8 9 basamak merdiven

doğan 34

Aktif Üye
Ustam nerden başlamamız lazım burda biraz yardımlarınız bekliyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam nerden başlamamız lazım burda biraz yardımlarınız bekliyorum
Arkadaslara ayip olur okadar fikir veriyolar.4 sayfa olmus.kafan bulanmadan basla biyerden.mesela basamakli kayanin etrafini yuru dokun gor.sevgilinin kapisini calar gibi heryerini tokmakla arkasindan bosluk sesi gelen yerden gir iceri

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör

Tastan

Editör
Burda çok ugraşırsın bence burda biraz zaman geçir kısa sürede neyapacagına karar verirsin

doğan 34

Aktif Üye
Ustam yer sit alanı değil tapulu arazi zeytinlik .. bizim burda kuyuların olduğu yerden mi devam etsek yoksa merdiven olan yerden mi bi Buraya makina getiticez burda makine iş yaparmı

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yer çok iyimiş... arkadaşlar yerleeri çizeceklerdir... bugun 6 toplantım var... vaktim olursa bende çizerim..

doğan 34

Aktif Üye
Çok teşekkür ederim ustam bende yarın tekrar aynı bölgeye gidicem Yen'i fotoğraflar çekicem

Bedfellow

Member
önce başlama noktanı netleştir sonra İşleme geç.Yer tapulu da olsa Yanlış hedef zaman kaybı ve ispitçi potansiyeli olarak geri döner yazık olur. Sonra haberlerde görmeyelim seni. Açtıktan sonra birkaç tane de foto paylaşsan tadından yenmez.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Dokuz basamak olmalı , g.doğu yönüne düşecek şekilde mevcut bölümleri etüt yaparsan dikkati çekecek bir emareye rastlarsın diye düşünüyorum.Kolay gelsin.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
doğan 34...

Merhaba sevgili kardeşim. En son fotolarındanda anlaşıldığı üzre bu alan . Kutsal alan . Ana tanrıça kybele için hazırlanmış bir mekan ve bayağıda güzel bir tören alanı. Oymaları kanalları koltuğu basamakları yani aranan her husus burada mevcut. Şu bir gerçekki bu tür yerler bir gömü için hazırlanmış yerler değildir. Ancak bu gibi yerleri daha öncede başka bir konuda bahsettiğim gibi başkaları kendi amaçları için kullanmış olabilirler. Şöyle düşünelim her kavim için bu tür yerler kutsal yerlerdir ve bu kutsal yerleri önemli kişilerin mezarları için seçmiş olabilirler. Üst düzey insanların kıral gibi komutan gibi papaz gibi yani üst düzey kişilerin mezarları burada konuşlandırılmış olabilir. Birde plağın arka yüzü var eşkiyalarda buralarını nirangi noktası olarak seçebilir ve kıymetli şeylerini buradan seçtikleri bir yere yada buna yaskın bir yere koyabilirler. Burada ki tüm kardeşlerimiz iyi niyetleri ile size yardımcı olmak istiyorlar. Fakat tabiki burada en büyük iş sizin yapacağınız araştırmada bitiyor. İsterseniz şöyle bir bakın bu alana gelirken bile çevrede muhakkak başiaka oymalar vardır bunlarda kutsal alana girdiğinizi işaret ederler. Yani kısacası herşey sizde bitiyor biz buradan ne kadar tarif etsek bile göremediğimiz ayrıntılar muhakkak illaki vardır. mesela size şöyle bir örnek vereyim şu koyduğum resimdeki kanlın indiği yani toprak kısmı bir boşluk kontrolü yapın. Bu oymaların kaliteli olanlarını yani işçiliği güzel olanlarını çevresini Koltuğun arka kısmını ve toprak ile kayasının buluştuğu yerleri hep iyi kontrol edin. Zemin altı mezar odaları olabilir
Ekli dosyayı görüntüle 238344