3 yerim var fakat ekibim ve ben acemiyiz ustalardan yardım bekliyorum.

uf35

Member
Merhaba arkadaşlar ben antik şehirin başkentinde yaşıyorum 3 tane çok güzel yerim var fakat ekibim ve ben acemiyiz. Sadece benim sizlerden öğrendiğim bilgilerim var fakat yetmiyo. Mesela mağara var kapısı var horasan harcından orayı geçemedik. Başka biyerde kocaman kaya ve üstünde 7-8 tane oyma var oraya baslayamadık daha. Bir de yerde bi kayada yan yana 3 kare oyma var ve ter temiz özenle yapılmış fakat orasını da çözemedim. Bana bu konularda yardımcı olucak varsa mesajla ulaşabilir fotolar şuan bende mevcut fakat forumlara atıyorum hiç cevap alamıyorum. Sahte fotolara saçma sapan taşlara bi dünya yorum gelirken benimkilere hiç birşey gelmiyo. İlgilenirseniz sevinirim hayırlı akşamlar

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hanı fotolar

uf35

Member
arkadaş hayal ıle bu iş olmaz atacaksın resımleri bakacaz varsa bıseyler soyleyecez elımızden geldıgı kadar
Hayal ne alaka? Profilime girip paylaştığım son iki fotograflı konuya bakabilirsin. Ayrıntılı fotoları da istersen yollarım.

Emre41

Member
uf35 eger sen herkesin birşeylerden faydanlamasını istiyorsan at buraya emin ol geçemediğin yerleri geçersin aç bak çözüme ulaşılmış konulardan görürsün

uf35

Member
uf35 eger sen herkesin birşeylerden faydanlamasını istiyorsan at buraya emin ol geçemediğin yerleri geçersin aç bak çözüme ulaşılmış konulardan görürsün
İki tanesinin konusunu açmıştıö zaten fakat faydasını görmedim en kısa zamanda bilgisayarı açıp tekrar toparlayıp fotoları paylaşırım

sarıkayalar

Bilgili Üye
İsaretlerin verdigi ihtimalleri sayiyorum 3 kare oyma oymalarin onunde yanyana kapali mahsen odaliri var orme gorunen ok isareti uzun kollu yarim ok uzun kolu olc geriye adimlakisa yarim oku olc tersine sola don adimla son isareti bulcaksin kolay gelsin

Son düzenleme: