5 sene yasak koydum kendime gitneden bi kıyak daha yapayım size

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İndiana jones

Editör
Benim söylediklerime ister katılirsiniz ister katilmassiniz çok yazacak sozlerim varda yazmıyorum Dünyada fakirlik lobisi kuran 2 kişi var bir islam deccali süfyan 2 cisi deccal size söylemek istemedim akliniz ihtiyar kaldirmaz diye Türiyede dedektorculuk sektorunu yasak bunlar define cikarilmasini yasaklayanda bu 2 kisidir islam define cikarmak serbestir bu olayi organize eden bunlar bilginize insamassaniz evliya biliyosaniz sorarsiniz varsa tabi benim dediklerimi dorular hadi güle güle nasıl kalkar diye sorarsanız bu ancak onlar büyü yaptıysa sizde rahmani biseyler yapmaniz lazim veya büyüye buyuyle karsilik vermeniz lazim hadi eyvallah

oymak beyi

Bilgili Üye
define aramak-çıkartmak yasak olmasının tek sebebi fakirlik-zenginlik olayı mı?

İndiana jones

Editör
Tüm hocalar her vaazların bu konun kaldirilmasi için vaaz verirse bu 2 şahsın isi biter volca söylediği söz yerini bulur Allahın krallığına gider kafirler yok olur

İndiana jones

Editör
Deccal kendi adamlarına çıkartiriyor altinları hadislere bakin gorursunuz niye tabut çıkmasın diye kendisi çıkartamiyor çünkü bunun sebebleri var

oymak beyi

Bilgili Üye
ustam deccal ve Süfyan denen kişinin sonu bulunan definelerle değil isa ve mehdi a. s ile diye biliyorum ben, sanırım sizin söylemek istediğiniz şey benim anlamadığımdan çok başka,.

İndiana jones

Editör
Tabut çıkınca onu inişi bitiyor bu 2 şahıs hipnoz beyin kontrolü bi koltukta oturuyor cinleri yolluyor bi kisinin beynine sokuyor cinayet bile isletiyor tabut çıkınca yüzükte var isin sonunda bütün gücünü kaybetiyor ozaman insan bir birine kaş bile çatamaz iyi davranir bu tabut çikarildiginda gucunu kaybedecegini bildigi için sürekli bunu bunu engellemeye calisiyor

İndiana jones

Editör
Tabut çıktığında dünyanin etrafindaki gezegenler hepsi de yaşanir hale gelcek insanlar hic kan dökmicek bu bunu engelmeye çalisiyor

İndiana jones

Editör
Bu bitirmek isterseniz kafamin yarisi yerinde degil ama diger tarisida yerinde Trabzonda biri var ruh cagiran onu buluruz yeri öğreniriz biter işleri

İndiana jones

Editör
Trabzonda bi kişi var kadir mısırogluyla konuşan daha önce dedim ruhun çağırdımı samuel peygamberin bana konuştumu iş tamam yer tamam kafir kacacak delik arar tabi kalirsa

Metalicvoice

Operatör
Hadisler ve ayetlerle süslenmiş, bilim kurgu filmlerinin etkisinde, cinlerin karanlığında, ruhların sessizliğinde, hayallerin yazıya dökülmüş hali gibisin....

Beş sene yetmez hemen bir doktora görünün...

İndiana jones

Editör
Ne hikayesi bana oda bul Trabzonda bul ondan sonra bak hayelmi mayel mi anlarız konsey kuralım istanbulda bulusup oda teri öğrenelim ruh cagircak bize 2 yer bi tabut bi siradan 1 kup altin samuel peygamber yeri soylicek 1 kup altin cikcak anlicanizki tabut dogru sonra bak bakalim neler oluyor

İndiana jones

Editör
Ben burdayim madem deliyim yalanci duzenmazim beni yalinci cikarin oda bulup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...