2-3 metre alan dedektör varmı ?

Anke

Aktif Üye
Lorenz başkası yalan

shovmeks

Member
Vay be ilk cihaz araştırmaya başladığım zamanlarda açtığım bir konu şimdi işi öğrenmeye başladım.
Acemilik zamanlarında bana yardımcı olup yanlışa düşmemi engelleyen tüm forum üyelerine teşekkürler.

shovmeks

Member
E kendime bir cevap verim o zaman :D

Şimdi 2-3 metre aramasını neye göre yapcaz o önemli
Eğer 2-3 metrede büyük objeler arayacaksak. Bir pulse dedektör işimizi görecektir. Hemen hemen bütün pulseler büyük bir obje olduğunda bu derinliklere iner lakin bir pulse dedektör de önemli olan derinlik değil stabilitedir. Pulseler sistem gereği zaten derin makinelerdir.
Bu yüzden stabilite olarak seçim yapmalıyım.
O yüzden kendime lorenz öneriyorum. :D
Ama şu an o kadar bütçem olmadığı için lorenzi aratmayacağına inandığım bir delta pulse 3s plus iyi olabilir.

Mezarcııı

Yeni Üye
Zeytin tarlasında bir mezardan buldu bance toprağı...sen hangi dünyada ýasiyon artık o devir bitti kardeş...öğle makina yok filan bunlar boş muhabbetler kardeş her firma kendini geliÄ￾tiriyor...500 milyarlık makinada var 20 metre den zimbaliyor...sen paradan haber ver

shovmeks

Member
Zeytin tarlasında bir mezardan buldu bance toprağı...sen hangi dünyada ýasiyon artık o devir bitti kardeş...öğle makina yok filan bunlar boş muhabbetler kardeş her firma kendini geliďtiriyor...500 milyarlık makinada var 20 metre den zimbaliyor...sen paradan haber ver
20 metre den zımbaladığı neymiş öyle merak ettim .
Yeraltı şehri felan mı? :D

ÜstaD1

Bilgili Üye
20m? bu derinlik toprak altı için epey bir derinlik bahsettiğiniz derinliği yol mesafesi olarak basit algıladınız sanırım. Kaldı ki tüm site toplanıp aramızda para toplasak 1 milyon TL toplarız ve o derinlikte paha biçilemez gömüler var. O dediğiniz cihazın daha kalitelisini alalım şu sitedeki herkesin sülalesi dahi abad olur o derinlikte olan bir buluntuyu bulursak eğer.

Mezarcııı

Yeni Üye
Çok derinlikte hazineler var diyorsun ama makina yok diyosun...mala ground ex450/450/160/80.....480 milyar

Mezarcııı

Yeni Üye
Karsta kalenin yakınlarında kardeş...oda mezar ve içi de lahit ve hazinesi...çok yüklü olduğu için makine yakalıyor....artık bütük hazineler çok derinde...adamlar şimdi hayatın tadını çıkarıyor...6 kişi tm 3 ay çalıştılar....sen inanma kardeş ama gerçek...

shovmeks

Member
Mala gpr nin pahalı olmasına aldanma o cihazla sen 20 metre den ancak toprak katmanı bulursun :D

Son düzenleme:

shovmeks

Member
Doğru söylüyorsun derinde ancak bir cihaz ne olursa olsun size 20- metrede 30 metrede oda bulamaz şu an öyle bir teknoloji mevcut değil bahsettiğiniz cihaz aslında endüstriyel amaçlı tasarlanan bir cihazdır. Boşluk bulmada işinize gayet yarar.Ama genelde 20 metrede bulduğu şey toprak katmanından başka bir şey değildir.

Mezarcııı

Yeni Üye
Milasdaa karia kralının hekatomnosa ait sit alnını
n içinde oda mezarına girdiler bosalttılar..sit alanına en yakın evi 250 milyara alıyorlar ve evin için den tünel kazıp 260 metre oda mezarının üzerine gelip 12 metrede asgiya iniyorlar...lahuti delip boşalıyorlar...haberlere çıktı bu senin daha bilmedigin ne hazineler ne oda mesarlar açıldı kardeş...ben yıllarımi verdim bu ise hale yapıyorum...11 tane mezar 2 tane oda mezarı açtım tecrübe lazım açmadan yaşamadan inanamazsın...bir oda mezar acarasın iki metre de boş çıkar ama 5 metrede açarsın doluda çıkabilir...ama sağlam makina varsa boşuna kürak sallamazsın...once boslugu cubukla bulucaksin sonra makinenle icini tespit ediceksin...okafar derini kimse garinti olmadan kazmaz...makina gpr sistemiyle yer altini izleye biliyo...her makinada bu olay yok

Mezarcııı

Yeni Üye
Ya sen kocum siz ogle kendinizi avutun mali goturen göturuyor...peki okadar hazineler tumulusler odalr acildi tahmin mi ettiler...ya teknoloji okadar ilerlediki..