4X4 Cift Kabin Japon Marka Almaya Karar Verdim.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam 4 yıldır 4x4 kullanıyorum. İşim gereği dağlardayım :) Toyota alırsan seni verem eder. Isızularda bazı kronik hatalar mevcut diye biliyorum. Yolda kalmak istemiyorsan çamurda da kıarda da seni götürecek araba Mitsubishi L200 dür. Özellikle difransiyel kilidi tek teker tutsa bile seni bulunduğun yerden kurtarır. Tabi arabanla arkadaş olman şartı ile :)

Birebir kullananin tecrubeleri de benim icin cok kiymetli. Durmus her 4X4 veya 4X2 yanuna variyorum ve soruyorum. Cok k iyi oluyor amma benum kafa da cok karisiyor. Sık elemek mecburiyetindeyum. 3 sefer daga kalirsam kesinlikle onu orada yakar, yuruyerek eve gelirim. Benum de boyle prensiplerim var. :))
Tesekkur ederum kiymetli kardesim verdigin bilgiler icin.

BulursamKader25

Ustam yeni Nissan Navara tavsiye ederim... Asfalt ta, stabilize de , arazide , yükte seni her koşulda memnun eder.. iç ve dış tasarımında ufak kusurlar var ama bence sınıfının şimdilik en iyisi gibi.. Navara yı sevmezsen sonraki tercihin L200 olsun
Tesekkur ederim kardesim, sagolasin fikirlerin icin.

timur964

konularim
kıymetli ustam markasına sen karar verirsin hayırlısı olsun ALLAH kaza bela vermesin işallah

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çoğununda elimden geçmişliği var ustalar arızalarını ve tamirini yaptığım için en az toyota 4x4 arıza yapar içlerinden devamlı tükana gelenler ford .mitsubişi .tata mazda .isuzu uzun yolda kafayı kaldırır yüklüyken zaptedemessin ALLAH hayırlısını versin ustam selam vede dua ile

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bayram abi kararını verdinmi benimde şöyle küçük çıtı pıtı bi jeep alma niyetim var güvercini kafese koyduğumda :D Paslaşalım inşaallah BulursamKader25

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
BulursamKader25 abi çok ustayla bu konuda konuştum. Japon ve kore tavsiye ediyorlar. dağda gezdikten sonra digerleri sanayiye giderken sen evine gidersin dedi biri. Mitsubusi, suziki, kia arasında tercih et bence.

BulursamKader25

Bayram abi kararını verdinmi benimde şöyle küçük çıtı pıtı bi jeep alma niyetim var güvercini kafese koyduğumda :D Paslaşalım inşaallah @BulursamKader25
Karar verdim, amma karar verene kadar para suyunu çekti :)
Artık eski modelden başlayıp yukarı doğru çıkacağız gibi.
Çok ahım-şahım olmasına gerek yok. Heryere çıkamıyoruz artık.
Beni zirvelere taşısın yeter. Otomobil iş görmüyor.
Herşeyin hayırlısı.

psh

Bilgili Üye
4x4 hocam bir abimde var dere tepe banamisin demiyor guclu alet alman nede olsa arastirilabilir tabi ayrica off road sampiyonu arazide dusunulebilir

[video=youtube_share;DWTQsdl_SYI]https://youtu.be/DWTQsdl_SYI[/video]

Son düzenleme: