4x2.50 odayı 6.5 metrede cinler kaçırdı oynadılar resmen

oguzkagan

Bilgili Üye
uçmuş hocam gönderdim ve ona ne gördüğünü sordum cevabını beklediğimi bildirdim emeğinize sağlık hocam Allah bin kere razı olsun merakla bekliyorum diğer arkadasın ismini yazdığım mesajım geldi değilmi hocam

ARCHAEOLOGISt

Yeni Üye
sevgili kardesim simyaya denk gelmiş olabilirsiniz acdiğiniz yerde yakinina gelen herkesi etkiler 26 senedir 100 lerce yer acdim ve manevi alemin saldirisina oynatmasina denk gelmedim

Nofilter

Yeni Üye
Aylardır bu siteyi takipliyorum,paylasimlar cok guzel. Bu konu başligi cok ilgimi cekti ve üye oldum. Şu fotografı çok merak ettim paylaşmaniz mümkün mü?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aylardır bu siteyi takipliyorum,paylasimlar cok guzel. Bu konu başligi cok ilgimi cekti ve üye oldum. Şu fotografı çok merak ettim paylaşmaniz mümkün mü?
kurbanım evvele aramıza hoşgeldin .....konunun içinde resimler var oradan bakabilirsin ..... benim arkadaşa yolladığım resim özel 1 resim .... bu özel olan resmi konu aydınlanınca ....olumlu veya olumsuz sonuçlanınca ... BİLGİ... amaçlı paylaşım yapılacaktır .. tekrar hoşgeldin ...

Nofilter

Yeni Üye
kurbanım evvele aramıza hoşgeldin .....konunun içinde resimler var oradan bakabilirsin ..... benim arkadaşa yolladığım resim özel 1 resim .... bu özel olan resmi konu aydınlanınca ....olumlu veya olumsuz sonuçlanınca ... BİLGİ... amaçlı paylaşım yapılacaktır .. tekrar hoşgeldin ...

oguzkagan

Bilgili Üye
uçmuş hocam cevap geldi ilettim ... Ayrıca inşallah sonuçlandığında forum için gerçektende aydınlatıcı ve bilgilendirici içerikler olmasını ayrıca arzu ediyorum bende

Nofilter

Yeni Üye
Hoşbulduk, umarım olumlu sonuçlanır teşekkürler :) acemiligime verin cevaplarken yanlıslik yaptim ve silemedim :(

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
teşekkürler çabamız hep olumlu olması yönündedir ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
oguzkagan benim duymak istediğim cevab o değil ....iyi baksın .....olmaz sa yarın cevap versin .... sana dediğim gibi baksın ....

oguzkagan

Bilgili Üye
uçmuş hocam yazdım yine şimdi söylediğiniz gibi bakmasınıda tekrar ettim şimdi yine