Açık mağara ve Çevresindekiler!

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 ustam, şuraları aşağıya doğru açıp, temizlesen bide öyle baksak, daha net işaretler çıkacak gibi.
Toprak dolu olan oyma var, onun içinde murç izi varmı? Ekli dosyayı görüntüle 188383
Baktıkça farklı şekiller çıkıyor sanki
Ekli dosyayı görüntüle 188384
alderado ustam, burası çok ilginç her şey farklı taşı toprağı bile farklı, sankı bu kaya komple horasan yapma, burda böyle taş kaya pek yok şekiller desen oda öyle inşallah hayırlısı

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 188447@Apollon01 kardeşim yuvarlak içine aldığım yerdeki üçgen doğalmı bakarsın alttaki yerde dikkat çekiyor kayanın tamamı normal değil görüntü itibariyle değerlendirmeni yaparsın kolay gelsin

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Apollon01 kardeşim yuvarlak içine aldığım yerdeki üçgen doğalmı bakarsın alttaki yerde dikkat çekiyor kayanın tamamı normal değil görüntü itibariyle değerlendirmeni yaparsın kolay gelsin
divane ustam burda daha neler var, hep beraber görecez insallah ama sizin resim yuklenmemis galiba bos, ucgen nerde bi daha isaretlermisin? R esim geldi tamamdir, burasi komple horasan yapma olabilir, çok farklı bir yapisi var

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
may77 ustam sizin çizimleriniz güzel farklı bir şey görürseniz eklerseniz sevinirim ustam benim, güzel bir yaban hayatı burda

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay görsün

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@may77 ustam işte bu,sizin çiziminiz çok özel gerçekten, hilal gibi duran işaret nedir at nalı mı? hilal mı? tam çözemedim ben ve içinde ot olan oymanın kenarında çizdiğiniz canlı doğal değil bence, benden şu anda uzakta ustam,gidersem inceler bilgilendiririm inşallah, @cemilhan ust am burdaki domuz size göre değilmi? konuyu baştan bir incele lütfen emeğinize sağlık saygılar selamlar

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Mağara önünde kaç ağaç vardı yaşlı olanın çevresine yoğunlaş orası iyidir
@MendereS ustam çok teşekkür ederim, bu domuz ve tilki de karar kıldık, olduğına benim şüphem yoktur, ancak bunlar eşkiya işi mi? bunun içinden nasıl çıkarız, burda tılsım var mıdır? bu işşin uzmanı hocaların hocası olarak sizden yardım talep ediyorum son tavsiyeniz ne olur acaba, çok teşekkür ediyorum, forum üzerinden özel mesaj d a atabilirsiniz,