek için racer 2 almayı düşünüyorum, sizin daha uygun fiyatta ve iyi olan dedektör öneriniz var mı?
 4. B

  Bu kayanın bir manası var mı yoksa kasa mı ?

  Merhaba arkadaşlar biz fotoğraftaki kayayı oturmuş sanki tuvaletini yapan bir adamın mabadına benzettik. Sizin yorumlarınız bizim için değerli sizce nedir?
 5. GERMO

  bahar ayı, keşif resimleri

  Selamunaleykum kardeşlerim, bazen sağa sola gezmeye gittigimizde, gördüğümüz her şekli ve taşı kayayı inceliyoruz, Arge niyetine bakalım benim görmediğim sizin gözünüzde görünen ne var.
 6. R

  bu sikke orjinalmidir acaba?

  Merhaba ustalarım bu sikke hakkında orjinalmi sahtemi diye bilgi almak istiyorum toplam 4 kişiye gosterdim 2si sahte 2 si orjinal dedi arada kaldım. Sizin değerli bilgilerinize bırakıyorum. Şimdiden Teşekkür ederim.
 7. nik

  Görseller güzel karar sizin.

  . . . . . . .
 8. K

  Acil yardım

  Ustalar hepinize saygılar ben bu foruma resim yüklemeyi beceremedim bir sürü işaret var ama anlamlarını bilmiyorum sizin değerli yorumlarınıza ihtiyacım var hepinize saygılar
 9. D

  8 9 basamak merdiven

  Hayırlı akşamlar ustalarım bu yerde nasıl bir yol sürmeliyiz sizin değerli yorumlarını bekliyorum
 10. E

  Koltuk tasi

  Arkadaşlar koltuk taşın oturduğunda sırtını yasladiginda T işaretimi hac işareti mi varmış ne anlama geliyor gitmedim daha sizce ne demek bu gidince resimlerin çekecem ama gitmişken sizin tahminleriniz bakarım dediğinize
Üst