Ankaa

Ankaa

Yeni Üye
Selamun aleykum arkadaşlar. çözümü istediğim bir yer var yardimlarinizi bekliyorum .arazimde bir alana işlem yaptım 40 cm sonra kemikler cikti. sonra siyah yutonga benzeyen 5 cm kalinliginda bir katman vardı .ona da işlem yaptım çok kolay oldu ve altında kirmizi bir kaya var bu siyah katmana yapışıktı. kayanın boyutu 200cm 100cm di kayayı kiramadim ve bu işlem yaptığım alandan 12 metre uzağında ahırım var. burda önceden inegim ve eşek vardı. birgün inek eşeğin karnını boynuzlamiş ve inegin alnında 5 parmak iz vardı .buna benzer olaylar çok oldu .bir anlam veremedik buna acaba ilk bahsettiğim yeremi işlem yapmalıyım yoksa ahıramı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ragıp

Uzman
@Ankaa
hoş geldin
iyi formlar

ustam, açtığınız yer mezar. eyvallah
inek, eşek beş parmak olayını anlamadım
konuyu biraz daha açarmısınız?

selametle

Smokin

Moderatör
Moderatör
Yanlış anlamadiysam ineğin alnında kanlı 5 parmak izi çıkmış.

Ankaa

Yeni Üye
Aynen usta inegin alnında 5 parmak kanli iz vardı ve bu ahırın üzerine geldiğimde lop lop bir ses var sanki altında boşluk varmış gibi. Buraya mı işlem yapmalıyım yoksa ilk bahsettiğim yeremi acaba

Turko

Uzman
Bahsettiğin kaya, mezar kapağı , ineğin durduğu ağırı temizle hayvan pisliğini işlem yapacağın yerden uzaklaş tir. Abdest siz işlem yapma işlem yapacağın yerin etrafına sirke dök uzerlik tohumu Al tutsule ve ayetel kursi oku işin çözülür inşallah .

Ankaa

Yeni Üye
Eyvallah usta da bu bahsettiğim kaya ve ahır arasında 12 metre var yani ve aradan zaman geçti gecenin yarisi hayvanlar dışarda kapi halen daha kilitli burayla ilgili işlemde sıkıntı olurmu

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bahsettiğin kaya, mezar kapağı , ineğin durduğu ağırı temizle hayvan pisliğini işlem yapacağın yerden uzaklaş tir. Abdest siz işlem yapma işlem yapacağın yerin etrafına sirke dök uzerlik tohumu Al tutsule ve ayetel kursi oku işin çözülür inşallah .
Turko ustam Üzerlik tohumu ve kargı kamışının orjinal olanı banada lazım nereden bulabilirim acaba ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eyvallah usta da bu bahsettiğim kaya ve ahır arasında 12 metre var yani ve aradan zaman geçti gecenin yarisi hayvanlar dışarda kapi halen daha kilitli burayla ilgili kazimda sıkıntı olurmu
Kardeşim senin ahırın 30 metre alan içerisinde kuyu buluyromu ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ragıp ustam öğrendiğim kadarıyla eski üzerklik otu şimdikiyle aynı değilmiş. O yüzden bana orjinali lazım. Heryerde bulunmuyormuş diye duydum.

ragıp

Uzman
@ragıp ustam öğrendiğim kadarıyla eski üzerklik otu şimdikiyle aynı değilmiş. O yüzden bana orjinali lazım. Heryerde bulunmuyormuş diye duydum.
ustam, o kadarını bilmiyorum
bugün bir bayan komşum geldi.
ilaç yapmak için baharatçıdan üzeriklik otu aldım.
baharatçı olacak kaya tuzu yokmuş gibi yakındı.
bende kaya tuzu verdim.

haklısın, çünkü bir kaç gün evvel bende google den araştırdığımda
farklı bitkiler üzeriklik diye geçiyordu.
birde yöresel olarak adı da farklı olabilir

bulunduğun yerde bulamazsan
haberdar et. bende buralarda baktırayım.
buluruz inşallah

selametle

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok sağol ragıp benim yapmak istediğim şey farklı ve birazda tehlikeli bir çay. Arkadaşın konusunu dağıtmayalım. Ben bulamazsam sana haber veririm inşallah.
Ankaa kardeşim hakkını helal et konunu biraz dağıttık. Kusura bakma.