Ağaç işareti mi v. 2?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sef_er

Operatör
Yoook ben gordum bir yuz var, bence sen once yandaki duvarlari, sonra yapilari bir yokla kepçe ile, olmazsa iki yapiyi kaldirdiktan sonra bir boşluk tespiti yap, eger birsey bulamazsan boşver boşuna kazma, yazik olur emeklerine

Yani ustalar nasil bu resme cevap yazilir bence ancsk boyle, birikimlerini paylasan, zaman harcayan, emek veren, iyi niyetle kardeslerimize yardim etmeye calisan ustalarima saygida kusur etmeyelim LUTFEN

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Tebrik ederim üye nin konusuna ciddiyet içersinde yaklaşıp cevap yazdığınız için , umarım sürekli kafayı kıyak yapmak için madde arayışın da olan samimiyetsiz üyelerimiz e örnek olur.
Bu yazdıkların sana yakışmadı kardeş mezarlıklara abdestsiz fatihasız girmeyin demenin neresinde samimyetsizlik gördün hadi onuda geçtim o ne yakışıksız bir kelimedir kafayı kıyak yapmak için madde arayışında olan samimiyetsiz üyelere diye yakışmadı sana ben olsam bütün öyelerden özür dilerdim o anki ruh halim diye kendi adıma yazdıklarını aynen sana iade ediyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu yazdıkların sana yakışmadı kardeş mezarlıklara abdestsiz fatihasız girmeyin demenin neresinde samimyetsizlik gördün hadi onuda geçtim o ne yakışıksız bir kelimedir kafayı kıyak yapmak için madde arayışında olan samimiyetsiz üyelere diye yakışmadı sana ben olsam bütün öyelerden özür dilerdim o anki ruh halim diye kendi adıma yazdıklarını aynen sana iade ediyorum
Ustam selamun aleyküm hayırlı geceler. Bence siz yanlış anladiniz o söz size değildi sizden sonra yazmış bi üye var ne kullanıyorsanız aynından istiyom tarzı bi cümle etmiş. Ustam taşı tam adrese yollamış aslında

deli firat

DOĞACI
Ustam selamun aleyküm hayırlı geceler. Bence siz yanlış anladiniz o söz size değildi sizden sonra yazmış bi üye var ne kullanıyorsanız aynından istiyom tarzı bi cümle etmiş. Ustam taşı tam adrese yollamış aslında
Aleyküme selam usta kime yazdığını gördüm kendisi süper mod alıntı yapıp cevap verebilir yada üyeyi özelden uyarabilir olmadı banlıya bilir bu şekilde her üye üstüne alınabilir çoğu kes ben dahil olmak üzere bir çok üye konulara şaka yolu yorum yapabiliyor burdan tanıdıgım kadarıyla bu kadar dikkatsiz bir usta olmadıgı için sana yakışmadı diye başladım ki turko ustada hatasını anlayıp özür dileme erdemine sahip biridir diye düşünüyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Aleyküme selam usta kime yazdığını gördüm kendisi süper mod alıntı yapıp cevap verebilir yada üyeyi özelden uyarabilir olmadı banlıya bilir bu şekilde her üye üstüne alınabilir çoğu kes ben dahil olmak üzere bir çok üye konulara şakak yolu yorum yapabiliyor burdan tanıdıgım kadarıyla bu kadar dikkatsiz bir usta olmadıgı için sana yakışmadı diye başladım ki turko ustada hatasını anlayıp özür dileme erdemine sahip biridir diye düşünüyorum
Şimdi kıymetli ustam sizde haklısınız. bu mesele nasrettin hocanın tartışan 2 kişiyi dinleyip birine sen haklısın sonra öbürü gelmiş onada sen haklısın demiş hanımı sormuş bey onada diğerinede haklısın dedin bu nasıl iş sorusuna sende haklısın hanım demesine döndü :)

Turko

Uzman
Aleyküme selam usta kime yazdığını gördüm kendisi süper mod alıntı yapıp cevap verebilir yada üyeyi özelden uyarabilir olmadı banlıya bilir bu şekilde her üye üstüne alınabilir çoğu kes ben dahil olmak üzere bir çok üye konulara şaka yolu yorum yapabiliyor burdan tanıdıgım kadarıyla bu kadar dikkatsiz bir usta olmadıgı için sana yakışmadı diye başladım ki turko ustada hatasını anlayıp özür dileme erdemine sahip biridir diye düşünüyorum
Site kuralları dahilinde istenilen şartlar yerini getirilmiş görsel yüklenmiş ve konu başlığı verilmiş. Üye konuyu acıyor gelen cevaplar üyeyi ve konuyu tiye alıyor , Ben müdahale ediyorum özür dilemem gerekiyor doğru mu anladım ?

deli firat

DOĞACI
Site kuralları dahilinde istenilen şartlar yerini getirilmiş görsel yüklenmiş ve konu başlığı verilmiş. Üye konuyu acıyor gelen cevaplar üyeyi ve konuyu tiye alıyor , Ben müdahale ediyorum özür dilemem gerekiyor doğru mu anladım ?
. Müdahale konusunda bir sıkıntı yok görevinizdir sorun müdahale şekli ve yazdıkların
sürekli kafayı kıyak yapmak için madde arayışın da olan samimiyetsiz üyelerimiz e örnek olur.1.Keşke üyeyi banlasaydın ama bunları yazmasaydın 2.lütfen rahatsız olduğunuz yorumları alıntı yaparak eleştirin 3.özür dilemekle kimseden birşey eksilmez hata kıymeti artar ve bir erdemdir

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
. Müdahale konusunda bir sıkıntı yok görevinizdir sorun müdahale şekli ve yazdıkların
sürekli kafayı kıyak yapmak için madde arayışın da olan samimiyetsiz üyelerimiz e örnek olur.1.Keşke üyeyi banlasaydın ama bunları yazmasaydın 2.lütfen rahatsız olduğunuz yorumları alıntı yaparak eleştirin 3.özür dilemekle kimseden birşey eksilmez hata kıymeti artar ve bir erdemdir
katılıyorum madde arayışı samimiyetsiz gibi -tekil de değil çoğul- “üyeler” denilmiş.
Şık durmamış.
Yetkilinin üslubu da hakaret içerici olmamalı.
Bu şuna benzer.
Sen çürük bir elmasın ama ben de çürüğüm. Ama yetki bende seni sepetten aşağı atarım..
yanlışa hakaret ile gidilmez.
Belki de Haklıyken haksız konuma düşmek gibi bir durum..
neyse gerilmenin de çok bir manası yok. Olur böyle şeyler.
kolaylıklar diliyorum.

sepetkaya

Editör
S.a ustalarım.. konuyu duman etmişsiniz, hakaret olmadığı sürece, arkadaşlar şaka yollu yorum yapabilir bence bir mahzuru yoktur, bu canım sitede 3 yıldır neler gördük,daha eski ustalar daha iyi bilir... Konu sahibi kardeşim kusura bakma, nasıl bakarsan onu görürsün kardeşim rast gele...

Maestro31

Yeni Üye
Teşekkür ederim ben bu işten anlamadığımı en başından söyledim şüphelerim oldu diye paylaşıp bilir kişilerin yorumlarını merak ettim sadce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...