Açılmamış Kaya Kasalar Var Sanki ?

arahnikaya

Bilgili Üye
onları çok önceden atmıştım patlamış hepsi köyün dibinde boşlukta bakamıyorum mezarlar eteklerinde dağın dağın önüne durunca güney batıda

arahnikaya

Bilgili Üye
Senin dediğin yere sadece su döktüm anlamadım pek dondurma yiyordum salakta anlaşılmasın diye yarın bi tuz ruhu dökeyim orayada ya fotoda güzel görünüyorda yanına gidiyon hiç bişey anlaşılmıyor esrar saklıyorum diye adım çıkacak sonunda

arahnikaya

Bilgili Üye
Anlamadım koskoca köyde bi tane açık oda mezar yok bunları denizemi atmışlar nereye gömmüşler anlayamadım ya köylü salak bizim heryeri elliyorlar sonuç yok geçen balığın yanını dinamitle uçurmuşlar 15 metre derin baktım kaya çıkmış kapatmışlar Gerçi bizim buralar gediz nehrindeymiş gömülmüş gitmiş sonrasan elmişler buralara onlarında çoğu soygun yemiş bak mesela bu dağda bir tane işaret yok ne düzgün oyma en azından bi haç
olur klise ama yok çizik atmamışlar ama andım var bi kasa açıcam burdan inada bindirdim işi

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Alttaki sandık şeklinde bir sonuçla karşılaşmanı inan canı gönülden isterim .Allah yardımcın olsun kardesim .
Vardır buraya köyü bosuna kurmamıslardır ama düşün ki bi köyün kuruluş tarihi bile ne kadar ne güzelim işaretler vardı adam uçıurup üstüne dam yapmıştır .Akıllı olan da açıp terketmiştir zaten bu diyarı bu kalanlarda en zor olanlarıdır .

arahnikaya

Bilgili Üye
Cansın ustam sağolasın inşallah bakıcaz yarın bi koli tuz ruhu alıp köpüren yerleri işaretlicem bu arada konu devam ediyor yeni fotolara yorumlar gelebilir

arahnikaya

Bilgili Üye
dediğiniz bütün yerlere kola tuz ruhu vs döktüm kola döktüm kola zaten asitli döktüğümde cozladı bidaha reaksiyon vermedi tuz ruhuda aynı şekil aktı gitti 3 5 kayaya komple döktüm 3 4 kutu reaksiyon yok anlamadım açılmış kumbaranın içinde horasanı görüyorum içine sokup döküuorum ona bile reaksiyon olmuyor bu kasa işini bi anlayamadım gitti ya ?