2. el dedektör...

odin

Editör
2. el bir dedektor almayi dusunuyorum bu siralar. Alirken nasil test etmem gerekiyor? Malum arazi olmayacak. Dedektor Minelab gpx serisi....

bermina

Aktif Üye
Hava testi yapacaksin o zaman. Buyuk bir objeyi 1 metreden algilamasi lazim. Algilamiyorsa ya sahtedir ya arizalidir. Urun seri numarasini mutlaka siteye gir ki aklinda bir suphe kalmasin. Gpx hangisi 5000 modeli mi?

Nikneym

Member
2. el bir dedektor almayi dusunuyorum bu siralar. Alirken nasil test etmem gerekiyor? Malum arazi olmayacak. Dedektor Minelab gpx serisi....
Dostum benim bildiğim
1) sargılar problemli olabilir başlıktaki.
2) elektronik devreler iyi-kötü tamir görmüş olabilir.

Bu yüzden tanıdık birisinden almanı öneririm.
Zaten hava testi yaparak anlık çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsin.

İyi akşamlar.

MendereS

Bilgili Üye
orijinal minelab avustralya malıdır melezya ve bulgar malıda ortalarda çok dolaşıyor sen öncelikle buna dikkat et gerisi gelir.

Kristof34

DogacıyıZ
Tavsiyem 4500 modelidir minelabın 5000 modelinden daha iyi oldugu kullananlar tarafindan teyitli kardesim

odin

Editör
model gpx 5000. avusturalya faturali yinede teyit ederim orjinalligini almadan once. alacagim adam biraz uzak bana o sorun olacak gibi gorunuyor. denemedende almayi dusunmuyorum, zaten içime sinmezsede almam. gpx 4500 modeli pek yok 2.el olarak. ebaydan da takip ediyorum arada pek denk gelmedim acikcasi.
bermina Kristof34 MendereS

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
satıcıdanmı almayı düşünüyosun yoksa bayidenmi öncelikle onu belirt ve kullanımına gelince yotubta var ayrıntılı açıklamalı vidyoları bunuda başaramassan deparın sitesine gir ve türkçe kullanım klavuzuna bak daha iyi öğrenirsin ve nasıl bakacağına gelince makinayı altınla dene ve metalle dene kablosuna başlığına aküsünü iyi konturol et ve cihazın tamir görüp görmediğine civataların sökülüp sökülmediğine iyice bakmalısın saygılar

odin

Editör
saticidan alicam. hologramina, vidalarina, seri numarasina dikkat ederim. ayrica sms ile seri numarasinida kontrol ederim. youtube da dolanirim dedigin gibi deparin videolari var bakarim gece.

acemi 55

Bilgili Üye
kullanmadım ama duydugum kadarıyla iyi cihaz diye biliyorum neden satıyor acaba bilginiz varmı

bermina

Aktif Üye
Hayirli olsun odin usta guzel cihaz. Bende bir iki yerde 4500 modeli ilani gordum temizdi ve 7250 liraydi. Tabi resimlerden temiz kullanildigi anlasiliyor ama tamir gordumu bilemem. Dikkatli olman gerek uyanik ol

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
İlk başta sıfır fiyatıyla ikinci fiyatını karsılastır arada cok bi fark varsa düşüncem biraz sıkıntılı olabilir genellıkle bu işler böyle olur