3s+ geliyor..test tavsiyelerinizi alalım..

romAntik

Bilgili Üye
arkadaşlar 1-2güne(bugün yarın) bir arkadaş 3s+ getirecek...1haftalığına deneyecez..beğenirsek alacaz...aldığımız sonuçları bu konu başlığı altında yazacam..varsa merak ettiğiniz yada "bende olsaydı şöyle de test ederdim" dediğiniz bir mevzu varsa yazın yapalım ve sonuçlarını hep beraber görelim... hatta kendi sınıfında cihaz bulursam karşılaştırma da yapacam...ÖNERİLERİNİZİBEKLİYORUM...video editleme upload/download la uğraşmaktan nefret ediyorum ama vakit bulursam video çekip yüklemeye çalışırım..

Marsınkılıcı

Yeni Üye
Hocam bende 3s var ve gayet menmunum,Merak ettiğim 3S+ Tek para konusunda nasıl bir performans izlediğidir, test etme imkanınız olursa bizimle'de paylaşırsanız makbule geçer.Teşekkürler

scanner

Yeni Üye
Arkadaşlar selamlar. deltapulse 3s kullanıcısıyım. cihazdan memnunum. Cep yöntemi ile denemeler çok yaptım 1m lik bobin ile 1-2m arası algılama yapabiliyorum. Bir arkadaşım power pulse 33f diye bir model tavsiye etti derin aramalarda çok ileri olduğunu idda ediyor. kullanan var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum.

adem44

Bilgili Üye
bende plus var gayet ıyı ayırımı sasmıyor bir sıkıntısı baslıgı sabıt tutmak lazım yoksa derınlık düşüyor sesı hepten kesınce normal dedoktorlerın sevıyesıne düşüyor her dedoktor gıbı kullanım tercubesı ıstıyor ama ayarı 4 5 sanıye surmuyor

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
ustam şimdi noktanın birçok anlamı var..!hangisine yorumlasak:)özeldendeyazabilirsin..
İki yıl oldu ben alalı sitede de tavsiye ettim bir çoğuna.

Bu tip pulse cihazların kullanım yeri belli toprakta is yapar kayada hiç is yapmaz. Sadece pulse 3 değil tüm pulseler.

Artıları var eksiside var cihazın.

Artışı üretici Hüseyin bey çok iyi biri bizzat tanırım. Malının her zaman arkasında biridir. Aynı degerdeki ürettiği cihazı yabancı markaların yarı fiyatına verir.

Bu uzellikteki yabancı markalar 10 bin TL den başlar.

Ekşi yönü cihaz derinlik göstermez. Paslı bir metale değerli der. Ayırma yönü denildiği kadar değil. Soylenenden daha çok tecrübe deneyim isteyen bir cihaz.

LabarNa

Bilgili Üye
Arkadaşlar selamlar. deltapulse 3s kullanıcısıyım. cihazdan memnunum. Cep yöntemi ile denemeler çok yaptım 1m lik bobin ile 1-2m arası algılama yapabiliyorum. Bir arkadaşım power pulse 33f diye bir model tavsiye etti derin aramalarda çok ileri olduğunu idda ediyor. kullanan var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum.
1 m bobin nasıl kullanıyorsun kardeş ?

LaTahzeN

Member
İki yıl oldu ben alalı sitede de tavsiye ettim bir çoğuna.

Bu tip pulse cihazların kullanım yeri belli toprakta is yapar kayada hiç is yapmaz. Sadece pulse 3 değil tüm pulseler.

Artıları var eksiside var cihazın.

Artışı üretici Hüseyin bey çok iyi biri bizzat tanırım. Malının her zaman arkasında biridir. Aynı degerdeki ürettiği cihazı yabancı markaların yarı fiyatına verir.

Bu uzellikteki yabancı markalar 10 bin TL den başlar.

Ekşi yönü cihaz derinlik göstermez. Paslı bir metale değerli der. Ayırma yönü denildiği kadar değil. Soylenenden daha çok tecrübe deneyim isteyen bir cihaz.
Kayalık alanlarda kullanabılecegım bir makine öneriniz varmı ?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kayalık alanlarda kullanabılecegım bir makine öneriniz varmı ?
Var tabii Mala Ramac 80 bin -120 bin TL şu anki bildiğim fiyatı gpr bir cihaz asla Şaşmaz! Bu sene aldım onuda!

Kaya toprak fark etmez

Dünyada piyasada oyuncak olmayan 3 cihazdan biri. Ve kendi grubunda çeşitleri var fiyatına göre

Son düzenleme: