Alan tarama yapacak arkadaşlara

ragıp

Uzman
Eğer yanlış anlamadıysam diğer yolu 1 MHz veya üstü bir frekansın aynı anda 3 dalga boyu ile toprağa basarak örneğin yarım saat beklemek.
Sonrasında elimizdeki çubuğu anten olarak kullanarak aradığımız maddenin frekansını verip bizi elektron akışı sağladığımız maddeye yönlendirmiş olacak.
Teorim doğrudur inşallah. :)
Ustam
kadirkadir
ustam derki;
biz çubukları tuttuğumuzda, çubuğunda bir frekans değeri var
çubuk, kendi frekansından yüksek ne varsa, ona yapışır diyor
siz altının frekansını ortalama 5 diyorsunuz. evet doğru
dolayısı ile frekansı 5 üzerinde ne varsa yapışacak
doğadaki mevcut frekansları, altının frekansı olan 5 altına indirdiğimizde
problem kalkıyor
bu kez en yüksek frekans 5 ile altın kalıyor

doğadaki mevcut frekansları ile araziye çakacağımız bir inşaat demiri ve bu demirin ucuna aklenecek bir kablo ile
nötürüze veya 5 frekansının altına çekebileceğimizi beyan etti

bize düşen ise bunu denemek olacaktır

selamete

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam
kadirkadir
ustam derki;
biz çubukları tuttuğumuzda, çubuğunda bir frekans değeri var
çubuk, kendi frekansından yüksek ne varsa, ona yapışır diyor
siz altının frekansını ortalama 5 diyorsunuz. evet doğru
dolayısı ile frekansı 5 üzerinde ne varsa yapışacak
doğadaki mevcut frekansları, altının frekansı olan 5 altına indirdiğimizde
problem kalkıyor
bu kez en yüksek frekans 5 ile altın kalıyor

doğadaki mevcut frekansları ile araziye çakacağımız bir inşaat demiri ve bu demirin ucuna aklenecek bir kablo ile
nötürüze veya 5 frekansının altına çekebileceğimizi beyan etti

bize düşen ise bunu denemek olacaktır

selamete
Ustam senin dediğin doğru ama çubuğuda frekans vererek güçlendirmek ve altının iyon akışını sağlayabilirsek bu şekilde çubuğun direkt altına gideceğinide söyledi ben o yüzden bu teoriyi önerdim.

ragıp

Uzman
Ustam senin dediğin doğru ama çubuğuda frekans vererek güçlendirmek ve altının iyon akışını sağlayabilirsek bu şekilde çubuğun direkt altına gideceğinide söyledi ben o yüzden bu teoriyi önerdim.

ustam, arazideki bütün frekansları 5 in altına çektiğimizde
en yüksek frekans, 5 ile altın olacağı için
farklı bir işleme gerek kalmıyor
ustamın anlatımı bu doğrultuda

ustamın iddası veya kendince ıspahatladığı
çubuk hiç önemli değil
çubuk tuttuğunuzda, arazideki en yükseğe frekansa gider
bana da mantıklı geldi

selametle

Ibrahım2

Bilgili Üye
Şimdi bu konuda şöyle bir düşüncede mevcuttur. Çubuğu test ederken koyduğun altını düşünme yoksa çubuk o yöne gider derler. Bu birçok üstad tarafından denenmiştir. Peki bahsettiğiniz olay sadece atomların ve elektronların çarpışmasıyla oluyorsa düşünceler çubuğu nasıl yönlendiriyor ? Sizçe Çekim yasası denen olay gerçekte yokmudur ?
Usta nereye yazacağını bılemedım bana uyarı atmışşınız aynı uyarıyı sawata da attıysanız sızı takdirle karşılarım

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Ibrahım kardeşim gereksiz münakaşalara girip konuyu olmadık yerlere çekiyorsun. Sitemizin kuralları bellidir ve arkadaşımız da seni yanlış olan bir konuda uyarmasına rağmen devam ediyorsun. Birde ona moderatör yetkisi veren kişileri aşağlıyorsun. Bu tür olayları sitemizde hoş karşılamamızı beklememe. Böyle şeylere göz yumamayız.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
altın madeni ayrı bir sorun kardeşim diğer uygulamalarda ise size şöyle ifade edeyim altın hariç diğer maden ve boşluklar çubuklarla bulunabilirmi
tabiki bu mümkün nedenide altın harici bütün madenlerde ve boşluklarda elektron hareketliliği daimdir yani sürekli vardır bir mineral tutar dalğasını
atar bu gümüşe çarptığı zama elektron hareketliliği olur ve kazı sonucu tekleme veya toplu halde gümüş bakır veya broz alınabilir
mıknatısın diğer çalışalarda faydası nedi buna gelecek olursak şöyle düşünün bir arzidesiniz burda bir boşluk frekansal rakamsal değeri ise
7000 bin diyelim 10 metre ilerisinde bir mineral rakamsal frekansal değeri 9000 bin diyelim ve diğer tarafındada 10 metre ilerde paslı bir obje
bunun frakansal rakam değerinede 10 000 diyelim şimdi buda diğer bir etken çubuğumuzun kendi frekansal değeri ortaya çıkıyor buna da 4000 diyelim
bu arazide çubuk tutulduğu an frekansal değeri 4000 bin olduğundan dolayı 3999 ve daha altı frekansal değer yayan hiç bir madeni ve minerali görmez
görceği ilk frekansal değer en yüksek değerdir paslı obje 10000 bin dedik direk buna kitler çubuk bunu yakalar kendi frekansal değeri 4000 olduğundan çubuğun 4000 bin ve üzeri bütün dalğaları tek tek yakalar en yüksek değerden bir düşügüne doğru bu değişmez arazimizde ne vardı 10000 değerindeki paslı obje çubuk direk buna yapışır kazar çıkarırsınzı bir düşük değer olan 9000 bin dediğimiz minerale yapışır MIKNATISI burada kulanırsanız arazide küçük bir manyetik kırılma yaşanacaktır .burda şu iyi anlaşılmalı maden ve mineralde frekans kaybı olacakdır ama boşlukda olmayacaktır nedeni
madenler ve mineraller küçük depolama alanına sahip olduğundan değer kaybederler büyük kayda değer bir boşluk varsa mezar gibi bu değerini fazla kaybetmaz bunun nedenide zaten boşluk büyük olduğundan içinde barındırdığı elektronlar sürekli içinde olacağından düşüş olmaz
şimdi mıknatısı kulandık
10 000 lik değer 6 500 e
9 binlik değer 5500 e düştügünden
geriye kalan 7000 binlik boşluk değeri en yüksek frekansal değer oldıuğundan çubuk direk kendinden daha yüksek frekansal değeri olan boşuğa yapışır
yani boşluk bulmakda evet mümkün

Cok Kiymetli kadirkadir ustam,
Bu zamana kadar yazdiginiz her seyi okudum.
Ben herkese guvenen lakin kontrol ve takip isini de ihmal etmeyen bir kardesinizim.
Yazilarinizdaki bir-iki cumlenizde tereddut edip, size bazi sorular yazdim. Zira %100 emin olmamin yolu bu sorulardi.

Artik tereddutum kalmadi. Cubugun islemlerinde otoriter bir bilgiye sahip oldugunuza eksiksiz inandim. İnsallah yaptigin calismalarda Allah cc kapini tez zamanda acsin, ve sizi muvaffak eylesin. Altini da tespit edecek cihazi gelistirmek sana nasip olsun. Amin.

Simdiden soyluyorum; birgun ben bu cihazi yaptim sorunsuz calisiyor dedigin anda sana ilk inanacak olan benim insallah. Hicbir tereddutum olmayacak.

İleriki gunlerde belki isine yarayacak bazi malzemelerden bahsedecegim. Amma once kendim emin olmak istiyorum. Tereddutleri yeneyim sonra size anlatacagim insallah.

Hersey icin tesekkur ederim.
Allah cc razi olsun.

kadirkadir

Engellendi
Cok Kiymetli @kadirkadir ustam,
Bu zamana kadar yazdiginiz her seyi okudum.
Ben herkese guvenen lakin kontrol ve takip isini de ihmal etmeyen bir kardesinizim.
Yazilarinizdaki bir-iki cumlenizde tereddut edip, size bazi sorular yazdim. Zira %100 emin olmamin yolu bu sorulardi.

Artik tereddutum kalmadi. Cubugun islemlerinde otoriter bir bilgiye sahip oldugunuza eksiksiz inandim. İnsallah yaptigin calismalarda Allah cc kapini tez zamanda acsin, ve sizi muvaffak eylesin. Altini da tespit edecek cihazi gelistirmek sana nasip olsun. Amin.

Simdiden soyluyorum; birgun ben bu cihazi yaptim sorunsuz calisiyor dedigin anda sana ilk inanacak olan benim insallah. Hicbir tereddutum olmayacak.

İleriki gunlerde belki isine yarayacak bazi malzemelerden bahsedecegim. Amma once kendim emin olmak istiyorum. Tereddutleri yeneyim sonra size anlatacagim insallah.

Hersey icin tesekkur ederim.
Allah cc razi olsun.
kardeşim teşekkür ediyorum evet manyatik alan üzerine verisel çalışma yaparım yılardır arkadaşlar araziye define aramaya gider ben tam akisine
gider mineral ararım bunları asit yönetmi ile ayrıştırır içindeki adi madenleri elde eder ferkansal değerleri dalğa ve elektron sayıarını çıkartır
diğer meineraller ve madenlerin dalğa ve elektronlarıyla eşleştiriririm ,Aldıgım sonuçlar banzen onca bilgim olmasına rağmen beni halan çok şaşırtan
kıscası hayretler içerisnde bırakan bilgiler ortaya çıkıyor araştırmalarım devam etikcede şaşırmaya devam edeceğime eminim çünkü manyetizim
olağan üstü çok karışık bir sistem bu sistemi çözdükçe herkezin nefret etiği minerale ben hayranlık duyuyorum özelikle altın madeninin manyetik özelik yapısı muhteşem diye bilirim bu dünyadaki hiç bir madde ile uyuşmadığı farklılık gösterdiği apaçık ortada,
yıllardır üzerinde evet çalıştığım bir cihazda var verdiğim arkadaşlarda var mineral yönünden hiç bir sıkıntı yok paslı obje yönünden ise
%10 dan daha az bir sıkıntı var inşallah yaptığım yeni araştırmalar ile bu %10 luk oranı %4 lere çekmek için çalışıyorum
menyetizimin ne olunduğu bilinse aslında bir yılda %1 lik bir hata oranınının ortadan kalkması gerçekten korkunç bir iyi gelişme tabi bu benim gözümde
dediğim gibi ben verisel çalışyorum inşallah bütün hata oranlarınıda kısa süre içerisinde en az hataya kadar düşüreceğim,
bu hata payıda şöyle diyebilirim 10 araziye gideriz onuda boş ama hepsinde paslı obje var cihaz burda 9 arazide aranan maden yok diye biliyor
fakat 10 uncu arazide bir alan içerisinde 20 adet paslı obje oluyor bunlarında sadece bir tanesine yakalanarak hata yapmasına neden oluyor
bakalım zorluyorum gelişme kaydetmeye çalışıyorum hayırlısı diyorum artık kardeşim.saygılarımla

kadirkadir

Engellendi
Bu arada @kadirkadir ustam altının frekans değeri 4.95 kHz 5.00 kHz ve 5.05 kHz olarak biliniyor. Sizin bildiğiniz frekans değerlerini de söylerseniz memnun olurum :)
şimdi kardeşim sizin bu bahsetiğiniz frekansal değerileri veya herhangi bir frekans değerini cihaza girdiniz arazide cihazınızı açtınız
cihazınız başladı bu frekansı atmaya yani radyo dalğalarını
1 radyo dalğalarıda içelerinde elektron beslerler
2 bu elektronlar dalğa ile beraber hareket ederler
3 kulanıcısına yakın olan en yakın bir minerale veya pas çarparlar
:3:
şimdi çarptıkları mineralin veya pasın içinde bulunan diğer elektronlar ile
çarpışırlar ÇARPIŞMA OLUNCA
L çubuk çalışma kanunlarından biri ortaya devreye giriyor BÜTÜN alan taramalar ve L çubuklar
elektron çarpışmalarına yöneliyor.BURDA BİR ARKADAŞIMIZ BİR SORU SORMUŞ PEKİ NEDEN
L çubuğu elimize aldığımız an vücudumuzdaki sitatik elektirk içerisinde bulunan elektronlar
çubuğa anına yüklenir mineralde elektron çarpışması olduğu an bizim elimizdeki L çubuk
bu çarpışamay odaklanır ve vücudumuzdaki statik elektirik içindeki elektronlarda o çarpışmaya akmaya başlar
çubuk kitlenme olayı budur ,bu neden ile ara ara kolumuzda vücudumuzda halsizlik meydanada gelebilmektedir

şimdi benim cihazımda kulandığım frekans değeri tamamen altının gümüşün veya ne aratacaksam makinaya
bire bir orjinal frekansıdır radyo dalğası ile manyetik doğal dalğa arasında dünya kadar fark var diye biliriz

Arkadaşlar inanın herşeyi anlatmak isterim herkez ögrensin isterim ama ileri düzey bir bilgi var yaz yaz bitmez
ben herzaman diyorum alan taramamı yapacaksınız ilk önce çubuk çalışma kanunu nedir mutlak suretle ögrenmelisiniz
daha sonra diğer sorunlar iel uğraşmalısınız çubuk dönüyor kim madenin çekmi gücü diyor kimi zihinsel yönlendirme diyor
Çubuğun çalışma kanunu asıl nedeni dünyamızın eriyik çekirdeğinin dönerek manyetik alan oluşturması ve bütün manyetik dalğayı kendine çekmesidir bakın bu bize derinlik kanununu veriyor derinde olan maden çubuğun önceliğidir

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
kardeşim teşekkür ediyorum evet manyatik alan üzerine verisel çalışma yaparım yılardır arkadaşlar araziye define aramaya gider ben tam akisine
gider mineral ararım bunları asit yönetmi ile ayrıştırır içindeki adi madenleri elde eder ferkansal değerleri dalğa ve elektron sayıarını çıkartır
diğer meineraller ve madenlerin dalğa ve elektronlarıyla eşleştiriririm ,Aldıgım sonuçlar banzen onca bilgim olmasına rağmen beni halan çok şaşırtan
kıscası hayretler içerisnde bırakan bilgiler ortaya çıkıyor araştırmalarım devam etikcede şaşırmaya devam edeceğime eminim çünkü manyetizim
olağan üstü çok karışık bir sistem bu sistemi çözdükçe herkezin nefret etiği minerale ben hayranlık duyuyorum özelikle altın madeninin manyetik özelik yapısı muhteşem diye bilirim bu dünyadaki hiç bir madde ile uyuşmadığı farklılık gösterdiği apaçık ortada,
yıllardır üzerinde evet çalıştığım bir cihazda var verdiğim arkadaşlarda var mineral yönünden hiç bir sıkıntı yok paslı obje yönünden ise
%10 dan daha az bir sıkıntı var inşallah yaptığım yeni araştırmalar ile bu %10 luk oranı %4 lere çekmek için çalışıyorum
menyetizimin ne olunduğu bilinse aslında bir yılda %1 lik bir hata oranınının ortadan kalkması gerçekten korkunç bir iyi gelişme tabi bu benim gözümde
dediğim gibi ben verisel çalışyorum inşallah bütün hata oranlarınıda kısa süre içerisinde en az hataya kadar düşüreceğim,
bu hata payıda şöyle diyebilirim 10 araziye gideriz onuda boş ama hepsinde paslı obje var cihaz burda 9 arazide aranan maden yok diye biliyor
fakat 10 uncu arazide bir alan içerisinde 20 adet paslı obje oluyor bunlarında sadece bir tanesine yakalanarak hata yapmasına neden oluyor
bakalım zorluyorum gelişme kaydetmeye çalışıyorum hayırlısı diyorum artık kardeşim.saygılarımla

ustam,
@BulursamKader25
söylenecekleri ne güzel de dile getirmiş
bu konu başlığı altında belkide en çok soruyu ben sordum size
inanın bu soruların bir tek sebebi vardı ki
üyelerin kafasında, basit ama kusursuz bir alet yapma fikri
bu yazışmalarımızdan, onarca kişi nasiplenecek veya ilham alarak daha güzellerini yapma gayretinde olacaklar
belki bundan sonra, soruyu onlar soracak size
ustam,
eline, gözüne emeğine sağlık
yaptıklarını, yazdıkarını hayranlıkla okudum, düşündüm
bundan sonraki gelişmelerden de
üyelerimizi mahrum etmeyeceğinden eminim
kendim ve üye arkadaşlar adına
tüm kalbimle ALLAH RAZI OLSUN
esen kal ustam

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Valla bu çubuk bir sevda, karasevda, aşk. Anlat anlat bitmez, Leyla ile Mecnun gibi. :230:

Okudukça, yazdıkça, baktıkça; akıla gelen onlarca soru hiç bitmez.

Biraz önce yazdıklarınızı ve yazılanları okudum, çok soru sormayı fazla sevmem, zira muhatabını bıktırır. :)

Belki son sorum;

Kıymetli kadirkadir ustam,

Kullandığımız çubuğun KALINLIĞI ve BOYU ( L çubuk için soruyorum ) alan taramada ne sağlar?

Yani, 3 mm kalınlığında 40 cm uzunluğunda GÜMÜŞ çubuk yerine,
9 mm kalınlığında ve 50 cm. uzunluğunda GÜMÜŞ çubuk kullanırsam, alacağım tepkilerde değişen olur mu?
Olursa neler değişiklik arz eder..?
Müsait bir zamanınızda kısaca cevaplarsanız müteşekkir olurum.

kadirkadir

Engellendi
Valla bu çubuk bir sevda, karasevda, aşk. Anlat anlat bitmez, Leyla ile Mecnun gibi. :230:

Okudukça, yazdıkça, baktıkça; akıla gelen onlarca soru hiç bitmez.

Biraz önce yazdıklarınızı ve yazılanları okudum, çok soru sormayı fazla sevmem, zira muhatabını bıktırır. :)

Belki son sorum;

Kıymetli @kadirkadir ustam,

Kullandığımız çubuğun KALINLIĞI ve BOYU ( L çubuk için soruyorum ) alan taramada ne sağlar?

Yani, 3 mm kalınlığında 40 cm uzunluğunda GÜMÜŞ çubuk yerine,
9 mm kalınlığında ve 50 cm. uzunluğunda GÜMÜŞ çubuk kullanırsam, alacağım tepkilerde değişen olur mu?
Olursa neler değişiklik arz eder..?
Müsait bir zamanınızda kısaca cevaplarsanız müteşekkir olurum.
çubuğun 3 mm veya 9 mm olmasının hiç bir ( + ) veya ( - ) yoktur kardeşim çubuk çalışma kanunu vardır ve bu asla değişmez
2 mm çubuk kulanmanızda yeterlidir yok avcuma sığmıyor rahat dönmüyor derseniz 3 mm aşırısına gerek yok.

adem44

Bilgili Üye
kadirkadir usta 1 sorum olacak 2 çısılık cubuklarda karşıklı tuttugum çogu kısıde hızlı donmuyor uyumlu olan kısılerde hızlı donuyor bunun sebebı nedır
2 cı sorum uzaktan 4 lu bakır cubukla 400 metreden çekım rahat alıyorum uyumlu kısıde ama yanına geldıgım de çekım agırlasıyor zorakı donuyor neden olabılır ama yavasta olsa donuyor l çubukta sıkıntı olmuyor neden olabılır altın madenıne geldıgımdede boyle çekım alıyordum bizi aydınlattıgınız için teşekkurler