Ampul işareti ?✋✋✋

odin

Editör
Hâlâ acilmiyormu ?
Normal yükleme yaptigimda eklenti olarak çıkıyor kimse görmüyor o yüzden hızlı resim yukleden link alıp yüklüyorum artık
yurtdisindan hizliresim acilmiyor. cok onemli olmadigi surecede ip degistirmiyorum

Bu ampulse çözecek tek kişi var o da şu an aramızda değil.EDİSON. Ben tavus kuşuna bile benzettim ama bu işler benzetmekle olmuyor.konu sahibine Allah kolaylık versin.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bu ampulse çözecek tek kişi var o da şu an aramızda değil.EDİSON. Ben tavus kuşuna bile benzettim ama bu işler benzetmekle olmuyor.konu sahibine Allah kolaylık versin.
Bakcaz eyer çözemesek
Akpye işareti satmayı düşünüyorum kahkaha
Nede olsa kendi partilerinin logosu iyi para verirler diye düşünüyorum :zuhaha:

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Üzerindeki cizgileri incelersek üç tanesinin kalın diğerlerinin ince olduğu görülmektedir.Bilerek yapıldığından şüphem yok.Dolayısı ile bu cizgilerden bir tanesi doğrudur.Parelelde örtüşen çizgilerde var.Kanaatim mezar olduğu (Bir yer temsil ettiğini düşünmekteyim).

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Üzerindeki cizgileri incelersek üç tanesinin kalın diğerlerinin ince olduğu görülmektedir.Bilerek yapıldığından şüphem yok.Dolayısı ile bu cizgilerden bir tanesi doğrudur.Parelelde örtüşen çizgilerde var.Kanaatim mezar olduğu (Bir yer temsil ettiğini düşünmekteyim).
Mezar olduğu aşikar onda herkes gibi bende sizinle hem fikirim