Allah (C.c) Türk Askerinin yanında olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matrax33

Aktif Üye
Şehit haberleri yükselecektir.Allah rahmet eylesin hepsini.Orada görevli arkadaşdan aldığım bilgi bir tabur askerin bombardıman sonucu vurulduğu.Ağır yaralı olanları şehit olarak düşünün diyorlar.İnşallah bu rakamlar doğru çıkmaz. Videolarda var ekliyemiyorum..

bazı yaralıları taşıyan arap şöförün türkçeye çevrilmiş konuşması.
Ustam doğruda olsa net resmi açıklama olmadan paylaşmak yanlış olur. Bazı kesimler böyle durumlarda dezenformasyon için pusuda bekleyip bine bin katıyor. Tüm şehitlerimizin yakınlarına Allah sabırlar versin. Onlar ölmediler.

jeolog

Co Admin
Co Admin
1 taburumuza saldiri sonrasi onlara yardima giden konvoyumuza saldiri gerceklesmis. Taburumuzda cok sayida sehit (50 sehit askerimizi kirpilerle sinira getirmisler), konvoyda da benzer. Allah askerimizi korusun. Basimiz sagolsun.

Erhan48

Aktif Üye
Allah ailelerıne sabırlar versın.benım tahminim rus jetleri vurmuş olabılır.esedın yülsek irtifadan borbardıman yapabilecek jeti yok.alçak irtifada olsa güdümlü akıllı mühimmatlar yakalardı jeti

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
el cezire ve france 24 e bakin onlar vehamrti yazmis durum agir ilk gurup bobbalaniyor sonasinda yatdima giden ikinci gurupda bombalanmis

Aladağlı

Aktif Üye
Tarihi eserden ceza alacağıma şehit haberinden alim ceza ama Yasak varsa kaldirim siteye zararı olmasın.teşekkürler
Rica ederim kaldır bencede şu an sinirden deliriyorum.Türk telekom sınırlandırma getirmiş ama operatörlerin ağından giriş yapılabiliyor.
Sonumuz hayır olsun inşallah.
Hazırlıklı olmakta fayda var.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Rabbim.sen yardim et aslanlarımiza suanki hallerini düşündükçe yerimde duramiyorum inanınkı..kaldiramiyorum artik..olacaksa olsun kopacaksa kopsun bekleyip zarar gormektense vuralimm...

Hoplit

Bilgili Üye
kırk yılda bi hırsızlığa çıktık ilk akşamdan ay doğru. 2 define lakırtısı lapalım dedik oda başımıza gelene bak.
ben defineci olarak kazma işine son verdim gömme işine bakacağım hedef eset. eseti gömmeden bi daha kazma yapmayacağım volçan sen rahat uyu seni 2. sıraya yazdım önce eseti gömecem sonra volçanı kazacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...