Ağrı, Muş, Bitlis, Van

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
bır kac ısaret bır arada kafayı yordum bır ermenın bır ısaretınden bırısını sıfre yon ve metre hesabı cıkarttım gıttıgım metrelede artı ısaret buldum son soz bende ıyı bır makınaya ıhtıyacım var onylmak ıcın varmı bır seyler sunum yaparız sorun degıl cok cıddıyım nasıp ayagımızda yardımcı ol :)
Bak hele bak :)
Nasip ne sende ne bende ne de makinededir.
O Allah’ın elindedir :)
sen güzel bir sunum yap bakalım yakaladığın işaretleri ölçüp güzelce at.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Simdi benim anlamadigim abdulhamit tahttayken ruslara karsi bizimle ingilixler ve fransizlar savasirmis osmanli yenilirse ruslar sicak denizlere iner diye .ittihatcilar padisahi devirince ruslar fransizlar ingizler bir olup bizimle sabasmis.4 myon mk topragi 780 binle kortarmisiz az kalsin sevr le buda 3te bire dusecekmis yirrtip atmisiz neyseki
Dış işlerinde ermeniye mebusluk verirsek ? temel noktalardan bahsediyorum

Turko

Uzman
dışarıdan gelene tehlike her ilde vardır.
Bir çoğunun kendi arsasında :))
Orda 77 milletin ajanı cirit atıyor . Tarihi 12.000 yıldan fazla. Haberleri dikkatli izlemiyorsunuz . Toplayın Dikkatinizi. Abd Neden ırak a girdi ? Petrol için mi ? Hayır zaten ABD koydu sado yu oraya. Peki neden bir anda terk ettiler orayı ? Ic savaş bitti düzen bitti öylemi ? 2003 te işgale başladı 2005 e kadar sürekli vurdu 1 milyondan fazla kayıp. Sonra 2005 te bir anda çekilmeye başlıyorlar( Burada cümle eksik kalmış ekleme yapayım ) 2005 te göbekli tepe kazilari başlıyor 2007 de Alman lar el koyuyor bölgeye .Düzen kuruldu diyorlar. Iran a makas atıp duruyorlar ama emin olamiyorlar çünkü İran araştırma için izin vermiyor. Evet tarihi ziggurat lar . Antik çağın Mezopotamya medeniyetin Sümer toplumu ilk uzay araştırma merkezini kuran toplum ve uzay gemileri meşhur dur. Adamlar ırak takı ziggurat i kuşattı en eski yapı dediler ne var ne yok çaldılar. Sonra 2005 te göbekli tepe patladı 10-12 bin yıl arası. Tapınak lar. ABD Afganistan da düştüğü hataya ırak ta tekrar düştü . Ve göbekli tepe faciası ile İran defterini askıya aldılar . Medeniyet lerin beşiği Anadolu olduğunu anladılar. Doğuyu koparıp almak için hamle yaptılar iç savaş çıktı olmadı , Kürdistan dediler olmadı . Devam edecekler durmazlar. Ne petrol ne altın ne toprak tek dertleri tarih ve bilgi.

Ekleme yapayım asıl mevzuyu yazmayı unuttum Van merkez kabul ediyorlar bu yüzden en tehlikeli yer.

Son düzenleme:

Keskingöz

Süper Moderatör
Simdi benim anlamadigim abdulhamit tahttayken ruslara karsi bizimle ingilixler ve fransizlar savasirmis osmanli yenilirse ruslar sicak denizlere iner diye .ittihatcilar padisahi devirince ruslar fransizlar ingizler bir olup bizimle sabasmis.4 myon mk topragi 780 binle kortarmisiz az kalsin sevr le buda 3te bire dusecekmis yirrtip atmisiz neyseki
Tam olarak neyini anlamadın?
Sadece ittihatçılar değil, halkta zehirlenmiş istememişti onu.
işte bu saydıklarında;
Abdulhamitten kalma musibetin devamıdır bu ülkede :))

oysa demişti Abdülhamit;
”benden sonra bu ülkeyi 10 yıl idare etsinler, oturup 100 yıl saysınlar” diye.

8. Yılda perişan oldu her şey..

kaynak

İnanç sisteminde o kadar sapkınlarki yaşanan temmuz olaylarını düşündüm , 7 ay 14 /15 sizce bu bir tesadüfmü? o gece doğuda neden terör olmadı? türkiye büyük bir organize ile karşı karşıyadır...her bir tarafı düşmanlarla dolu...yemin ediyorum Allah yardım etmese harbi çökeriz çünkü yapısal sistem içinde tüm kurumlarda virüs var adınızı siz koyun..

Keskingöz

Süper Moderatör
Orda 77 milletin ajanı cirit atıyor . Tarihi 12.000 yıldan fazla. Haberleri dikkatli izlemiyorsunuz . Toplayın Dikkatinizi. Abd Neden ırak a girdi ? Petrol için mi ? Hayır zaten ABD koydu sado yu oraya. Peki neden bir anda terk ettiler orayı ? Ic savaş bitti düzen bitti öylemi ? 2003 te işgale başladı 2005 e kadar sürekli vurdu 1 milyondan fazla kayıp. Sonra 2005 te bir anda çekilmeye başlıyorlar. Düzen kuruldu diyorlar. Iran a makas atıp duruyorlar ama emin olamiyorlar çünkü İran araştırma için izin vermiyor. Evet tarihi ziggurat lar . Antik çağın Mezopotamya medeniyetin Sümer toplumu ilk uzay araştırma merkezini kuran toplum ve uzay gemileri meşhur dur. Adamlar ırak takı ziggurat i kuşattı en eski yapı dediler ne var ne yok çaldılar. Sonra 2005 te göbekli tepe patladı 10-12 bin yıl arası. Tapınak lar. ABD Afganistan da düştüğü hataya ırak ta tekrar düştü . Ve göbekli tepe faciası ile İran defterini askıya aldılar . Medeniyet lerin beşiği Anadolu olduğunu anladılar. Doğuyu koparıp almak için hamle yaptılar iç savaş çıktı olmadı , Kürdistan dediler olmadı . Devam edecekler durmazlar. Ne petrol ne altın ne toprak tek dertleri tarih ve bilgi.

Ekleme yapayım asıl mevzuyu yazmayı unuttum Van merkez kabul ediyorlar bu yüzden en tehlikeli yer.
adamın arsasındaki küpten bahsettim.
konuyu Derin stratejik ve siyaset tarihine getirdin :D
ayrıca sadece tarih ve Bilgi peşindeler gibi bir ifade hatalıdır çünkü arkeologların çoğu onların vatandaşı zaten.
İliğine kadar sömürdüler Ortadoğuyu
:(
Biz Son Kaleyiz!!

Siva

Bilgili Üye
Nasıp tabıkı Allah ın elınde Allah kıme nasıp eder bende bılemem . Isaret cozen bırı degılım ama 6 aydır bende sasırıyorum kendıme bır ıpucu vermıstı abım ordann dusundum ve yola cıktım dusun dusun ıste bır seyler cozdum gıbı .Dıyelımkı bır hayvan ısaretı var yardımcı ısaretlerde var ılk once bu hayvanın ozelleıklerını arastrdım ınternete olcumlerımle bu hayvanın ozellıklerını buldum yapan usta Örnek tılkı ısaretı ısaretı yapan usta tılkının dısı ne gore kac tane dogurur ne yer dogada kac ayaklı erkek dısı vs. gıbı dıyelımkı tılkının 20 dısı var . 2 ısaret arasını 20 metreye koymus mesafeyı bulmak ıcınde 2 ısaretdende yola cıkmıs koydugu noktalara 2 ısaretten ayrı ayrı tek tek yola cıkmıs bıraz karısık gıbı neyse )))

kaynak

Nasıp tabıkı Allah ın elınde Allah kıme nasıp eder bende bılemem . Isaret cozen bırı degılım ama 6 aydır bende sasırıyorum kendıme bır ıpucu vermıstı abım ordann dusundum ve yola cıktım dusun dusun ıste bır seyler cozdum gıbı .Dıyelımkı bır hayvan ısaretı var yardımcı ısaretlerde var ılk once bu hayvanın ozelleıklerını arastrdım ınternete olcumlerımle bu hayvanın ozellıklerını buldum yapan usta Örnek tılkı ısaretı ısaretı yapan usta tılkının dısı ne gore kac tane dogurur ne yer dogada kac ayaklı erkek dısı vs. gıbı dıyelımkı tılkının 20 dısı var . 2 ısaret arasını 20 metreye koymus mesafeyı bulmak ıcınde 2 ısaretdende yola cıkmıs koydugu noktalara 2 ısaretten ayrı ayrı tek tek yola cıkmıs bıraz karısık gıbı neyse )))
Araştırma yapmışın senin adına sevindim fakat diş çek dişe girme anladın :) Keskingöz de ifade etti sunumu iyi yap ve gerekli görürsek biz implat takar kaynak atarız:)

Keskingöz

Süper Moderatör
:D :D

bak kulağına küpe olsun şimdi anlatacağım;
internette dolaşanların çoğunluğu Ermeni şifresi değil.
ama epey kafa yormuşsun madem,
seni kaynak ustaya havale ediyorum.
onu takip et çok şey kaparsın :))

Karaboğa

Member
Keskingöz ustam ermeniler bizim koylerimizde yaşamış biz onlarinkinde değil. Agri merkez de hic kilise yok bununla ilgili bi bilgin var mi ?sadece mevkiler hakkinda Soylentiler var.

Siva

Bilgili Üye
:D :D

bak kulağına küpe olsun şimdi anlatacağım;
internette dolaşanların çoğunluğu Ermeni şifresi değil.
ama epey kafa yormuşsun madem,
seni @kaynak ustaya havale ediyorum.
onu takip et çok şey kaparsın :))
ınternete sadece ornek x bır hayvanın ozellıklerını ogrendım mesala kac tane dogurur vs . ınan bana ısaretı yapan ermenı artık kımse bılemem :) ıslemıs hayvanın ozellıklerını detaylı anlatırım yanlız kaynak ustamın dedıgı gıbı dısını cekmek lazım . Sunum yapamam cunku su an guvenlı degıl Allah nasıp ederse yaparız.