4X4 Cift Kabin Japon Marka Almaya Karar Verdim.

Turko

Uzman
Amarok Highline 2.0 TDI 180 PS 4X2

Turko

Uzman
"4x2" beni dağlarda yolda bırakırsa seni çağırırım kıymetli ustam :))
Aldanma 4x4 araç satanlara bir aracın 4x4 olabilmesi için ön iki lastiğin ve arka iki lastiğin diferansiyel dişlilerinin kilit li olması lazım ve aracın auto modunda 4x4 çekerken 4 lastiğinde ayrı ayrı dönebilmesi daha doğrusu ayrı ayrı güç aktarabilmesi lazım . Abi yurt dışında okudum bir çok aracın avrupa standartlarını gördüm ispanyol fabrika çıkışlı 4x4 ısızu d max ile bizde satılanlar arasında kaf dağı var . Kardeşin seni düşünüyor 4x2 şaşma durduk yere 20-25 lira fazla verme . Yada acele etme 15-20 güne kalmaz giriyorum içeriye ben alayım arabanı sana sen seçemeyecek gibi duruyorsun hediye paketi yaptırıp yollarım :D

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aldanma 4x4 araç satanlara bir aracın 4x4 olabilmesi için ön iki lastiğin ve arka iki lastiğin diferansiyel dişlilerinin kilit li olması lazım ve aracın auto modunda 4x4 çekerken 4 lastiğinde ayrı ayrı dönebilmesi daha doğrusu ayrı ayrı güç aktarabilmesi lazım . Abi yurt dışında okudum bir çok aracın avrupa standartlarını gördüm ispanyol fabrika çıkışlı 4x4 ısızu d max ile bizde satılanlar arasında kaf dağı var . Kardeşin seni düşünüyor 4x2 şaşma durduk yere 20-25 lira fazla verme . Yada acele etme 15-20 güne kalmaz giriyorum içeriye ben alayım arabanı sana sen seçemeyecek gibi duruyorsun hediye paketi yaptırıp yollarım :D
Verdiğin kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim kıymetli kardeşim.

Acelem yok, 1 ay daha hatta 2 ay daha beklesem rahmetli kaynanam bile kızmaz.kahkaha
Allah cc sana nasip ederse, sana kıyamam, kafana göre takıl, temiz, beni dağda bırakmayan ikinci el hediye için uygundur.
Paket yaptırmadan gönder inşallah.:322:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam 4 yıldır 4x4 kullanıyorum. İşim gereği dağlardayım :) Toyota alırsan seni verem eder. Isızularda bazı kronik hatalar mevcut diye biliyorum. Yolda kalmak istemiyorsan çamurda da kıarda da seni götürecek araba Mitsubishi L200 dür. Özellikle difransiyel kilidi tek teker tutsa bile seni bulunduğun yerden kurtarır. Tabi arabanla arkadaş olman şartı ile :)

Zaman

Bilgili Üye
Ustam yeni Nissan Navara tavsiye ederim... Asfalt ta, stabilize de , arazide , yükte seni her koşulda memnun eder.. iç ve dış tasarımında ufak kusurlar var ama bence sınıfının şimdilik en iyisi gibi.. Navara yı sevmezsen sonraki tercihin L200 olsun

SAHBAZ

Bilgili Üye
Selamun Aleykum
Sevgili Kardeslerim formlardan okuyarak 4X4 cift kabin almaya karar verdum.
Marka hususunda kararsizum.
Dag tepe gezecegim insallah.
Sizin bu konuda tecrube ve bilgilerunize ve duyumlariniza ihtiyacim var.

Bana hangi markayi tavsiye edersiniz..?
Hangi sebeplerden dolayi.

Katkilarinizdan dolayi simdiden tesekkur ederim.
Grand chrokee 5.2 v8 tuplu benzinli sasmaz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
resım cekınseydık koyardık şuraya araba mevzusuda hiç açılmadı:D
He valla arabayi konusacak vakit bile bulamadik kiymetli ustam. :))

Resim de aklumiza gelmedi.
Gerci fazla vaktim de olmadigindan fatih7979 ustam yanindan sohbete doyamadan ayrilmak zorunda kaldim. İnsallah bir sonraki sefere daha fazla sohbet etme imkani buluruz insallah. Bir de selfi dediklerinden ceker siteye atariz.