Ağzı Kapalı Bir Mağara girişi buldum yardımcı olurmusunuz

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
büyük bir mağara bulmuşsun tebrikler.. sedir şeklinde yüselti olan yerleri incele ve bu tür mağaralar dip kısımdan başka odaya açılabilir yürürken boşluk sesi gelen yer varmı incele duvar diplerinde

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 nelere dikkat etmeliyim başka abi
şimdi direk resim çekmişsin ya bunlardan bir şey anlaşılmaz ama gezindiğinde apartmanda yürürken güm güm boşluk gelirya öyle bir sey var mı.. birde duvarlara iyi bak kapatma yer var mı renk farkından anlaşılır..örnek benden bir resim atayım örnek ama bu

poseidon2023

Uzman
hayırlısı olsun

cubuk kullan mayı bilmen güzel magranın üzerine cıka biliyor musun

Noyl

Yeni Üye
tatar26 abi ilgin için teşekkür ederim dediklerini deniyecem farklı olan şeyleri fotoğraflayacağım detaylı olarak.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. DEĞERLİ KARDEŞİMNoyl ÖNCELİKLE HOŞGELDİN .
DEĞERLİ KARDEŞİM BURADA BİR MAĞARA OLDUĞU NASIL ANLADINIZ?BU MAĞARA DEDİĞİNİZ NE TÜR İŞARETLER VARDI?MAĞARANIN TÜNELİ NEKADAR UZUNDUR ENİ BOYU NE KADAR?
MAĞARAYA ULAŞTİSANIZ MAĞARADA ZEHİRLİ GAZ OLDUĞUNU UNUTMAYIN ZEHİRLENEBİLİRSINIZ.SORULARA CEVAPLARSANIZ İYİ YORUM ALABİLİRSINIZ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Noyl

Yeni Üye
nik teşekkürler abi bu alanda ben keşif yaparken bir ağacı yıkılmış gördüm ve ağaç orta boyda bir ağaçtı tahminen kökü iyi tutunamadığı için yıkıldı diye . Çubuklarımı aldım geldim ve alanda ağacın yıkıldığı yerden aşağı kadar indim çubugun işareti kestigi yer ile işaret verdiği yer arasında kaldım orayı actıgımda ise bu girişi buldum herhangi bir emare yoktu . bu tür yapılarla ilgili bilgim olmadığından girmeye çekindim kısa zamanda daha detaylı fotoğraflarla gelecegim.. teşekkürler