altın sikke

erlos2010

Yeni Üye
bizim evin arsasını kazdık ilk sadece biir tane altın sikke bulduk altın sikkenin önünde kraliçe resmi arkasında ise yarı insan yarı at kadın tasviri vardı.biraz daha kazdıktan sonra çıplak kadın heykeli bulduk .heykel küçük ve rengi sapsarı altın değil.bide küçük bir delikte bir heykel ve değişik renkle sahip kristal bir sey bulduk delikten çıkardıktan sonra toz oldular galiba oksijenle temas ettikleri için böyle oldu ama üçgen kristal çok değişik bir seydi.tam 8 metre derine indikten sonra aslan kafası bulduk ve 1 metre kare çapında belki daha büyük tas bulduk tasın üstünde 3 tane oyuk var .üçgen seklinde koyulmuş bu oyuklar .taşı simetrik koymuslar yani sıfıra sıfır koymuslar ek yerlerinden belli oluyor .taş vurdukça altı boş olduğu belli oluyor.babam açmaya korkuyo .ne yapabiliriz.tavsiyeleriniz bekliyom.bide altın sikkeye biri 5 bin dolar teklif ettiler vermedik

palaks

Aktif Üye
sonuna gelmişsin işin emniyetli bi şekilde işini yaparsan bişey olmaz rastgele

erlos2010

Yeni Üye
babam izin vermiyo çok korkuyo büyüden falan korkuyo bizim buralarda galiba antik yunan medeniyeti vardı.

hades40

Bilgili Üye
erlos2010 Şu hikayeyi resimlerle anlatsanda hikaye olmaktam çıksa.

erlos2010

Yeni Üye
kardeşim hikaye değil valla gerçek.biz suriye sınırında yasıyoz ve bizim evimiz çok büyük.biz 7 kardes kazdık burayı.babam bu işlerden anlayan birisini çagırdı kral mezarı falan dedi çok altın var dedi.fastan büyüden anlayan biri geldi sakın açmayın dedi büyü yapılmış .açarsak bir kişi ölcekmiş.babamda ogündür bugündür elletmiyo hiç bir sekilde.1 sene oldu.ben sadece sikke ile heykelin ne kadar eder onu merak ediyom

Son düzenleme:

S:W:A:T

Editör
1 sene sonra sende tekrar mı canlandı olay :) Resim , resim , resimmmmm...

erlos2010

Yeni Üye
ben sana başımda geçen olayı silsile silesile anlattım yani bu anlattıklarım hepsi gerçek mantık dışı bir sey yok.süphelendiği mantık dışı bir şey varsa söyle .bide bizim babamız çok sert biri söz geçiremiyoz .altın sikke ve heykel babamın elinde nereye koyduğunu bilmiyoz.ben internetten alıstırdım altın sikkeyi bulamadım.bir yüzünden kadın var bir yüzünden yarı kadın yarı at var .bunu çok merak ediyom bilgisi olan varsa söylesin valla sırf bu altın sikke için konuyu açtım

Editör
ben sana başımda geçen olayı silsile silesile anlattım yani bu anlattıklarım hepsi gerçek mantık dışı bir sey yok.süphelendiği mantık dışı bir şey varsa söyle .bide bizim babamız çok sert biri söz geçiremiyoz .altın sikke ve heykel babamın elinde nereye koyduğunu bilmiyoz.ben internetten alıstırdım altın sikkeyi bulamadım.bir yüzünden kadın var bir yüzünden yarı kadın yarı at var .bunu çok merak ediyom bilgisi olan varsa söylesin valla sırf bu altın sikke için konuyu açtım
Bizde sana diyoruz ki o halde . Fotoğraf çek yükle burAya görsün ustalar nedir ne değildir ..

timur964

konularim
görür müzeye teslim et değeri ne ise bilir kişi bakar ona göre ödeme alırsın

erlos2010

Yeni Üye
heykelde sapsarı bir heykeldi 25 cm falandı .kadın heykeli çıplak yanlıs hatırlamıyorsam ellerini gögüsünde kavusturmustu.heykel altın değil

Editör
heykelde sapsarı bir heykeldi 25 cm falandı .kadın heykeli çıplak yanlıs hatırlamıyorsam ellerini gögüsünde kavusturmustu.heykel altın değil
Hakkında kötü şeyler düşünmeye başladım . Resim yükleyene kadar yorum gelmez haberin olsun .

erlos2010

Yeni Üye
neyini yanlış düşünecen ben sadece hikayemi anlattım ve altın sikkenin ederi yada bir örneğinin internette olup olmadığını.isaretlerin hepsi antik yunan işaretleri olduğunuda biliyom baya arastırdım ama altın sikke hakkında hic bir sey bulamadım.yarı erkek yarı at sentor diyorlar ama ben dişisni bir yerde görmedim.yalan atsam bile bana ne faydası dokunacakki.