Alan tarama yapacak arkadaşlara

kadirkadir

Engellendi
Arkadaşlar bakın formda yorumları okuyorum ve kesinlikle saygı duyuyorum. Bağzı arkadaşlarım bir şekilde alan tarama
yapmaya çalışıyor iyi veya kötü araştırma yapılmış ,verilen emek var ,bende bu alan tarama yapmak
isteyen arkadaşlara kendi araştırmalarımdan edindiğim bir kaç bilgi vermek istiyorum,ve bu bilgileri yaklaşık olarak
on yıldır süren yeraltı madenleri ve minerallerinin manyetik dalgası üzerine yaptığım verisel çalışmalar üzerine
edindiğim bilgilerdir,kesinlikle oradan buradan alınma kulak dan dolma bilgiler değildir.Umarım işinize yarar.
Arkadaşlar bakın ( Topraktaki altını ) nasıl uyandırırız sorusu.ASLINDA bu soruyu şu şekilde sormalıyız
Toprak altındaki ALTIN MADENİNİN içinde elektron çarpışmasını nasıl başarırız.SORUMUZ BU .Öncelikle şunu her kez bilsin
L ÇUBUK VE DÖNER BAŞ bütün alan tarama sistemlerinin asıl çalışma ( çekim nedeni ) elektron çarpışmaları dır.

NOT:Doğada kendi halinde içinde elektron çarpışması olmayan tek madde ( maden ) ALTIN MADENİDİR.
içerisinde elektron çarpışması olmayan madene L çubuk neden yönelsin kitlen,sin.Bu bize elektron atışı yapmayan
( frekans ) hiçbir başlı başına çubuğun arazide altın bulamayacağının göstergesidir.Gelelim bilinmesi gereken asıl olana

1-)Bütün maddeler madenler ve mineraller üç dalga atar bilindiği üzere bir tane değil.

2:)Cihazınızın mutlak ve mutlak suretle üç frakansı ( dalgayı ) yakalaması gerekir.aksi takdirde bütün alan taramalar
ve L ÇUBUK sitemleri sadece MADENİN ikinci dalgası olan MANYETİK dalgayı yakalar birinci KÜTLE ve üçüncü çekirdek
dalgayı kaçırır.kaçan iki dalga gider minerale çarpar pasa çarpar çarptığı bu mineral veya pasın içinde maddelerin kendi öz
dalgası içerisindeki elektronlar ile çarpışır.elektron hareketliliği de çubuğunuzun manyetik dalgayı bırakıp elektron hareketinin
olduğu noktaya yani minerale pasa yönlenir.ÜÇ DALGA bundan dolayı çok önemlidir.

3:)MADENE GİDEN YOL bu cihazınıza vereceğiniz elektronların ( frekansların ) altın madenine ulaşa bilmesi için gerekli olan yoldur
bu yola sadece ÜÇ DALGAYI yakaladıktan sonra ulaşabilirsiniz,aksi takdirde yolun dışından siz hangi voltajı verirseniz verin
madene ulaşmaz içerisinde oluşması gereken elektron hareketi başarısız olur.dediğim gibi elektron hareketliliği olmayan madene
ÇUBUK neden yönelsin. ( üç dalga olayı alan taramanın asıl olan can damarıdır )

Altın madeninin içersisinde neden elektron hareketliliği olmaz.Şimdi arkadaşlar bir arazide bütün mineralerden ve madenlerden
bulunduğunu düşünelim ALTIN da dahil en basit örneği bütün madenler ve minerallerin hepsinin içine elektron çarpışmaları mutlak suretle an ve an meydana gelmektedir nedeni sürekli anlık maden ve mineraler peş peşe durmaksızın dalga atar bu dalğaların
içerisinde bulunan elektronlar diğer maddeye çarptığı an elektron çarpışması o madenin tam çekirdeğinde çarpışmaya başlar
altın hariç hiç bir mineral veya madenin manyetik dalgası altının yanına bile yaklaşamaz altının manyetik güç dalgası
yegane tek güçlü dalgadır ve hepsine baskın gelir iter.bütün maden ve minerallerin içine altının dalgası çarpar
ama hiç biri altının yanına bile yaklaşamaz.Yani arazide altın madeni varsa bile deme ki ne oluyor yanına bile yaklaşamıyoruz:)
bizi 50-100 metre ilerideki minerale veya pasa veya farklılık gösteren arazideki gevşek toprağa yönlendiriyor.

En basit yönüyle anlatım,mecburen çok kısıtladım çünkü yaz yaz bitmez bir bilgi dağarcığı içeren konu .
1-) L ÇUBUK ÇALIŞMA KANUNLARI NELERDİR
2-) DOĞADAKİ ELEKTRON HAREKETLİLİĞİ
Bu iki konuyu kesinlikle ve kesinlikle araştırın tam bilgi sahibi olmadan açıkça söylüyorum arkadaşlar harcadığınız her
1 tl kuruşunuza yazık hiç bir ilerleme elde edemezsiniz
Tabi benim bahsetdiğim Altın madeni üzerindedir.diğer madenlerde elektron hareketliliği aten mevcut gümüş bronz veya
bakır.
Bütün arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum. SAYGILARIMLA

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
@kadirkadir

bu bilgileri bizimle paylaştığın için
bilgine emeğine sağlık
teşekkürler

peki ;
altında, elektron çarpışması olmadığı için
bulmak mümkün değil. Ok

atom, diğer şekillerle veya, altındaki elektronları harekete geçirmenin bir yolu var mıdır?

araştırmacı bir kişisin
bilgilerinden faydalanmak isteriz
belki bu paylaşımların
farklı bir penceresini açar
bir adım ilerler

şimdiden teşekkürler

selametle

kadirkadir

Engellendi
Ustam altındaki elektronları harekete geçirmenin yolu yine altından geçiyor ,o da şöyle olur cihazınıza yükleyeceğiniz altının bire bir orjinal frekansıyla mümkün fakat orjinel frekansalr iki denk güç olacağından sizin kulandığınız cihaz ve doğada bulunan altın diyelim 10 metre ilerinizde
bu iki denk gücün çarpışacağı tam nokta sizin ile altının tam orta noktasıdır 10 metre dedik ya çubuk tam 5 metreye kitlenir çünkü dalğalar birbirini itemez
ve ortada çarpışır,burda yapmanız gereken sizin makinanızın atığı orjinal frekansa çok düşük dahi olsa bir harici güç vererek diğerini itmesini sağlamanızdır
sizin cihazın dalğa baskın geldiğinde doğadakini itmeye başlayacak ta ki toprak altında bulunan altının atomuna kadar ve elektron çarpışması ta bu noktada meydana gelecek.çubukda bu çarpışmaya yönlenecek. saygılar

ragıp

Uzman
Ustam altındaki elektronları harekete geçirmenin yolu yine altından geçiyor ,o da şöyle olur cihazınıza yükleyeceğiniz altının bire bir orjinal frekansıyla mümkün fakat orjinel frekansalr iki denk güç olacağından sizin kulandığınız cihaz ve doğada bulunan altın diyelim 10 metre ilerinizde
bu iki denk gücün çarpışacağı tam nokta sizin ile altının tam orta noktasıdır 10 metre dedik ya çubuk tam 5 metreye kitlenir çünkü dalğalar birbirini itemez
ve ortada çarpışır,burda yapmanız gereken sizin makinanızın atığı orjinal frekansa çok düşük dahi olsa bir harici güç vererek diğerini itmesini sağlamanızdır
sizin cihazın dalğa baskın geldiğinde doğadakini itmeye başlayacak ta ki toprak altında bulunan altının atomuna kadar ve elektron çarpışması ta bu noktada meydana gelecek.çubukda bu çarpışmaya yönlenecek. saygılar

dostum
burası büyük bir site
her yaştan, her meslekten üyeler var
yeniler, eskiler var
ben bu siteyi artık, define sitesi değil
sanal karşılıksız bilgi paylaşım sitesi gibi görmeye başladım :)

burada paylaşılan bir bilgi
günler, haftalar sonra birilerine ışık tutacağına inandığım için
sizin gibi farklı bilgisi olan kişileri
bilgi paylaşımaya zorluyorum
hakkını helal et
ve, herhangi bir gelişme olduğunda da
bir adım ileri gittiğinde de lütfen paylaş

verdiğin bilgiler için, emeğin için
allah razı olsun dotum

allaha emanet

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
sizin cihazın dalğa baskın geldiğinde doğadakini itmeye başlayacak ta ki toprak altında bulunan altının atomun
a kadar ve elektron çarpışması ta bu noktada meydana gelecek.çubukda bu çarpışmaya yönlenecek. saygılar
kadirkadir ustam,
daha önce size bildirim gelecek şekilde ayrı ayrı 2 yerde birer adet soru sormuştum.
Ya görmediniz ya da saçma bu sorular deyip kaale almadınız herhalde.

Bu yazınıza istinaden sorum şu: Neodyum mıknatısın doğadaki altının üzerinde etkisi var mı?
Bununla alakalı bir çalışmanız ve gözleminiz oldu mu?
Altın çıkartan şirket elemanlarının doğadaki altını nasıl bulduklarına -çıkardıklarına dair DEĞİL- dair bir bilginiz var mı...?
Teşekkür ederim.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi bu konuda şöyle bir düşüncede mevcuttur. Çubuğu test ederken koyduğun altını düşünme yoksa çubuk o yöne gider derler. Bu birçok üstad tarafından denenmiştir. Peki bahsettiğiniz olay sadece atomların ve elektronların çarpışmasıyla oluyorsa düşünceler çubuğu nasıl yönlendiriyor ? Sizçe Çekim yasası denen olay gerçekte yokmudur ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Şimdi bu konuda şöyle bir düşüncede mevcuttur. Çubuğu test ederken koyduğun altını düşünme yoksa çubuk o yöne gider derler. Bu birçok üstad tarafından denenmiştir. Peki bahsettiğiniz olay sadece atomların ve elektronların çarpışmasıyla oluyorsa düşünceler çubuğu nasıl yönlendiriyor ? Sizçe Çekim yasası denen olay gerçekte yokmudur ?
Kıymetli Ustam,
Bu soru Bam Teli. Bilimsel veri yok. Bende ustamızın bu konudaki cevabını merakla bekliyorum.ok:

saftilki

Moderatör
Moderatör
cıva ile altın arasında bir ilişki varmı peki?
doğru cevabı almak için doğru soruyu sormak isterdim ama ilişki durumunu sorsam yeter herhalde,

kadirkadir

Engellendi
Kardeşi,m merhabalar daha önce bu tür bir soru ile karşılaştım nedyum mıknatısın etkisi üzerine ve cevabını verdim,ve ayrıca estafurlah tarafımdan doğru veya yanlış olduğuna inandığım bir soru olduğu takdirde yanlış bir soruda olsa mutlaka cevap veririm,herkezin aklına takılan bir soru vardır ki bu soru size
göre degerli bana göre yanlış diye bir düşnceye kapılıp asla ukalalık etmem.
SORUNUZA gelince Neodyum mıknatısın doğadaki altına hiç bir etkisi kesinlikle yoktur,mıknatısın minerali elendigi yönündeki fikirler ise
şöyle ifade edeyim düşük manyeik frekanlı bir arazide mıknatıs sadece düşük freanslı minerallerin frekans dağılım yüzey çıkış noktasını engeller
az bir baskın mineralde %100 hata verir.
Altın madeninin içinde asla içinde doğal bir elektron çarpışmasın meydana gelmez ve yer yüzünde şahsen sadece ülkemizde bulunan sadece mineral sayısı 700 -800 bindir şöyle bir arazi düşünün 700-800 bin minerali bir arada barındırıyor ve bu arazide 50 cm de bir küp veya 1 adet altın sikke var
bu 700-800 bin adet mineralin içinde anlık olarak sürekli ( elektron çarpışması ) meydana gelir ama altın madeninini asla.
soru bir-) çubuk veya alan taramalar başlıca tepkime kanunu elektron çarpışması iken
soru iki-) neden içinde elektron çarpışması meydana gelmeyen tek MADDE ALTIN MADENİNE kitlensin.
mıknatısın hiç ama hiç bir + yönü yoktur kardeşim ÖZELİKLE altın madeni üzerinde. Ssygılar

kadirkadir

Engellendi
dadas_25 kardeşim yüzeysel olarak çubuk her türlü yönlendirirle bilir NEDENİ çok basittir vücut uzuvlarımız tamamen beyinden yayılan ve sinirler aracılığı ile vücut uzuvlarımıza hareket komutu gönderir bu gözümüzden ayak parmaklarımıza kadar geçerlidir vücutdaki statik olmazsa yaşam olmaz.beyin olarak bir nesneyi nasıl pamağımızla işaret edebiliyorsak çubuğu elimize aldığımızda o çubukda vücudumuzun bir uzvu gibi hareket ediyor.ve parmağımız veya herhngi bir kulanıla bilir uzvumuz gibi çubuğuda çok rahat bardağa çatala vs vs vs yönlendire biliriz.
bilinmeyen olduğu zaman ise yani araziye gidiyoruz define varmı yokmu,burayı bilmediğimizden dolayı beyin hiç bir fonksiyonel hedef veremiyor,
ve çubuk asıl öz çalışma kanunununa dayalı çalışmaya başlıyor,yani elektron çarpışmaları dünyamızın eriyik çekirdeğinin döngüsüne dayalı kuzey akım çekim gücüne yine derinlik kanunu gibi,
Bu aslında araştırıldığında asıl nedeni nedir ortaya çıkan çok basit bir olaydır ,fakatttt kulaktan dolma saçma sapan bilgiler tarzanca araştırmalara dayalı bilgilere kulak asıldığı ve beyinde bu şekilde soru oturduğu sürece 30 yıl önce bu soru soruluyordu 30 yıl sonra bugün yine soruluyor ve 30 yıl sonra tekrar sorulacakdır.
doğru araştırma doğru bilgiyi buda alan taramalarda başarıyı belirler kardeşim.
umarım açıklamam yeterli olmuştur.saygılarımla