Alan tarama icin cubuk tavsiyesi istiyorum

malkocoglu490

Yeni Üye
merhaba üstadlar alan taramasi icin altina ve gümüse daha hassas hangi marka hangi cubuk u tavsiye edersiniz lütfen link marka belirtini yardimci olunuz... Malum herkes birşey soylüyor dogru yerden dogru seyi almak istiyorum

Mehmet_mehmet

Engellendi
Dostum ben şuan bunu denedim altına gidiyor,
şuan arazide araştırmadayım
##diğer önerileride değerlendirerekten ###
seçimini yap
işe başla zaman kaybetme .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Değerli ustam mayhem evet satıyor çoğu zamanda hediye ettiğinede şahit oldum parası olmayanada yardımcı oluyor.. Haa anlaşıldı reklam yasak
Ve Nil hanımın yakın zamanda önereceği çubuklar üzeeindede çalışacam

shovmeks

Member
Çubuk mu satın alacaksınız?
Tavsiye etmem genelde çubuk satanlar saydıkları özelliklerin sadece kendi çubuğuna aitmiş gibi gösterdiği için yararınıza olmaz. Tıpkı benimde zamanında satın aldığım çubuklar gibi . İsim belrtmiycem ama arkadaş sanki sadece kendi çubuğunda varmış gibi bir sürü özellik saydı.
O çubuklarında diğerlerinden bir farkı olmadığını yaptığım boş masraf ve kazılardan sonra anladım.
Sana tavsiyem çubuk satın alma.
Altın gümüş duyarlılığı konusunda pek bilgim yok her çubuk hemen hemen aynı işi yapar gibi geliyor bana. Bu konuda sitede uzman ustalarımız yorum yapacaktır.

Saygılar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Cubuk yapımı gibi konular sitede mevcut . neyi hediye ediyor numarısı var vidio çekmiş bu gibi durumlar reklam içerikli hem sende yeni üye sayılmazsın o kadar konuda yorumun var böyle paylaşımlar yapma yoksa artakmısınız doğru söyle :200:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Cubuk yapımı gibi konular sitede mevcut . neyi hediye ediyor numarısı var vidio çekmiş bu gibi durumlar reklam içerikli hem sende yeni üye sayılmazsın o kadar konuda yorumun var böyle paylaşımlar yapma yoksa artakmısınız doğru söyle :200:
İçim dışım bir bir insanım, ortak değilim garibanın 10 -20 kuruşunda güzüm yok zaten yeterince sistem bizi harcıyor şu kanunlar ben isterimki herkes kendi ülkesindeki Zenginliğin farkına varsın şu fakirlikten kurtulsun gelişmiş insanlar olalım ibadet yapan yadırganıyor spor yapan dışlanıyor farklı bir dil öğrenen yadırganıyor vs... Vs... gelişmiş ülke refah düzeyi yüksek ülke olalım benim gibi bir çok zenginliği olduğu halde mağdur olan çok insan var kime ne faydam dokunsaa

mayhem

Co Admin
Co Admin
merhaba üstadlar alan taramasi icin altina ve gümüse daha hassas hangi marka hangi cubuk u tavsiye edersiniz lütfen link marka belirtini yardimci olunuz... Malum herkes birşey soylüyor dogru yerden dogru seyi almak istiyorum
Herkez herşeyi söyler . Fakat size tavsiyem önce forum içerisindeki çubuk konularını gözden geçirmeniz direk gidip bir yerden yada mağzadan almadan önce bu konuları okuyunuz .

Nil

Engellendi
para vermeyin boşu boşuna yazık paranıza , az sabredin paylaşıcam bir iki güne

Pscyhe

Engellendi
Disardan alma deneme kullanma falan filan vs vs..en iyi cubuk kendi yaptigin kulladigindir.sitemizdeki konulara bak belirtilenleri al cesitli malzemeden cubuk yap arazide dene hangisi kullanim konusunda sana uyum saglarsa dilinden anlarsan onu kullan..ortalama harqcayacagin parada 25.50 tl arasidir gidip parani 3 kagistcilara dolandiricilara kaptirma

malkocoglu490

Yeni Üye
Özet olarak agirlik kendim yapmamdan yana dogrumudur cünkü bir tavsiye cıkaramadim onca yorum arasindan

Pscyhe

Engellendi
Kendin yap kardesim..sanayiden 4 veya 6 lik porinc ve bakir dolgu ve boru cubuklar al.bulabilirsen aluminyum cubukta yap hatta kaynak elektorlarindanda yap..tutma yerlerin 8 10 cm boylsri ortalama 40 45 cm olsun..bunlari L cubuk yaparak araziye cik ve denemeler yap.mesela biseyler sakla aramaya bak arama yaptigin taslarin topragin yapisini incele minarel olayina bak onlardan alarak gene aramalar yap..yani bol bol deneme icinde ol sonrada bu anlattiklarima uyum saglayan senin enerjinle birlesen dilinden anladiginlada yola cik..ortalama bu anlattikgim cubuklarin hepsine 100 tl harcamazsin.hem daha saglikli hemde deneyim adina senin acindan cok guzel olur.bu sekilde yap bence gidip ona buna para kaptirmayin