Acil bi bakar mısınız

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim burasi benim bildigim magaralardan degil.
İsaret ve figurler orijinal ise evet kapsamli ve tehlikeli bir yer. Statusu yuksek kisilerun mezarlari mevcut. Ustalarim bakarlar.
Allah cc hayirlisini nasip etsin.
Kolay gelsin.

palaks

Aktif Üye
3-5 kişiyle kazma kürekle olacak iş değil bu yer, başka yer bul bence kendine önce can güvenliği rastgele

palaks

Aktif Üye
bu yeri yapan usta ben değilimki nerde ne var hangi tuzaklar var söyliyim sana kardeşim :72: illa çalışcam diyosan burda al kazı izni, getir iş makinesini ondan sonra tuzak muzak vız gelir, tırıs gider rastgele

timur964

konularim
burası işaretler gerçekse çok korunaklı bir yere yapılmış hiç zaiyat yok çizimlerde zehirli ok görünüyor kilise gömusu şekiller bunu gösteriyor bu toplu işaretler sıralı olarak çözülmesi kayıt altına alınmalı çok detay ve çok şekil var başka resim ve çevre resimleride varsa ekleyin . şişenin olduğu kayadamı bu işaretler o kayanın altında balık figurude var yakında akar dere varmı denize yakın bir yermi vs vs .zor yer

drmsts15

Member
burası işaretler gerçekse çok korunaklı bir yere yapılmış hiç zaiyat yok çizimlerde zehirli ok görünüyor kilise gömusu şekiller bunu gösteriyor bu toplu işaretler sıralı olarak çözülmesi kayıt altına alınmalı çok detay ve çok şekil var başka resim ve çevre resimleride varsa ekleyin . şişenin olduğu kayadamı bu işaretler o kayanın altında balık figurude var yakında akar dere varmı denize yakın bir yermi vs vs .zor yer
Dere falan bi şey yok yakında ya çevre resimleri var da hep sağ tarafları çekmişim

ragıp

Uzman
Dostum, girme, vaz geç
eskiler, gömdükleri kişinin ve inanç gereği ölü yanına konulan eşyaların başkaları tarafından
alınmasını engellemek maksatlı, özellikle bu şekilde, yani tünelli girişlerde
yön şaşırtmak maksatlı işaretler yaparlarmış
mağaranın giriş yönünü çizimde göremedim
bir oda var. oda da bir den fazla mezar var. Aile mezarı
az arkasında, yüksek seviyeli bir zaatın (Kralın) resmi var
az ileride üç tuzak işareti fark ettim
daha ileride yine odalar mevcut, o kısım biraz karışık. tam çözemedim
sanki, kilise gömüsü gibi, aile mezarı gibi çıkartamadım
lakin şunu bil,
en az üç tuzak var
sürünerek gireceksin, geriye de çıkamazsın
sen, oradaki gömüden daha değerlisin.

rızkını bir başka yerde ara
rast gele

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dışarda işaretlerin var yuvarlak içine aldığım yerlere yakından bak yanılma olmasın x olan yerleri yokla bu arada oklada belirtdim dikkatli ol önceliğimiz bu içerdeki işaretleri çok karmaşık buldum varsada öyle bir mağra sakın girme dışardan araştıralım önce Ekli dosyayı görüntüle 134982​