Ampul işareti ?✋✋✋

sandalci14

Operatör
Ustam musaitse ampulun uzerinden hertarafi bi cekiver ampul gibi aydinlat ortaligi.bu isareti gorup "surda" diyebilecegimiz bir durum gozukmuyor.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sunaga giden küçük kanalların ucu murçlanmış, ya aile mezarlığı ya maden yeri

zaz12

Bilgili Üye
Bana kalırsa murç ile kanal yapıp içinde ki malzeme alınmıştır.

Siva

Bilgili Üye
Bu isaret alintidir ..
Sizce bu nedir ?
Tüm yorumları merak ediyorum

Senin gibi bir usta buna ampul dememesi lazim )): espiri yapiyosun sanirim )) ... İyi bakin iki ayagi bir gagasi var acilan kanatlari var bolge neresi bilmiyorum ama o benzettigim hayvanlardan aklima geleni soylim bir kusu turu Tavus kusu yada tavuk benim gordugum net .bir kanatli hayvan kus turu sımdi daha iyi goruyorsunuzdur ))

Metalicvoice

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 252681

Daha önce görmedim.
Ayrı bir işaret değil de Tamamiyle sunağa su toplama amaçlı küçük kanallar olabilir...

yön için fikir yürütecek olursak; farklılıkları göz önünde bulundurarak tam seçemedim ama sarı alan murçlu ise o yöne veya kısa kanal veya da ayrı duran kanal yönünde araştırma yapılabilir.

ritüel sayısal birşey de olabilir. 10+1 gibi. Kısacası olasılık çok.

Definle alakalı olmayabilir de. Eğer araştırma yapılarak bir emare bulunursa civarda mutlaka bu konu da paylaşın biz de öğrenelim. Rastgele...

odin

Editör
Keseyede benziyor, belki ortak gomudur kenarlarindaki cizgi uzunlugu kadar hak sahiplerinin hakki vardir. :20:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kocaman bir haç görüyorum :200: her bir çeltikde bir fügür var gibi geldi şu ara tansiyon yüksek seçemedim tam . Netür bir ayinin içindeler kim bilir Bu yüzden mezardır diyemedim .