3s+ geliyor..test tavsiyelerinizi alalım..

LaTahzeN

Member
O halde 3 S uygun sana, günü gelir nasip olursa 3 S bu dediğim cihazın parasını buldurur sana. 3S i alırken benimde yoktu param onu bile zar zor almıştım.
Ama kayalık alanda iş yapmaz dediniz benim olduğum yer hep kayalık

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ama kayalık alanda iş yapmaz dediniz benim olduğum yer hep kayalık
Diğerlerine göre iyidir sadece kayalıkta çok büyük umut bağlama kayada malın büyük olursa is yapar. Magra icine hiç sokma. Sadece 3 S değil pulse Valf hiç birini.

Demek istediğim önerim kısaca alacaksan 3S

LaTahzeN

Member
Tesekkür ederim bilgi icin almayı dusunuyordum hatta öneri icin konuda acıcaktım ıyı denk geldı bu konu.

MendereS

Bilgili Üye
İki yıl oldu ben alalı sitede de tavsiye ettim bir çoğuna.

Bu tip pulse cihazların kullanım yeri belli toprakta is yapar kayada hiç is yapmaz. Sadece pulse 3 değil tüm pulseler.

Artıları var eksiside var cihazın.

Artışı üretici Hüseyin bey çok iyi biri bizzat tanırım. Malının her zaman arkasında biridir. Aynı degerdeki ürettiği cihazı yabancı markaların yarı fiyatına verir.

Bu uzellikteki yabancı markalar 10 bin TL den başlar.

Ekşi yönü cihaz derinlik göstermez. Paslı bir metale değerli der. Ayırma yönü denildiği kadar değil. Soylenenden daha çok tecrübe deneyim isteyen bir cihaz.
aynen katılıyorum pulseler işi bilmeyen adamı yorar pulse kullanacak adam önce define yerini kendisi tespit etmeli sonra bu yerin üzerini kürekle bir güzel düzeltmeli daha sonra cihazı tekrar tekrar geçirerek burada bişey olup olmadığını anlamalı. bu şekilde yapan pulseden direk verim alır.

Güllübahçe

Aktif Üye
Bu sitede makine kötülemeden başka bişey yapmayan ustalar var bizim köyde 27 tane vlf dedektörü var biz hiç birini kötülemeyiz bi laf vardır ucuz etin yahnisi yavan olur. Adamda 1000 liralık teknetics var bende 1500 liralık wihites var birinde 3000 liralık garret var şimdi burda kim fazla para bastıysa bizden biraz öndedir.

Şimdi burda biri teknetics soruyo diğeri bi bakıyorum uzak dur diye mesaj atıyor garret al diyor. . La armut bizde 1000 lira var bize 1000 liralık dedektörü öner ona bakıyorsan bende garret atx öneririm fiyat 10 bin.

Dün telefoncuya gittim dedim bana j 1 Samsung ver bütçe 600 TL. Satıcı hemen etc lenova gibi eşdeğer telefonları çıkardı hız kamera vs. Özellikleri anlattı ben düşünürken yandan biri abi j1 ler 5 para etmez kasıyor j5 al onlar süper dedi. La hıyar j5 in iyi olduğunu bende biliyorum. Bizde 600 lira var j5 1500 lira . Buradaki dedektör yazarlarıda bu hatayı çok yapıyor cihazın özelliklerine bakacaksın parasıyla karşılaştırma yapacaksın gördüğüne beş para etmez bilmem ne hepsi boş laf

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende garrett gtı 2500 vardı 3 başlıklı güzel cihazdı lakin bazı istediğim özellikler yoktu onu satıp sıfır jeosonar 3d aldım biraz tecrübeile cihazı çözdüm sayılır ama bu cihazıda kötüleyen ve öven kişiler var. Benim bütçeme göre en iyi alabileceğim buydu ve memnunum. Cihazın 3 kuruşlukta olsa kullanmayı biliyorsan ondan iyisi yoktur.

Güllübahçe

Aktif Üye
Josonarı iyi bilirim arkadaşta hala var o bizle beraber para toplamada yarışamaz amma para toplamak biyere kadar çürümüş kurşunlar adamı yoruyor sonra biyere geliyon mezar gibi boşluk var gibi o zamanda bizimkiler dırt diyor sonra jeosonar olan arkadaşa kırk takla atıyon cihazı götürelim diye bu işler böle her makinenin işi ayrı