Abiler bu Stel mi üstünde ki yazıyı okuyabilir misiniz ve maddi değeri var mıdır

samizel

Aktif Üye
Adam stel üzerinde yazıyı okuyabilir misiniz diye sormuş herkes çevrenin detaylı fotoğrafını istemiş. Adam demek ki sadece yazının okunmasını istiyor.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Stelin üstüne konulan 5 TL konunun masumiyetini yitirmiştir.

Beneditte

Member
Resmi iyi çekememis mi ne yapmış anlamadım niye kızdığınızi. okunmasın diye para koyup sonra okuyun mu demiş

asteriks

Yeni Üye
Adam stel üzerinde yazıyı okuyabilir misiniz diye sormuş herkes çevrenin detaylı fotoğrafını istemiş. Adam demek ki sadece yazının okunmasını istiyor.
Sanki tehdit ettim yada emir ettim okuyabilir misiniz dedim ne var bunda anlamış değilim. Sıkıntı varsa şu sıkıntı var okuyamayız desinler bende tamam diyeyim . Sanki birine bir şey demişim gibi tribe girdi herkes

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sorsaydınız keşke beş TL'nin orda işi ne diye sanki kötü bir şey dedim size hakaret etmedim kalp kırmadım dalga geçmedim nedir bu tavır anlamadım
Soruyorum o zaman;
Oradaki 5 TL'nin açılımı nedir.?

asteriks

Yeni Üye
Soruyorum o zaman;
Oradaki 5 TL'nin açılımı nedir.?
Cevap veriyorum o zaman; kanıt olsun diye yeni olduğu ve kendim çektiğime dair . İnternette bir sürü fotoğraf var ordan indirip buraya atıp insanları durduk yere uğraştırmayayım diye. Olduğu gibi neden çekemedim o da çok basit sahibi izin vermedi. Neden bu kadar büyüttünüz bu kadar basit bir şeyi ? Ben hâlâ üslubumu koruyorum neden böyle davranış sergiliyorsunuz anlamaya çalışıyorum

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hangi kağıt siz başkasıyla karıştırdınız galiba beyefendi
Evet doğru diyorsun baktım şimdi konularına onu dün başka bir konuyla karıştırmışım özür.
5 TL olayı dediğin gibi değil kimisi gel gel olarak algılar gerek yok bu sitede böyle şeylere.