7 civciv 1 tavuk

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şirvan ustanın dediği yönleri güzelce fotoğrafla. Geniş açılı 50 metreye kadar gören fotoğraflar olsun. Allahın izni ustaların yardımı ile sonuca ulaştırırız. malı duruyorsa dünyalığını kurtarırsın. Rast gele.

MendereS

Bilgili Üye
7 civcivli tavuk varsa civcivin biri arkada kalmış arkaya bakıyorsa burada kapalı mağara vardır, dikkat civciv sırtta olmayacak arkada olacak en arkada, buradaki mağara horasan duvarla kapatılmıştır horasan duvarı açıp mağaraya girilir, 101 torba altın buradadır burada çok para vardır yalnız ana meblağ budur.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
7 civcivli tavuk varsa civcivin biri arkada kalmış arkaya bakıyorsa burada kapalı mağara vardır, dikkat civciv sırtta olmayacak arkada olacak en arkada, buradaki mağara horasan duvarla kapatılmıştır horasan duvarı açıp mağaraya girilir, 101 torba altın buradadır burada çok para vardır yalnız ana meblağ budur.

Hoşgeldin... Başka söze gerekmi var ustalarin ustasi gelmis

dadaş251

Yeni Üye
horasan duvar ne yeniyim ben ama yeni olmama rağmen iyi bişe buldum herhalde

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kimileri ömrü boyunca arar bulamaz kimisinin de ayağına gelir. Kısmet böyle işte

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu efssne oldu arkadaslarin dedigi gibi eger foto yuklersen yerinde yakinsa bana ben gelip senin icin cikarcagim onu ayrica sadecr civcivi cekme hem tavuk veya cuvcivlerin bakan kismini genis acili cek hem arka tarafini genis acili cek birde eline bir demir al civcivin oldugu kayayi bir kac kere vur bunuda kisa bir video ya al
Değerli grasviti kardeşim, sitemiz üzerinden üyelere birlikte yer açmak, ortaklık teklif etmek vb. öneriler kesinlikle yasaktır. Tekrar edilmesi durumunda gereken cezai işlem uygulanacaktır.
Ve değerli dadaş25 kardeşim, site üzerinden yapılan bu tür teklifleri lütfen dikkate almayınız. Bu tür ortaklıklardan doğacak maddi ve manevi zararlardan definesohbeti.com sitesi kesinlikle ve kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Bu konu hakkında lütfen yönetimimizin paylaştığı bu konuyu detaylı inceleyiniz.

https://definesohbeti.com/fotografli-define-isaretlerinize-yorumlar/38248-ozel-mesajla-gelen-quotyerini-biz-acalimquot-vbulletin-teklifler-yapilmasi-gerekenler.html

# ZEUS #

Yeni Üye
Dilin kemiği yokki isteyen istediğini söyler yazar.gözümle gördüm bi ben biliyorum eee sonuç foto yok. Bu işe yeni başlıyor ama yerin para edeceğini biliyor elden çıkarmaya çalışıyorsun.ne diyelim allah işini rast getirsin kardeş.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir ara forumda farklı zamanlarda farklı kişiler tarafından konusu açılan resim.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim bildiğim yer mi diye düşündüm ama olamaz orayı jandarma kepçe ile parçaladı :) Bu kesin sahtedir.

grasviti

Member
Ben oni gelmiycegini ve oyle bir yer olmadigini boyle kisilerinde var diyip yer satmak icin yaotiklari icin sen getir ben senin icin acayim dedim olmayan biseyin yeri zaten acilmiz ki bunu ana sayfaya yazdim istesem ozelede yazardim bunun bir var diyip yer satmak istekdlerini be yalan dolan oldugu icin herkz gorsun ki boyle seylere kanmasin diye buraya yazdim neyse ustam k.bakmayin artik birkere yazmis bulunduk ksurumuzu affeyleyin