Açık mağara ve Çevresindekiler!

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM ÇAKIL TAŞLARIN YERİNDE ÇIKMASIINDAN KAYNALI OLUŞUM OLMUŞTUR AYI PENÇESİ DEĞİLDIR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 üstadım ıslatıp da çekerim ama biraz zaman alır; ama her şey orta da, burası da kayalık bir yer sel zamanla toprak getirerek çoğu yeri kapatmış, altı yani doğusu dere, batısı rampa bir topraklı alan, ustam böyle olmuyor o kadar güzel yerlerimiz var, bir çubuk kullanmayı bile bilmiyoruz, çubuk kullanmayı öğret bize de daha neler görecez bakalım, bende daha güzelleri de var !!!!! Bir de öküz başı var daha sonra onu da paylaşırım inşallah, gelirsen de misafir ederim üstadım benim
Okuz basi dersen heyecan artar.
O simdilik heybede beklesin.
Once burada hedefe birsekilde ulas insallah.
Olumlu olumsuz amma nihayete ersin.

Cubuk isi bir gunluk is olsa kolayda,
Maalesef uzun yillar ve cok calisma istiyor.
Bir yerden baslamak lazim.

Vaktim olsa, yerde biraz yakin olsa belki cay icmek nasip olirdu. Amma hafta da 6 gun mesai var. Bir pazarimiz var, oda ogleye kadar uyku ile geciyor.

Akdeniz bolgesini cozemiyorum. Bana ters geliyor. Herseyi ic anadoludan cok farklidir!

deli firat

DOĞACI
Kardeşim inan kayda deger birşey bir emare göremedim birazda olsa oyma gibi olan yer olabilir oymada işçilik okadar iyi degil bana kalırsa başka yerlere bakmakta fayda var selametlen

MendereS

Bilgili Üye
Mağara önünde kaç ağaç vardı yaşlı olanın çevresine yoğunlaş orası iyidir

Apollon01

Moderatör
Moderatör
burdA

Burda ne var abiler, çizdim ama gözden kaçtı galiba, eğer bu domuz ise ki, domuz oğlu domuz... o sırtındaki nedir? müjde mi, kasa mı, başka bir işaret mi? BulursamKader25 ragıp mucit Esteban74 ustalar birde böyle bakalkm lütfen... teşekkürler ediyorum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Son düzenleme:

Esteban74

Editör
Ustam kolay gelsin
Görebildiğim kadar işaretlemeye çalıştım. Ayı ayak izi diyorsan ; bence mağaranın içerisinde kapalı bir yer ara. Tilki ayak izi diyorsan önce mağarada yattığı yeri bul ve netten tilki hakkında bilgi topla ve ona göre hareket et.
Kırmızı yuvarlağa aldığım yerlerde boşluk bak.
Maviyle belirttiğim ok işaretleri mağarayımı gösteriyor. Diğer ok istikametinde ne var incele ve fotosunu görebilirsek iyi olur. Ve arkadaki tek kayanın da yakın fotosu olsa iyi olurdu. Şelale dediğin yerden de giriş var gibi , sen herşeyi daha detaylı görüyorsun ustam. Son karar sizden.
Ekli dosyayı görüntüle 188291

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Esteban74 ustam eyvallah tüm yorumları kaydettim ve not aldım incwlerim inşallah saygılRR

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Burda ne var abiler, çizdim ama gözden kaçtı galiba, eğer bu domuz ise ki, domuz oğlu domuz... o sırtındaki nedir? müjde mi, kasa mı, başka bir işaret mi? @BulursamKader25 @ragıp @mucit @Esteban74 ustalar birde böyle bakalkm lütfen... teşekkürler ediyorum
@MendereS ustam bu işaretli yrrde ne var acaba, burdaki en güzel yapılı yer burası bence dikdörtgen şeklinde bişe @cemil APOLLONUS uçmuş ustam s,izde bir göz atın bakalım

Son düzenleme: