Alan tarama yapacak arkadaşlara

kadirkadir

Engellendi
elbette mecburiyetin yok
arkadaşlar, altının çekim gücü yok derken
siz var dediniz
bizde sadece NASIL dedik
selametle
şu madenlerin çekim gücüne aslında bir aydınlık getirelim diye düşünüyorum
dünyada hiç bir maddenin kendine özgü çekim gücü yoktur L ÇUBUK
bakıra,bronza,gümüşe gidiyor diye bu madenlerin çekim gücü olduğu
gibi eksik bilgimizden dolayı çekim gücü saçmalığı ortaya atılmış
arkadaşlar bir çekim gücü vardır ama bu maden değil dalğa boyu elektron çekimidir
bunuda çeken dünyamzın eriyik döner çekirdeğidir .burda oluşan olay
dalğaların yer çekirdğimize giderken direk değilde birbirine ( ÇARPARAK ) Gitmesidir
şöyle düşünün sağdan sola doğru 10 basamaklı bir merdiven ve her birinin ucundada bir
maden bir mineral vs vs 7 ci basamağın ucundada ALTIN madeni var diyelim şimdi
10 uncu en üst yüzeydeki dalğa yeraltına akarken 9 a çarpar ,ordan 10 ve 9 uncu dalğa
8 e çarpar 10-9-8 bir altaki madene doğru akar ( altına ) burda altın madenine
çarpamaz NEDENİ altın madeni dünyanın en güçlü manyetik itiş gücüne sahip dalğadır
yani 10-9-8 altına çarpamaz ama dalğaların elektron besleme ( barındırma özliği olduğundan )
sadece altın madeninin dalğalrına ( ferkansına ) bünyesine alır 6 basamakdaki madene çarpar
yani 7 ci altın basamağını atlar NOT: altın madeni dünyamızda oluşmuş bir maden değildir
dünyamıza çarpan ölü yıldır ceset parçaları diyelim farklılığı burdan gelir. neyse 6-5-4-3 2-1
der ve dalğalar yer çekirdeğine ulaşır.
PEKİ L ÇUBUK MANTIĞI NEDİR elimize aldığımız çubuğuda o an arazideki 11 ci basamak olarak görün
bunun manyetik dalğası ve elektronlarıda var şimdi aynı şekilde vücudumuzda bulunan statik elektriğinde
bu çubuk aracılığı ile vücudumuzdan ayrılarak 10 uncu basamağa akmak istemesi çubuğun uç noktasını
zorlar ve çubuk o yöne 10 uncu basamağa ( maden veya minerale ) dönemesini sağlar ( çubuk hareketlliliği gerçekleşir )
umarım anlatabilmisşimdir :3:

CooL

Bilgili Üye
selam kadirkadir ustam benim merak ettiğim bir konu var.konuyu elimden geldiği kadar okumaya çalıştım algılayabildiğim kadar algıladım.şimdi bu L çubuk olayları elektron çarpışması ile oluyorsa ve sıcak su soğuk su bulma olayıda aynı şekildeyse benim bildiğim eski su ustaları bildiğimiz ağaç dalıyla su buluyorlardı bunun frekanslarla yada elektronik bilgilerle alakası nedir nasıl buluyorlardı çubuk kullanarak ve günümüzde L çubuklarlada buluna biliyor bunun açıklaması nedir acaba saygılar

kadirkadir

Engellendi
selam @kadirkadir ustam benim merak ettiğim bir konu var.konuyu elimden geldiği kadar okumaya çalıştım algılayabildiğim kadar algıladım.şimdi bu L çubuk olayları elektron çarpışması ile oluyorsa ve sıcak su soğuk su bulma olayıda aynı şekildeyse benim bildiğim eski su ustaları bildiğimiz ağaç dalıyla su buluyorlardı bunun frekanslarla yada elektronik bilgilerle alakası nedir nasıl buluyorlardı çubuk kullanarak ve günümüzde L çubuklarlada buluna biliyor bunun açıklaması nedir acaba saygılar
çok basit kardeşim ağaçların iç öz yapısı ölü karbondan oluşur bu canlı ağaçlardada ölü dür kırık bir dal olsada
yapısal değişkilik yoktur kıscası karbon olmazsa yaşam olmaz hayvanlarda ve biz insanlarda dahi mevcut
karbon ise doğada mineral olarak tabir etiğimiz kayaçlardır bir kurşun kalem kömürüde karbondur
bir elmas da karbondur bir taş taneside içinde karbon mutlak suretle vardır
KARBON demek elektron hareketliliği yani manyetik dalğa elektronu barındırmak demektir alimize aldığımız
an anında vücudumuzdaki statik içindeki elektronlar bu karbon barındıran dala oradanda diğer elektron
hareketliliğine akar metal bir çubuktan farkı yoktur anlaycağınız kardeşim.saygıar

CooL

Bilgili Üye
kadirkadir ustam ozaman bu ağaç dalındaki karbonlar nasıl taştaki yada toprak içindeki mineralleri görmeden aşağıda metrelerce suyu buluyorsa biz bu karbonu kullanarak neden altını bulamayalım.yada gümüşü yada bakırı bu ağaç özlerinde bu varsa ve bu diğer mineralleri atlayıp suya ulaşıyorsa elbetteki diğer metallerede yönelebilme ihtimali yokmudur.sizin söyleminize göre topak ve taşta olan mineraller çarpışık L çubukları şaşırtıp başka yönde çarptırıyorsa ve bu değerler ne kadar fazlaysa L çubuklar oraada çarpışıyorsa neden metrelerde aşağıdaki suya gidiyorya yukarıdaki minerallere gitmiyor.suyun mineral değeri bu toprak taş ve yüzeydeki minerallerden dahamı güçlüdür ki omineralleri es geçip suyu yakalıyor saygılar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kadirkadir ustam altinin sinyal gucu yerden nekadar yukselebilir ve ve degerli tas camsi olanlardan altina yaklastimi sinyalin etkisinden renk degistirebilirmi.

kadirkadir

Engellendi
@kadirkadir ustam altinin sinyal gucu yerden nekadar yukselebilir ve ve degerli tas camsi olanlardan altina yaklastimi sinyalin etkisinden renk degistirebilirmi.
kardeşim altının manyetik dalga mesafesi 1 gr saf 24 ayar altını havaya atığımızda diyeyim hiç biryelrla temas
etmediği durumda 50x50 cm dir yani her yöne 50 cm buda 1 metre dairesel dalga boyu var demektir.
yani bir gr altının manyetik bir küre içerisinde düşüne bilirsek bir metre capında bir topun tam ortasında
1 gr altını düşünün aynen bu şekildedir.
fakat toprağa değdiğinde bu frekans taşınıyor örnek 40 cm ileride bir madeye taşa toprağa çarpıyor
o taşnda aynendalğa mesafesi var 50 cm de ona derseniz yani 90 cm ordaki mineralde alıyor daha ilerilere
atıyor bu şekilde 100 lerce metre ileriye kadar bu dalğalar ( ferkans ) taşınıyor

RENKLİ taşlarında kesinlikle hiç bir farklılık göstermez taşların renk değişimleri ışıkla mümkündür ışık taşa çarpınca taşın içinde kırılmalar meydana gelir ve farklılık gösteren renkler ortaya çıkar ,elektron çarpışmasından dolayı renk değişmez diye düşünüyorum

saftilki

Moderatör
Moderatör
@kadirkadir usta; bir soruda benden, örneğin bir gümüş yada altın toprağın 1,5 mt altında diyelim, yeryüzüne yansıyan dalga yüksekliği nedir?
çubuk kullanırken yere yakın tutmak bişi değiştirirmi? galiba bu dalga yüksekliğinide gömülü malın miktarı belirliyor,
2 mt deki 5 adet tekparanın yüzeydeki dalga boyu? 1mt? 5 mt? gibi yani, örnekler sıralarmısınız

kadirkadir

Engellendi

neodyum pil ile ilgili bilgi
frekans ile bilgi
mineral eleme ile bilgi
frekans jeneratörü şartmıdır
ne kadar faydalı

[/QU

direk kısadan sorulmuş :3: bu frekans jenaratörü saçmalığını kim ortaya attı bilmiyorum
fakat diğer saçma bilgiler gibi bu da bayağı tutu her kezin dilinde hiç ama hiç bir işe yaramaz

kadirkadir

Engellendi
@kadirkadir usta; bir soruda benden, örneğin bir gümüş yada altın toprağın 1,5 mt altında diyelim, yeryüzüne yansıyan dalga yüksekliği nedir?
çubuk kullanırken yere yakın tutmak bişi değiştirirmi? galiba bu dalga yüksekliğinide gömülü malın miktarı belirliyor,
2 mt deki 5 adet tekparanın yüzeydeki dalga boyu? 1mt? 5 mt? gibi yani, örnekler sıralarmısınız
dalğa boyuna metalin gramajına göre bakmak doğru olmaz kardeşim yerin 50 metre altında 1 gr altın olsa buda yeryüne çok rahat çıkıyor
frekans ( ekeltron taşınma ) olayı vardır örnek 2 metrede 2 tane sikke var diyelim bu na 1000 değerini verelin 1 cm üzerindeki toprağa çarptığı an
onun manyetik frekansı ile çarpışır ve onunla beraber yukarı doğru taşınmaya başlar sürekli bir üstündekinin frekansına çarpar toplanır ve yüzeye çıkar
merak etiğin konuya gelincede çubuğu yere yaklaştırmana gerek yok 10 katlı binanın tepesindende tutsan çubuğunu o 2 metre derinlikdeki 2 sikeyi çubuğun alğılar yani derinliğin hiç bir önemi yok.

kadirkadir

Engellendi
@kadirkadir ustam ozaman bu ağaç dalındaki karbonlar nasıl taştaki yada toprak içindeki mineralleri görmeden aşağıda metrelerce suyu buluyorsa biz bu karbonu kullanarak neden altını bulamayalım.yada gümüşü yada bakırı bu ağaç özlerinde bu varsa ve bu diğer mineralleri atlayıp suya ulaşıyorsa elbetteki diğer metallerede yönelebilme ihtimali yokmudur.sizin söyleminize göre topak ve taşta olan mineraller çarpışık L çubukları şaşırtıp başka yönde çarptırıyorsa ve bu değerler ne kadar fazlaysa L çubuklar oraada çarpışıyorsa neden metrelerde aşağıdaki suya gidiyorya yukarıdaki minerallere gitmiyor.suyun mineral değeri bu toprak taş ve yüzeydeki minerallerden dahamı güçlüdür ki omineralleri es geçip suyu yakalıyor
saygılar
kardeşim aslında verdiğim bilgiler genelde mineraller ve madenleri üzerine bilgilerdir farklı açıdan bir soru sormuşsunuz hemen konuyaaçıklık getireyim madenler ( - ) toplar ve barındırırlar mineraller ( + ) yük toplar ve barındırırlar kulanılan maden tel çubukarda elimize aldığımız an bir pil görevini görür o da şöyle çubuğu sapından tutuğumuz zaman manyetik çekim i sol tarafımızdan alırsa çubuğun uç kısmından yarısına kadar (-) yarısından tutuğumuz sap ucu kızmına kadarda ( + ) elektron toplar çekim sağdan gelirse bu tamtesi olur uç ( + ) sap kısmı ( - ) elektron toplar bir nevi pilden farksız yani.
bu dalarda ise daha önce bahsetmişdim dalın özü ölü karbondan oluşur ve hiç bir şekilde içinde elektron barındırmaz yani yüksüzdür aynı şekilde su da yüksüz dür elektron barındırmaz.
minerale gitmez (-)
elektron barındırmaz madene gitmez (+ ) elektron barındırmaz maden ve mineralere gitmeme nedeni budur.
yani maden aramalarında dal kulanılamaz olumlu sonuç vermez
dalın mineral ve madenleri görmeme nedeni budur

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
kadirkadir

Kardeş konuyu okudum gözden kaçan bir şey var gibi!

Senin iddian yanlış anlamadıysam altın frekans yaymaz uyur, lakin bir çok kişinin araştırması sonucu altında, senin dediğin gibi diğer metaller gibi frekans yayar ve bu değer 4900 ila 5500 hkz degerindedir.

Farz edelim senin teçruben doğru altın uyur ve frekans atmaz!

Bunu yani deneyimini saf som altınla yaptığını düşünüyorum çünkü bir çok definecinin aradığı yada aklındaki işlenmiş yani zamanında gömülmüş altındır kii

Bu durumda aradığın altının içinde katkı vardır!

Bu katkı büyük ihtimal % 80 oranında başta bakır yada ihtimalen gümüştür!

Peki sen şimdi kendi tezinden yola çıkarak diyebilirmisin saklanan altın uyur ve frekans atmaz!

Diyelim bunu tekrar söyledin altın uyur, peki altın içerisindeki karışımı bu konunun neresine koyabiliriz?

Zaten bahsi geçen değer 4900 - 5500 arasındaki dalga tamda karışımlı altın gömü içindir kii bu değer altıyla üssü arasında 600 kHz değer değiştirir çünkü altının saflıgını değerini elimize almadan bilemiyoruz.

Sen saf altına ne kafa yor nede kafa yordur. Yani izlenen yol şu an için en iyi yoldur.

Kendi tezini bir daha değerlendir, bir yandan bakır gibi madenler frekans atar diyorsun diğer taraftan altının içindeki % 80 gibi karışımı es geciyorsun.

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
@kadirkadir

Kardeş konuyu okudum gözden kaçan bir şey var gibi!

Senin iddian yanlış anlamadıysam altın frekans yaymaz uyur, lakin bir çok kişinin araştırması sonucu altında, senin dediğin gibi diğer metaller gibi frekans yayar ve bu değer 4900 ila 5500 hkz degerindedir.

Farz edelim senin teçruben doğru altın uyur ve frekans atmaz!

Bunu yani deneyimini saf som altınla yaptığını düşünüyorum çünkü bir çok definecinin aradığı yada aklındaki işlenmiş yani zamanında gömülmüş altındır kii

Bu durumda aradığın altının içinde katkı vardır!

Bu katkı büyük ihtimal % 80 oranında başta bakır yada ihtimalen gümüştür!

Peki sen şimdi kendi tezinden yola çıkarak diyebilirmisin saklanan altın uyur ve frekans atmaz!

Diyelim bunu tekrar söyledin altın uyur, peki altın içerisindeki karışımı bu konunun neresine koyabiliriz?

Zaten bahsi geçen değer 4900 - 5500 arasındaki dalga tamda karışımlı altın gömü içindir kii bu değer altıyla üssü arasında 600 kHz değer değiştirir çünkü altının saflıgını değerini elimize almadan bilemiyoruz.

Sen saf altına ne kafa yor nede kafa yordur. Yani izlenen yol şu an için en iyi yoldur.

Kendi tezini bir daha değerlendir, bir yandan bakır gibi madenler frekans atar diyorsun diğer taraftan altının içindeki % 80 gibi karışımı es geciyorsun.
kardeşim ben hiç birzaman altın uyur kelimesi kulanmadım kulanmamda uyur gibi bir tez en büyük yanlıştır

şimdi bazı arkadaşların anlayamadığı SAF ALTIN ,KARIŞIM ALTIN bu ikilemde kalıyorlar,şimdi kardeşim
1 gr saf altın ve içinde yarım gram altın karışık 1 kilo bakır külçe ver diyelim ve bu ikiside arazide
gömülü .
Tepkimesi bunların nedir.? saf altın içinde harici hiç bir elektron barındırmadığından YANİ başka bir madenin veya mineralin elektronları altın madeninin içine giremez ( elektron çarpışması olmaz ) ve bu nedenden
elektron hareketliliğine giden çubuk içinde elektron hareketliliği olmayan altına GİTMEZ
Gelelim bir kilo yarım grm altın barındıran bakır külçesine ( anlaşılamayan konuda bu )bakır ve altının
metalinin birbirine karışması o altının sankii altın madeni olmasından çıkması başka bir madene
dönüşmesi gözü ile bakılması.bu asla doğru değildir o yarım gram bakırın içindeki altın
bakırın manyetik dalğalarını alırr görütürü 50-100 metre ilerideki minerale paslı demire çakar
ve çubuklar o hereketlilği görür.
siz cihazınıza 4900 -5500 değerini verdiniz cihazınızı açtınız arazide bu başladı manyetik dalğa atmaya
ve cihazınızın atığı bu dalğalar içindeki elektronlar size en yakın bir elektron barındırma özeliği olan
kayaya ( minerale ) çarptı sizin alan taramanız direk bu taşa kitlenecekdir.

her zaman diyorum önce çubuk çalışma prensibi nedir bunu ögrenelim sonra
manyetik değerlerden bahsedelim aksi yapılan çalışmaların hepsi ÇÖP tamam kardeşim
saf altın çözüğmlenemdeiği sürece düşük ayar altınlarda yaşanan hayal kırıklığı herzaman yaşanmaya devam edecekdir.altın altındır 1 toz tanesi bir kilo bakır içinde veya saf altın diye bir şey yoktur
ALTIN ,ALTINDIR.SAYGILAR