Aldığınız Hataları Bildirin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BİLDİRİMLER ikonu cok iyi olmus.
Cok kullanisli.
Daha once gorunce bir daha donemiyorduk.
Simdi istedigin kadar bak.
Atlanan konu kalmiyor.
Bu onemli bir ozellik bence.
Veya tam benim dişime gore.:)
Tesekkurler.

kabakburgiba

Operatör
sayın adminim @konrolör, normalde altta dosya ekle ye tıklayınca foto ekleyebiliyorum.fakat özele niye foto yükleyemiyorum.url niye istiyor özeldetşk.ler

Kamhi Leonard

PiSaGoR
sayın adminim @konrolör, normalde altta dosya ekle ye tıklayınca foto ekleyebiliyorum.fakat özele niye foto yükleyemiyorum.url niye istiyor özeldetşk.ler
Xenforo özelliklerinden biri de ozelden genelde resim paylaşmak gibi rahatça resim gonderilebiliniyor olması
bu özelliğin kapali olmasi en dogru tercihtir ...
bunun en buyuk etkenlerinden biride
bu ozelligi fark eden herkes
sitede paylasmak yerine
aktif uye ve yoneticilere ozelden yuklenecegi
ve formun aktofligini yotireceginden dolayi
ozelden resim yollama kapali konumuna alindigini dusunuyorum ki bu cok dogru karar ...
Bu ozellik gruplar arasinda deyiskenlik yapila biliniyor

ornegin uyelere kapali
yonetim kadrosuna acik olabiliyor :)

kabakburgiba

Operatör
Xenforo özelliklerinden biri de ozelden genelde resim paylaşmak gibi rahatça resim gonderilebiliniyor olması
bu özelliğin kapali olmasi en dogru tercihtir ...
bunun en buyuk etkenlerinden biride
bu ozelligi fark eden herkes
sitede paylasmak yerine
aktif uye ve yoneticilere ozelden yuklenecegi
ve formun aktofligini yotireceginden dolayi
ozelden resim yollama kapali konumuna alindigini dusunuyorum ki bu cok dogru karar ...
Bu ozellik gruplar arasinda deyiskenlik yapila biliniyor

ornegin uyelere kapali
yonetim kadrosuna acik olabiliyor :)
anlaşıldı@kamhi leonard ustam.bazı şeylerin de özelde kalması gerekmiyormu.burda herşey açık ve aleni yapılmıyor bunu yöneticilerde bilmiyormu.o zaman özeli tamamen kapatsınlar,yazışmada olmasın.sence doğru bi tercih olabilir.... bence değil.diğer sitelerde bu böyle değil.git kardeş siteye bi bakıver.işimizi ordanda görebiliriz.yöneticiler git mi demek istiyorlar ki üyelere.ben öyle anlıyorum.oda gider,bende giderim,sende gidersin,başkalarıda gider.nereye varacak bu işin sonu.başkalarını bilmem ama benim ilk göz ağrım bu site.?????????????????????????????????????????????

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu sistemde belki farklılık vardır geriye dönük düşünüldüğü gibi bir ayrıcalık yok . Varsada böyle bazı durumlar sistemle alakalıdır bizim bilerek isteyerek kısıtlama gibi bir çabamız yok . bu resim sorunu bizde yok üyelerdemi var bakalım onay alırsak açarız varsa böyle bir durum .

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

Bence üyeler için özel mesaj ile resim yollama kapalı daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.Daha önce özelden cevap verdiğim bilgi verdiğim kişiler özelde yazdığım mesajları vermiş olduğum bilgileri daha sonra bana karşı yalan yanlış kurgularla kullandılar.Genele açık olsaydı verdiğim bilgi ve içerikler hiç biri hakkımda bu şekilde yalan yanlış konuşamazdı.

En sağlıksı üyelerin forumda konu açıp içeriği genele paylaşmak ve içerik hakkında bilgisi olan tüm forum üyelerinin fikirlerini almaktır.

Her konu özelde konuşulsa her görsel için özelden cevap alınmış olsa forum hayalet forum olur.Forumun görüntüsü genele bilgi paylaşan bir platform değil özelde iş çevirenler olarak düşünülebilir.

Nitekim çoğu kullanıcı özel mesaja yönleniyor elindeki içerik hakkında bilgi almak için.Bence esas sorun paylaşım yapanların yersiz korkuları.Üyeleri daha fazla bilgilendirmek gereklidir.Forum üzerinde içerik paylaşılması ve içerik hakkında genele açık bir forum üzerinden bir çok kullanıcıdan içerik hakkında bilgi alınması suç değildir.Nitekim forum üzerinde konular hakkında verilen tüm bilgiler İlgili Kanun Maddelerinde belirtilen izinlerden önce verilen ön bilgi amaçlı cevaplardır.

Son düzenleme:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Selamlar ustam, isim değişikliği yapmak istiyorum. Malum daha önce konuda açmıştım bunun için. Kayıt tarihime bakınız her şeyim doğru fakat nick kayıp. (murattırosso) adlı nick im güncelleme esnasında değişti, acaba o nickimi geri alma imkanım varmı, ha yoksa başka bi nick almak istiyorum. Biraz uzun oldu ama bu nicki de sevemedim nedense. @Koray Kor

Kamhi Leonard

PiSaGoR
anlaşıldı@kamhi leonard ustam.bazı şeylerin de özelde kalması gerekmiyormu.burda herşey açık ve aleni yapılmıyor bunu yöneticilerde bilmiyormu.o zaman özeli tamamen kapatsınlar,yazışmada olmasın.sence doğru bi tercih olabilir.... bence değil.diğer sitelerde bu böyle değil.git kardeş siteye bi bakıver.işimizi ordanda görebiliriz.yöneticiler git mi demek istiyorlar ki üyelere.ben öyle anlıyorum.oda gider,bende giderim,sende gidersin,başkalarıda gider.nereye varacak bu işin sonu.başkalarını bilmem ama benim ilk göz ağrım bu site.?????????????????????????????????????????????
sevdigim saygı duyduğum bir insansın bunu bilmeni isterim :)
sahsen ben olsam bende kapatırım üyelere
bu benim şahsi düşüncem

ozellerde açık olursa
paylasimlar bilgilendirme
gorsel arkeoloji
fikra mizah define haberlerinden öteye gitmez
herkes onleineden baktığınızda
bir biriyle özelden yazisiyor görürsünüz
ARGE çalışması nadiren düşer siteye
ve ustaları ayırt etmek güç olur
ornegin işaretçi kim jeolog kim cihAz desteği kimden alınır
cubuk için ne kullanılır vb bir çok bilgiyi edineyiz