4x2.50 odayı 6.5 metrede cinler kaçırdı oynadılar resmen

oguzkagan

Bilgili Üye
Kuyu derinliği 8mt ise 6.5 mt tavana ulaşmanız normal oraya 2 veya 3mt lik inşaat demiri saplayın şişleme yapın bakalım sert bir zemine gelecekmi şişlemeyi değişik yerlerden yapın 50 cm araliklarla inan buna yerini değiştiremezler göz boyaması yapmışlar. Cukurun içinde günlük ve çorek otunu bir beze sar ve yak duman çıkar iyice gezdir abdestli olarak 7 ayetelkürsi 7 felak ve nas surelerini okuyun şişlemeyi yap gorelim ne olacak
Hocam günlük ve çörek otunu demişsiniz çörek otu tamam günlük derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım afedersiniz

oguzkagan

Bilgili Üye
Sn alaçamlı hocam teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için dün akşam ilim sahibi biriyle sohbetimiz esnasında bazı bilgiler verdim burası ile ilgili sonrasında sustum ve ağzım açık şekilde onun bu alanı detaylı anlatmasına hayretler içinde şahit oldum... Yemin ediyorum nutkum tutuldu.. Bana orada 3 önemli tuzak olduğunu ve birinci tuzağı atlattığımızı söyledi ve doğruydu çok önemli bir tehlike atlattık..ALEMLERİN RABBİ ALLAH (CC) ŞÜKÜRLER OLSUN... bize 3 ay kadar beklememizi söyledi.. Diğer hocamız 15 gün demişti oda şimdi 1.5 2 ay kadar beklememizi söylüyor aslında birbirlerinden haberleri yok (belkide olmuştur) :) uçmuş hocamın sormamı istediği bir soru vardı ve onuda sorucam hocamıza bir türlü fırsat yakalayamadık oda aklımda,dün böyle bir soru sormam gerekriği bana aöylediğimde onay verip çok isabetli olur söyleyin denildi onuda yapıcam inşallah

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Merhaba
Yazdiklarinizu ve yazilanlaru bastan sona kadar okudum siz isi sadece cinlere baglamassiniz bu sekilde bur yere varamazsiniz etraf ile ilgili ev ile ilgili bolge ve hangi il bununla ilgili biraz bilgi ver bakalim isi sadece cin conlara baglamak cok yanlis bir kavram eger senjn dedigin gibi olsaydi hic bir yere varamazdik birak cin olayini bu isi bilimsellik ile cozelim dunya geneldinde 17 tumulus ve kral mezari açtım hoyuk anit kucuk mezarlik vs haric en son calismam ise sumela şapel lleri sen tarihi ve gozle görünür bilgi ver bakalim
Bu arada trabzonlulara selam

Şirvan

Operatör
oguzkagan cercilere veya attarlara sor bilirler. 2 ay niye beklenecek onu anlamadim demir tavında dövülür.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
oguzkagan takipteyim kardeşim....Bu aralar akşamları uykum erken gelmeye başladı yoruldum herhalde senin yerinle alakalı söyleyeceklerim olacak tabikide.. geri kalan görecek olduğunuz 2 ad daha sıkıntı var onları çözünce söylerim... İnşaallah çözerim

oguzkagan

Bilgili Üye
oguzkagan takipteyim kardeşim....Bu aralar akşamları uykum erken gelmeye başladı yoruldum herhalde senin yerinle alakalı söyleyeceklerim olacak tabikide.. geri kalan görecek olduğunuz 2 ad daha sıkıntı var onları çözünce söylerim... İnşaallah çözerim

Hocam beklemedeyim şimdiden ALLAH(CC) RAZI OLSUN İNŞALLAH..AMİN

oguzkagan

Bilgili Üye
oguzkagan cercilere veya attarlara sor bilirler. 2 ay niye beklenecek onu anlamadim demir tavında dövülür.

Tamam hocam çok sağolun tedarik edicem İNŞALLAH .. İnanın beklenecek süre ile ilgili yer anca kendine geliyormuş dediler ama içeriği konusunda teferruata girmediler bende üstelemek istemedim herkesin ilmine olan saygımdan dolayı.. Ayrıca emekleriniz için sizdende ALLAH (CC)RAZI OLSUN hocam

oguzkagan

Bilgili Üye
Rabbim kolaylıklar ihsan eylesin hocam sıhhatiniz afiyetiniz daim olsun inşallah

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
oguzkagan şu şöminenin üzerideki işaretleri düzgünce fotolandır .. yansıma olmasın ...parlama olmasın ...karşısında ne var orayıda yükle ....kapımı cam mı duvarmı nereye bakıyor ....1 de alanın 100 mt re civarı yani çok geniş alanlı fotosunu da yükle ......

oguzkagan

Bilgili Üye
uçmuş hocam ilk fırsatta çekicem inşallah lakin önbilgilendirme verebilirim bu figürlerin tam karşısında duvar var veyanlarında pencere var alan çok büyük yaklaşık 25.000 metre kare ve işaretlerin baktığı yönde ceviz ağaçları var 30 m ilerisinde eski bir kiler varmış ama yıkılmış

Son düzenleme: