altın sikke

Brkcll

Engellendi
Antik yunan eli göğsünde kadın heykeli altın sikke takıpteyım

A-R-E-S

Member
Yalan konusuyorsun. Oksijenle temas edip kaybolmusmus.oksijenle temas etmeden nasil konmus oraya peki?
Suriye sinirinda yasiyonuz 7 kardessiniz sikkeye para veriyolar vermiyonuz?
Suriye sinirinda yasiyorsunuz ardinda mal oldugu suphe duyulan yere 'buyulenmis'diye girmiyonuz oylemi...;D
Guldurmeyin beni . .......bile cikarirdiniz oranin .
Ha birde ,babanin sakladigi yeri bilmiyon.
He he .ok

A-R-E-S

Member
Eglenmeye calisiyorsun cocuk ama burdaki insanlar aptal degil.
Senin guttugun koyun kadar ...coban var ok .
Git otede oyna

S:W:A:T

Editör
Yalan konusuyorsun. Oksijenle temas edip kaybolmusmus.oksijenle temas etmeden nasil konmus oraya peki?
Suriye sinirinda yasiyorsunuz ardinda mal oldugu suphe duyulan yere 'buyulenmis'diye girmiyonuz oylemi...;D
He he .ok
:) ya bugün toplama Camping oldu :) Ben tutayım kendimi dedim sen patladın :)

erlos2010

Yeni Üye
He he .ok
5 bin yıldır topragın altında havasız kalmıs bizde hemen çıkardık 5 dakka içinde toz oldu bunu butun tecrubeli defineciler bilir kardesim.oksijenle temasında dolayo böyle oldu.biz acemiydik.bilmiyoduk ben arastırsım.sadece altın sikke hakkın bir sey bilen varsa söylesin.ben namazımda niyazında bir insanım .insanlarla dalga geçme yasını çoktan geçtik

erlos2010

Yeni Üye
Ben anlattığım olayın neyi saçma geldi anlamış değilim.ben size basımdan geçen olayı anlattım.yani anlattığım olaylarda mantık dışı bir sey bulamazsın.

S:W:A:T

Editör
Ben anlattığım olayın neyi saçma geldi anlamış değilim.ben size basımdan geçen olayı anlattım.yani anlattığım olaylarda mantık dışı bir sey bulamazsın.
Hocam namaz niyaz aklı başında bir adamım diyorsun ama bukadar adam sana birsürü yorum yapmış . 5 dakika da foto çekip buraya koyamıyormusun çözemedim ! Hala aynı olaydasın ! Neyin peşindesin çözemedim . Ne altın sikke arkadaş . Ezberlettin bize

odin

Editör
bizim evin arsasını kazdık ilk sadece biir tane altın sikke bulduk altın sikkenin önünde kraliçe resmi arkasında ise yarı insan yarı at kadın tasviri vardı.biraz daha kazdıktan sonra çıplak kadın heykeli bulduk .heykel küçük ve rengi sapsarı altın değil.bide küçük bir delikte bir heykel ve değişik renkle sahip kristal bir sey bulduk delikten çıkardıktan sonra toz oldular galiba oksijenle temas ettikleri için böyle oldu ama üçgen kristal çok değişik bir seydi.tam 8 metre derine indikten sonra aslan kafası bulduk ve 1 metre kare çapında belki daha büyük tas bulduk tasın üstünde 3 tane oyuk var .üçgen seklinde koyulmuş bu oyuklar .taşı simetrik koymuslar yani sıfıra sıfır koymuslar ek yerlerinden belli oluyor .taş vurdukça altı boş olduğu belli oluyor.babam açmaya korkuyo .ne yapabiliriz.tavsiyeleriniz bekliyom.bide altın sikkeye biri 5 bin dolar teklif ettiler vermedik
1.si kristal hava ile bulusunca toz olmaz tipki altinin denizin dibinde yuzyillar boyunca kalip bozulmayacagi gibi.
2.si o mertebeye kadar gelmisseniz ve buyu sizi etkilemediyse ufakta olsa, bundan sonrada etkilemez kanaatimce. 5000 sene gectigi icin belki etkisi gitmistir toz felan olmustur.
3.su bu soyledigin heykel ve sikkenin fotografi olmadigi surece o konuda kimsenin sana yardimi olmaz.
bu tipki suna benziyor;
bir arabam var kac para eder?
soruyorlar marka model nedir? cevap yok!
fotograf varmi? o da yok. ee arabanin ederini nasil bilecegiz?

4.su yapilacaklar konusunda alacagin genel cevap; "devam edin nerede kaldiysaniz" olacaktir.

erlos2010

Yeni Üye
Fotolar bunlar ben evden uzagım abim gönderdi