2-3 metre alan dedektör varmı ?

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Şahsen cihaz kulanmam ama çok farklı model ve marka cihazla arazi deneyimim oldu. Yani farklı cihazlarla farklı kulanıcılarla araziye çıktım. Eğer cihaz alacak olursam lorenz z1 ikinci olasılık minelap onun dışında asla cihaz almazdım.

Tenkit

Bilgili Üye
Şahsen cihaz kulanmam ama çok farklı model ve marka cihazla arazi deneyimim oldu. Yani farklı cihazlarla farklı kulanıcılarla araziye çıktım. Eğer cihaz alacak olursam lorenz z1 ikinci olasılık minelap onun dışında asla cihaz almazdım.
Kesinlikle katiliyorum

Nil

Engellendi
rutus , çorba kasesini 110 cm zorlanmadan alıyor

Wise99

Aktif Üye
Arkadaslar 200 cm den bahsediyorsak orda dedektör hiç bir halt yemez boşuna kazdirir çoğu derin arama dedektörü kullanmadim ama kullandigim bir sürü dedektor oldu cihazla 50 cm den sonra kazdigin yerden aldigin sinyal dogru olmasi %15 yada daha az 2 metre cok yuksek bir miktar dedektorler için

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Jeosonar 3D şahsen kullandığım için önerebilirim. Kullanması zordur ama öğrendinmi işini çok iyi görür.

Eclipse

Yeni Üye
dadas_25 hocam jeosanarla ciddi anlamda 1 metre üstü bi netice aldınız mı? Ben bir hafta kullandım herhangi bir sonuç elde edemedim sinir stres de cabası bi de üstüne mahçup olduk. Ama daha sonra kullanmayı bilmediğim için de iş yapmamış olacağını defalarca duydum.sizin tecrübeleriniz nelerdir

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yerli cihazlardan uzak durunuz, şişirme cihazlardır, hava testlerinde %100 başarılıdırlar, iş toprağa gelince saç baş yolarsınız,onlara o paraları vereceğinize yabancı marka cihazların ikinci ellerini araştırıp almanızı tavsiye ederim,zaten 2 ,3 marka pulselerde başarılı.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 hocam jeosanarla ciddi anlamda 1 metre üstü bi netice aldınız mı? Ben bir hafta kullandım herhangi bir sonuç elde edemedim sinir stres de cabası bi de üstüne mahçup olduk. Ama daha sonra kullanmayı bilmediğim için de iş yapmamış olacağını defalarca duydum.sizin tecrübeleriniz nelerdir
Kardeşim en son 2 ay önce 170 cm den tandır şişi çıkardım ve cihaz da 170 cm demişti. Ama toprak ayarı hayli insanı yoruyor. Ayar tutmazsa minerale altın bile diyebiliyor. O yüzden saır gerektiren bir cihazdır.

Mezarcııı

Yeni Üye
Bende noktanın golden king var 15 .20 santimlik bir gümüş tabağı 2 metreden aldı....çok memnunum bu makina biraz tuzlu 9.000 tl şuan ama iki metreyle üçmetre arası büyük bir parça veya yüklü bir odaya denk gelirse affetmez...rastgele

Wise99

Aktif Üye
20 cm lik birşeyi 2 metreden çekmez hava testleri alabilir ama toprakda 20 cm 2 mt almaz 2 mt ne kdr malzeme var toprak yapısı 20 cm ordan algilamasi demek o cihaz 5 6 metre cok rahat calismasi demekdir ki bu imkani yok derinlik biz asagilarda araba gemi uçak aramiyoruz dimi kardes

Rauchen

Yeni Üye
Pionic x4alan tarama 150m mesafe 10m derinlik