Açılmamış Kaya Kasalar Var Sanki ?

DİVANE

Moderatör
Moderatör
arahnikaya kardeşim işaretlediğim yerleri bir kontrol et sağdaki yerde güzel duruyor soldaki yeri kontrol ettinizmi açılan yerlerin yanlarında delikler var birileri delmediyse tabi kayayı geniş görmek daha mantıklı yorum yaptırır saygılarEkli dosyayı görüntüle 153867

arahnikaya

Bilgili Üye
şimdi fotoları atıyorum dere karşısı benim kaya hepsini çektim

arahnikaya

Bilgili Üye
Evet yeni fotolar geldi kumbaraların geniş açıdan resimleri 3.resim kumbara kayanın önden resimi baktığı yönüde 4 5 6 da attım kuru dereye bakıyor hemen.Resimler düzgün sitede yamuk çıkıyor biri düzenlerse sevinirim kızılelma BulursamKader25 SelçuK kazama Mirkut mirkut hocam derede var fotoları çektim bi yorum yaparmısınız.

Ekli dosyayı görüntüle 153913

Ekli dosyayı görüntüle 153914

Ekli dosyayı görüntüle 153915

Ekli dosyayı görüntüle 153919

Ekli dosyayı görüntüle 153921

Ekli dosyayı görüntüle 153922

arahnikaya

Bilgili Üye

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ustam buranın heryeri köpürecek gibi duruyor :)
Yerleşim yerine çok yakınmış .Burda mezar işareti aranır oyma .Oyma bulunduktan sonra kontrol edilir mezarın nerde oldugu ,mezar yerinde duruyorsa bir gece ansızın gelebilirim şarkısını söylemek düşer size de .

arahnikaya

Bilgili Üye
mezar zor olur ustam ses duyuluyor köyün ortasında tam dağ kasaları alsak şuanlık buradan yeter bazı kayalarda tek kumbara var onlarıda yoklucam da ayan beyan görünüyorum bütün köye naklen izliyorlar allahtan suriyeli çokta suriteli sanarlar

arahnikaya

Bilgili Üye
burada açılan mezar hiç görmedim valla oda şeklinde sadece 2 3 sanduka var aşağı tarafta

kazama

Canlı yayında define tv :)
Bizim millet önce izler merakı gidince müdahale eder .Dikkatli olun köyün delisi ok atar ,sapanla avlarlar sizi :72:

arahnikaya

Bilgili Üye
Valla dağda çocukken çok oynardık ama şimdi dağa çıkan çocuk yok biri dağa çıktımı herkes sinyalde tuzruhu dökerken baktım suriyeli eleman beni izliyo bizim kasalar fora bu gece

kazama

Bu bölge büyük bir yer resimlerden anlaşılıyor geniş kapsamlı ucu köyün içine kadar iner buranın .Suriyeli eleman ayıkmıştır mevzuyu akıllı biriyse , deilse bu adam ne yapıo köyün delisi galiba deyip gülmüş de olabilir :) .Mezarların resmini çektin mi bakardık onlarada .

kazama

gördüğün kasa bişey varsa bi hilti sallayım üstad @kazama
Ustam bu konuda size yer gösteripte emeğinizi boşa çıkartırsam inanın o gece uyuyamam .İyi bir kardesimizsin muhabbetin hoş şansımı bir kere denedim onu da ıskaladık çıkmamış .Burası büyük bir mezarlık alan statüden büyükten küçüğe dogru galiba buralar üst düzey kral komutan altlara dogru seviye düşer onlarıda açmışlar dediğinize göre.Mezar açamam diyorsunuz bir kaç dikkatimi çeken inceleyin dicem yerler var .Kasa kumbara konusu heryeri kapsıyor iyi bir makina olsa kafanıza göre takılırdınız .Suriyeli elemanı kendinize işci tutun siz semaveri yakın mangalı ateşleyin gösterin arasın her yeri didik didik ..
:228: