Alan tarama yapacak arkadaşlara

Turko

Uzman
Bende x marka problu bir cihaz var frekans ları toprağa basınca teklere kadar buluyor. Mineral su gaz falan filan hepsi hikaye kalıyor. Ana kayanın içindeki emanete kadar buluyor. Cihaz doğal frekansı topluyor itmiyor bu şekilde düşünün mevzuyu.

kadirkadir

Engellendi
civa ile altın arasınada hiç bir ilişki yoktur altın ve civa protonları arasındaki sayı farkı ( 1 ) dir bu da bazı kişileri proton sayı yakınlığından dolayı
ilikilendirmeleri aşikardır çoğu kişi de ilişkilendir,bu kesinlikle yanlıştır.NEDENİ dünya üzerinede her bir bir maddeyi birbirinden ayrı kılan proton sayısıdır
elektronlar tutar izotoplar tutar ama asla protonlar eşleşeemez.maddeleri bir birinden ayıran proton sayılarıdır. yani civa dünyanın bir ucunda altın bir ucunda diye biliriz dünya kadar fark var bir veya 100 proton az olmuş çok olmuş farketmez uyuşmuyorsa uyuşmuyordur be bitmiştir.bu tür tahmini bilgilere itibar etmeyin derim kardeşim saygılarımla.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi şöyle bir sistem yapsam toprağa basan frekans aynı cubuğa basan frekans aynı ama buna ek olarak ben çubukta boş bir hazne bırakıp buraya da araştırma yapacağım alandan toprak örneği alıp bu boş hazneye doldursam bu çubuk o alandaki mineralin frekansını elemiş olurmu ?

ragıp

Uzman
@kadirkadir

Kadir ustam
kendim kullanmak için bir çubuk
hatta, çubuktan öte alan tarama yapmak niyetindeyim.
her gün, yeni bir şeyler okuyorum,
hali hazırda yapmakta olduğum, vaz geçip yeni yapmaya başladım
bir kaç yarım kalan çubuk var

yapmak istediğim çubuğu ben kendim kullanıcam
bu konudaki deneyiminiz, tecrubeniz, bilgi birikiminiz ile
bana nasıl bir çubuk önereceksiniz

isterseniz konuyu biraz daha açayım
eski dedelerden kalma bir arazimizde
dedelerin sakladığı bir para var
dedektör görmüyor, alantaramalar mineral ve
yüksek gerilimden etkileniyor
dolayısı ile duruyor

bunu anlattım, çünkü minerali minimize edilmiş
işimi görecek bir alet olsun istiyorum

selametle
allaha emanet ustam

ragıp

Uzman
@kadirkadir
bu sitede sizin gibi birine ihtiyaç varmış
bunca zamandır nerelerdesin be ustam sen :)
her akşam soru yağmuru

ustam,
amacımız sadece bilgi paylaşımıdır, bunaltmak değil :)
saygılar ustam
selametle

ekran1976

Yeni Üye
kadir ustam çok haklı çubuklarla ne yaparsan yap direk altına götürmüyor ....çünkü sarı kızda elektron çarpişması yok ve haliyle sarı kıza çekimde yok ..bende diyorumki bu minerali sarı kıza taşıyıcı olarak kullansak önce sarı kıza en yakın minerali yakala ve ondan hedefe ulaşsak ben böyle bir sistem yaptım denemeler mükemmel dahaca araziye çıkamadım bilmiyorum iş yaparmı :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşım uydu da sabit ama bizler çanak anten ile ondan yansıyan frekansı alıyoruz. Mantık budur. Mağarada yol haritaları bile sismik ses dalgaları yani sonarlarla haritalandırılırken hala elektron da takılı kalmayalım diyorum. Günümüz çağında sadece atomların hareketliliği kullanılmıyor yansıma süresi tepkime süresi tepkime hızı vb. gibi birçok yöntemler kullanılmaktadır. Bence artık tek birşeyde yada yöntemde takılı kalmadan istediğimiz sonuca ulaşıncaya kadar kendimizi geliştirip ufkumuzu genişletmeliyiz.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ustalar piyasadaki çubuklar hiçbir işe yaramaz almayın aldırmayın altının çekim gücü yok diyen arkadaşıma dıyorumkı bilgisi için teşekkürler çok söylediği doğru fakat altının çekim gücü olmadığını söylüyor yanılıyor ben bunu ısbata hazırım kanıtların hurdalıga çeyreği saklasın bulamazsam cubugumla beni bu formda rezil etsin.not. kendı yapımım çubuk piyasada yokdur.

ragıp

Uzman
Ustalar piyasadaki çubuklar hiçbir işe yaramaz almayın aldırmayın altının çekim gücü yok diyen arkadaşıma dıyorumkı bilgisi için teşekkürler çok söylediği doğru fakat altının çekim gücü olmadığını söylüyor yanılıyor ben bunu ısbata hazırım kanıtların hurdalıga çeyreği saklasın bulamazsam cubugumla beni bu formda rezil etsin.not. kendı yapımım çubuk piyasada yokdur.
Ibrahım
burası paylaşım, yardımlaşma sitesi
bak ustalar bilgilerini paylaşıyor
buyurun,
kendi yaptığınız çubukların nasıl yapıldığını,
özelliklerinden bahsedin
herkes öğrensin

selametle

ragıp

Uzman
kadir ustam çok haklı çubuklarla ne yaparsan yap direk altına götürmüyor ....çünkü sarı kızda elektron çarpişması yok ve haliyle sarı kıza çekimde yok ..bende diyorumki bu minerali sarı kıza taşıyıcı olarak kullansak önce sarı kıza en yakın minerali yakala ve ondan hedefe ulaşsak ben böyle bir sistem yaptım denemeler mükemmel dahaca araziye çıkamadım bilmiyorum iş yaparmı :)

ustam, farklı bir görüş
ilgimi çekti
mineralden sarı kıza :20:

şunun tekniğini bizimle paylaşırmısın

sabırsızlıkla bekliyoruz

selametle

Ibrahım2

Bilgili Üye
ustam, farklı bir görüş
ilgimi çekti
mineralden sarı kıza :20:

şunun tekniğini bizimle paylaşırmısın

sabırsızlıkla bekliyoruz

selametle
Ragıp usta üzerinde hala çalışmam var şuan için paylaşmanın doğru olmadıgana inanıyorum ben sadece altının çekim gücü olduğu ısbata hazır olduğumu teyit ettım

ragıp

Uzman
Ragıp usta üzerinde hala çalışmam var şuan için paylaşmanın doğru olmadıgana inanıyorum ben sadece altının çekim gücü olduğu ısbata hazır olduğumu teyit ettım

İbrahim usta
bu sözler çok iddalı sözler diye düşünüyorum
Altının çekim gücünü bize nasıl ıspahatlayabilirsin
mesela bir video çekip burada yayınlayabilirsin
veya senin aklına gelen bir yolu seç
bizde "EVET İBRAHİM HAKLIYMIŞ" diyelim

İbrahim ustam,
bilgi paylaşıldıkça daha bir güzel oluyor değil mi?

selametle