7 civciv 1 tavuk

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
horasan duvar ne yeniyim ben ama yeni olmama rağmen iyi bişe buldum herhalde

İyi birşeyler bul kardaşım. Allah cc nasip etsin sana ve cümlemize.
Amma kimseyle kafa bulma. Allah cc alay edeni, dalga geçeni asla sevmez.

Resmi yüklersen siteye; senin gözlerinden öpeceğim.
Yüklemezsen seni siteden atacam bilgin olsun :))

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ben oni gelmiycegini ve oyle bir yer olmadigini boyle kisilerinde var diyip yer satmak icin yaotiklari icin sen getir ben senin icin acayim dedim olmayan biseyin yeri zaten acilmiz ki bunu ana sayfaya yazdim istesem ozelede yazardim bunun bir var diyip yer satmak istekdlerini be yalan dolan oldugu icin herkz gorsun ki boyle seylere kanmasin diye buraya yazdim neyse ustam k.bakmayin artik birkere yazmis bulunduk ksurumuzu affeyleyin
Estağfurullah değerli ustam affetmek Allah'u Âlem'e mahsustur. Site kuralları gereği böyle bir talep yasak olduğu için gerekli uyarıyı açıkça beyan etmek mecburiyetindeyiz. Yoksa diğer üyelerimize ayrım yapmış oluruz. Lakin bundan sonra herhangi bir uyarı olmaksızın her kim olursa olsun gereken cezai işlem uygulanacaktır. Hayırlı forumlar

grasviti

Member
Ben oni gelmiycegini ve oyle bir yer olmadigini boyle kisilerinde var diyip yer satmak icin yaotiklari icin sen getir ben senin icin acayim dedim olmayan biseyin yeri zaten acilmiz ki bunu ana sayfaya yazdim istesem ozelede yazardim bunun bir var diyip yer satmak istekdlerini be yalan dolan oldugu icin herkz gorsun ki boyle seylere kanmasin diye buraya yazdim neyse ustam k.bakmayin artik birkere yazmis bulunduk ksurumuzu affeyleyin

dadaş251

Yeni Üye
cin falan varmıdır. arkadaşlar ben korkuyorum cin den falan

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
inanma öyle şeylere yok cin kabilesi varmış malı koruyorlarmış 1000 tlye savuştururuz falan diyenlere para verme
Kardeşim sana sadece 1 Ayet söyleyeyim.

“Ben cinleri ve insanları ancak Bana kulluk etmeleri için yarattım” (Zariyat 56. Ayet)

kraltaym

Aktif Üye
Kardeşim sana sadece 1 Ayet söyleyeyim.

“Ben cinleri ve insanları ancak Bana kulluk etmeleri için yarattım” (Zariyat 56. Ayet)
ben cin yok demedim varlar tabiki ama defineyi cinler koruyor falan filan tarzı şeylere inanma dedim