Açılmış kasamı ,oymamı bacamı?

fanatik61

Aktif Üye
Fotoğrafa göre Derenin sol yanında patika yol varsa yolun dereye yakın kıvrım noktasında boşluk bak. dereye yakın yükselti ve çöküntüleri dikkatli gözlemle
Derenin sol tarafı fotoya göre diyorsan oldukça yamaç ve sarp bir yapıya sahip.Sağ tarafında işaret taşı ve oralardan geçen patika yol varmış eskiden.

Turko

Uzman
evet orası ustam ,dediğiniz yerlerin hepsine baktım,hatta işaret taşınıda yerinden yuvarladım fakat herhangi bir emareye rastlayamadık,
Bende en sonunda şelalenin belindeki yeri kasa olarak düşündüm.Yani bütün gömünün saklandığı yer orasıydı bence. Turko Ustam tebrik ederim hafızan gerçekten çok kuvvetli,bir seneden fazla olan bir konuyu hemen hatırldınız.
Güzel yerdi mağara yi açtın yolunu aldın sanıyordum ben seni , Keşke 2 kare fotoğraf koyup devam etseydin sonuca gitseydik Neyse sağlık olsun , rast gelsin.

fanatik61

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 203828
@poseidon2023 resimleride var
https://definesohbeti.com/fotografli-define-isaretlerinize-yorumlar/36393-dereselalegol-ve-tastaki-isaretler.html

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
anladık kafayı yicez

masa büyüklügünde taş buruyormu altında müjde gibi bir şey olmalı

kanalın uzunlugu genişligi ne kadar

göl dedigin suyun düştügü yeremi diyorsun

Pscyhe

Engellendi
Nil ustama bende katiliyorum o isaraetlerin burayla baglantisi yok.cunku alan o isaretler icin uygun degil.isaretlerin toplami daha buyuk bir emareye yonlendiriyor seni.oklarin olmasi o istikamette devam edip diger isaretleri bulman icin olabilir isaretlerin devami var diye dusunuyorum.kapali alan olmasi lazim bu magarada olabilir insan eliyle yapilmis bir alanda ama isaretlerin verdigi yonleri iyi izlemek takip etmek lazimm.birde o diger isaretleri bu konuyada aktarip birlestirirsen hepsine bakip cozumleme olayina daha cabuk ulasiriz gibime geliyor

fanatik61

Aktif Üye
anladık kafayı yicez

masa büyüklügünde taş buruyormu altında müjde gibi bir şey olmalı

göl dedigin suyun düştügü yeremi diyorsun
İşaret taşına işlem yapıp dereye yuvarladım,altında çalışma yaptık yaklaşık bir metre çihazlada baktık ama birşey çıkmadı.Evet göl şelalelerin döküldüğü yere dedim

poseidon2023

Uzman

Allah iylini versin emi ne arıyon giriş havuzdan

fanatik61

Aktif Üye

Allah iylini versin emi ne arıyon giriş havuzdan
Hangisinden Ustam büyük şelalenin döküldüğü yerdekimi yoksa yokarıdakindenmi?
Kanalın uzunluğu yaklaşık 10m kadar genişliğide 30-35cm kadar var

Son düzenleme: